Erling Braut Haaland لحظه از درخشش ثابت کرد که فوتبال بدون هواداران هنوز هم فوتبال

یکs Erling Braut Haaland جشن اولین هدف در روز شنبه و هدف اول فوتبال جدید کروناویروس عصر – آن را باعث بسیاری از احساسات, اما نه همه آنها جشن برای بوروسیا دورتموند و یا ناامیدی از شالکه.

وجود تفریحی bemusement ساده لذت بردن اما حتی برخی از انزجار.

بسیاری از آنها فقط به یکی از فوتبال ترین اساسا شادی لحظات کمی از زندگی دوباره است.

یکی از برجسته فوتبال رقم خصوصی شکایت که این – Haaland “اجتماعی دور جشن” در مقابل خالی می ایستد – چیزی نیست که فوتبال در مورد. بسیاری از حامیان احتمالا همان احساس را حتی اگر views بر این در هر دو طرف هستند و به ناچار تحت تاثیر قرار چقدر هر نتیجه مناسب خود را سرمایه گذاری عاطفی.

عدم وجود سر و صدا از غرفه شده است جبران می شود توسط بسیاری از سر و صدا آنلاین و به آنچه که از بسیاری از برجسته مماس از یکی از مهمترین و تاریخی مهم تعطیلات آخر هفته در تاریخ این ورزش.

Haaland آگهی های دورتموند را به لحاظ اجتماعی دور جشن (PA)

هر آنچه در مورد گرفتن بازی رفتن دوباره آن را برانگیخته و در عین حال یکی دیگر از فرهنگ جنگ در مورد چه فوتبال و فوتبال fandom هستند “واقعا در مورد”.

فوتبال با هواداران است و هیچ چیز, با توجه به برخی از.

هر فوتبال چیزی است کهبا توجه به دیگران است.

طنز از یک وضعیت مانند روز است که starkness از آن همه به معنی شما می توانید شروع به در واقع شکستن آن را به عنوان به آنچه در این بازی است.

این واقعا فوتبال محروم کردن آب مقطر به ناب ترین شکل آن: مردم فقط لگد زدن به توپ در یک زمین.

بی گناه, شادی است که چگونه بسیاری از ما معرفی شدند به بازی در وهله اول و اولیه منبع از ما چگونه توسعه ارتباطات باشگاه در نهایت لذت بردن از این تجارب جمعی.

به جز این بازیکنان بودند نه فقط مردم. آنها هنوز هم بازی نخبگان نوازندگان نه آمار و ارقام مانند Haaland.

از همه که وجود دارد نسبتا خالص حقیقت بدون در نظر گرفتن چگونه شما احساس می کنید در مورد اهمیت حامیان حال حاضر.

این لحظات را جشن گرفت (AP)

آن را سخت بدانید که چگونه هر یک از طرفداران فوتبال می تواند لذت بردن از Haaland عالی به پایان برسد و یا حرکت که منجر به آن شد. همان درست است از رافائل Guerreiro را مبتکر پایان بعد از آن.

این فقط بازی به عنوان آن را باید ایفا نفیس عبارات از تکنیک های با کیفیت از بازیکنان اجازه می دهد آنها را برای ما تعجب آور و تحریک آمریکا – از طریق نوآوری توانایی خود را اجازه می دهد.

که خواهد بود درست است, آیا وجود یک جمعیت وجود دارد یا نه.

اگر ما نمی لذت بردن از آن وجود دارد عادلانه سوال: چرا شما به تماشای ؟

یک چلسی فن در خارج از اتحادیه برلین ورزشگاه (EPA)

در همان زمان آن را به طور کامل قابل درک است که بسیاری می زاری واقعیت چنین لحظه ای بود و نه غنی سازی و تزریق توسط مفرح با حضور پشتیبانی می کند.

تصور کنید چقدر بهتر آن شده اند که با رشد قدردانی از جمعیت است که حاکی از آن رشد سوفل به عنوان یک حرکت توسعه که ناگهان مکث در آواز شعار – که می سازد به اوج هیجان و ترس و عاطفی آزادی همه در این فضا از چند ثانیه. وجود دارد پس از آن که اضافی که aftershock صدا می آید که با تایید و رضایت در این نوع از هدف بودن را به ثمر رساند. حمل آن جشن که فقط بزرگ دیگر.

بیشتر است و باعث می شود آن را به معنی بیشتر است.

که فکر می کردم احساس می کند بیشتر از همه تلخ با توجه به بوندسلیگا یکی از مهمترین شناور فن فرهنگ در جهان است.

کل قسمت این نشان دهنده چگونه وجود دارد طیف گسترده ای از پشتیبانی با دو مشخص به پایان می رسد.

در یک طرف کسانی هستند که آن را دوست دارم صرفا برای واقعی فوتبال است. آنها وجود دارد برای تماشای بازی واقعی.

از سوی دیگر کسانی هستند که برای آنها فوتبال است که واقعا فقط خودرو برای یک حس اجتماعی; یک روز با هم. شاید این است که مشهور در نوع فوق العاده که صرف کل بازی خود را با بازگشت به فوتبال به طوری که آنها می توانید انجام این جمعیت در قریب به اتفاق جمعی را تجربه کنند. آنها در هر بازی اما دیدن هیچ یک از آن. آنها فقط مطمئن شوید که هر کس دیگری می شنود و همه آن را.

در وسط آن وجود دارد قریب به اتفاق اکثریت قریب به اتفاق ما. ما عاشق بازی و مصرف آن را به خاطر یک شادی ترکیبی از این عناصر.

آلمانی از طرفداران ساعت های بوندسلیگا در یک نوار خالی (گتی)

شادی خالص از یک توپ در حال لگد کردم ما را به آن رهبری ما را به سقوط در عشق با تیم های که ما احساس ما نشان داده که آن را انجام می دهند و سپس به جمعی تجارب با افرادی که احساس به همان شیوه. بازی به روز شد, و خیلی بیشتر.

همه از آن می توان به “فوتبال” همه در یک بار.

این واقعیت در حال حاضر این بازی فقط نمی تواند همه این ها با هم.

و بیشتر غم و اندوه است که در آن ممکن بود برای برخی از زمان شاید به سال آینده. شاید دیگر. امیدوارم نه.

طبیعی فوتبال است که غیر ممکن است برای زمان حال (گتی)

در پاسخ به این که در چنین دوران وخیم نباید به شکایت در مورد عدم کمال همه ما ارزو. بسیار وجود دارد ما می توانیم در مورد آن انجام دهد.

پاسخ باید به شادی کردن در لحظات کوچک است که ما را بطریقی احساس می کنید آنچه در آن واقعا در مورد.

که نه تنها بهتر از هیچ چیز است. باید آن را چیزی برای نگه داشتن بر روی. که چه هدف و جشن مانند Haaland را نشان داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>