ESPN در حال حرکت است تا آن مایکل جردن مستند از ماه ژوئن تا مارس

این مستند که متکی بر فیلم به ضرب گلوله توسط NBA سرگرمی در سراسر اردن در فصل گذشته در شیکاگو و امکانات مدرن روز مصاحبه با اردن هم تیمی های خود و مربیان و دیگر بازیکنان NBA و مشاهیر مختلف اعلام شد در سال 2018 و در اصل برنامه ریزی شده بود منتشر خواهد شد سال گذشته است. اما در برخی از نقطه ESPN را به عقب رانده تاریخ انتشار ژوئن 2020 همزمان با NBA Finals.

رمان coronavirus همه گیر شده متوقف تقریبا تمام رویدادهای ورزشی در سراسر جهان باز کردن حفره های متعدد در ESPN برنامه. به زودی پس از لیگ آغاز شده و به تعویق انداختن و لغو بازی های, طرفداران شروع به سر و صدا برای ESPN برای حرکت به بالا “آخرین رقص” به عنوان یک راه برای پر کردن جای خالی.

“به عنوان جامعه هدایت این زمان بدون زنده ورزشی, بینندگان هنوز هم به دنبال به جهان ورزش به فرار و لذت بردن از یک تجربه جمعی,” ESPN در بیانیه ای گفت. “ما شنیده ایم که تماس از طرفداران درخواست ما برای حرکت به بالا تاریخ انتشار برای این سری و ما خوشحال تا اعلام کند که ما قادر به سرعت بخشیدن به تولید برنامه برای انجام درست آن. این پروژه را جشن یکی از بزرگترین بازیکنان و سلسله و ما امیدواریم که آن را می تواند به عنوان یک وحدت تجربه سرگرمی برای پر کردن نقشی که ورزش اغلب در زندگی ما گفتن یک داستان اسیر خواهد شد که هر کس نه فقط طرفداران ورزش است.”

در یک ESPN منتشر Q&A فرستاده مارس 17, برنامه نویسی, اجرایی برک مگنوس اذعان فن تقاضا که “آخرین رقص” تاریخ انتشار تواند نقل مکان کرد ،

“به طور کلی هر گونه محتوای اصلی پروژه است که ما می توانیم امکان پذیر حرکت می کند تا ما بدیهی است که با توجه به این که از جمله فیلم” او گفت:. “من می دانم که برخی خواسته اند در مورد آخرین رقص و واقعیت این است که تولید این فیلم هنوز تکمیل شده است بنابراین ما در حال محدود وجود دارد در حال حاضر. بدیهی است که شما نمی توانید هوایی آن تا زمانی که آن را انجام داده است.

گاو وارد فصل 1997-98 در جستجوی خود را دوم سه-سنگ اما دانستن آن را احتمالا خواهد بود خود را نهایی فصل با هم: اردن نگهداری در طول فصل است که او نمی خواهد بازی برای هر مربی دیگر از فیل جکسون و مدیر کل جری Krause در حال حاضر اعلام کرده بود که این امر می تواند جکسون فصل نهایی با شیکاگو است. به علاوه اردن جکسون و رو به جلو Dennis Rodman شد و در یک سال قرارداد.

بعد از وسط شروع و تا حدودی به دلیل جلو Scottie Pippen غیاب با آسیب به عقب گاو به پایان رسید 62-20 و پیشرفته به یک دوم مستقیم جلسه با یوتا جاز در NBA Finals. اردن به ثمر رساند 45 امتیاز در بازی تصمیم گیری 6 از جمله برنده شدن سبد با 5.2 ثانیه به سمت چپ.

اردن بازنشسته پس از فصل اما او بازگشت به NBA در سال 2001 به بازی دو فصل در واشنگتن است. جکسون در سمت چپ به عنوان وعده داده شده متداول در سال 1999 با لس آنجلس لیکرز. (او خواهد برنده پنج NBA عناوین به او یک لیگ برتر-رکورد 11 به عنوان یک مربی است.) خریداران معامله Pippen به Houston Rockets. Rodman چپ برای لیکرز از طریق آژانس. شیکاگو رفت و از 62 برنده در 1997-98 به 13 در اعتصاب کوتاه فصل 1998-99 و سپس 17 و 15 در دو فصل است که به دنبال. در 22 فصل از سال های اخیر خود را قهرمانی NBA آنها موفق به کسب تنها پنج حذفی سریال هرگز پیشبرد گذشته نهایی کنفرانس شرق.

“مایکل جردن و ’90s گاو نیست فقط ورزش superstars آنها یک پدیده جهانی” مدیر Jason Hehir گفت: در ESPN بیانیه. “ساخت” آخرین رقص ” یک فرصت باور نکردنی برای کشف تاثیر فوق العاده ای از یک مرد و یک تیم. برای نزدیک به سه سال ما جستجو دور و گسترده به ارائه قطعی داستان عصر-تعریف سلسله و در حال حاضر این قهرمانان ورزشی به عنوان انسان است. من امیدوارم که بینندگان لذت بردن از تماشای مجموعه ما به همان اندازه که ما لذت می برد این فرصت را به آن را.”

در اینجا دیگر تریلر منتشر شد چند ماه پیش:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>