اریک تهمت می گوید coronavirus را ‘جادویی به دور’ پس از انتخابات نشان می دهد بیماری است که یک دموکرات شگرد

اریک تهمت می گوید که پس از سال 2020 انتخابات coronavirus همه گیر خواهد شد “جادویی همه ناگهانی از بین برود و ناپدید می شوند” و هر کس خواهد به طور ناگهانی به نفع بازگشایی این کشور است.

حمله دموکرات ها و بایدن کمپین گفت که وجود یک استراتژی در بازی به استفاده از coronavirus برای جلوگیری از پدر بودن انتخاب مجدد با نگه داشتن کشور قفل شده و در نتیجه توقف تهمت تجمعات انتخاباتی و از جمله تاکتیک های مانند پست الکترونیکی-در برگه های رای در همه گیر تسکین قانون.

“دموکرات ها در حال تلاش برای شیر این کار را برای همه چیز آنها می توانید آن را غم انگیز” آقای ترامپ گفت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پسر دوم و مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان معاون اجرایی رئیس جمهور صحبت شد با جانین Pirro در ظاهر در فاکس نیوز در شنبه شب در یک بخش متمرکز بر نیاز به بازگشایی اقتصاد است.

“آنها شیر آن هر روز در حال حاضر و در ماه نوامبر 3rd, و حدس بزنید چه, بعد از ماه نوامبر 3rd, coronavirus را به طرزی جادویی همه ناگهانی از بین برود و ناپدید می شوند و هر کس می خواهد در مورد بازگشایی می گوید:” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

او استدلال کرد که بایدن کمپین استراتژی است که برای استفاده همه گیر آن مزیت نداشتن به نامزد خود را در صحنه عمومی “ساخت برخی از وحشتناک اشتباه”. او همچنین گفت که آنها خوشحال برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی به عنوان یک نقطه ضعف نیست که قادر به نگه داشتن آن بزرگ بزرگان ،

“آنها در حال تلاش برای محروم کردن او [تهمت] را بزرگترین دارایی است که این واقعیت است که مردم آمریکا او را دوست دارم این واقعیت است که او relatable این واقعیت است که او می تواند بیرون رفتن وجود دارد و قرعه کشی جمعیت عظیم” او ادامه داد.

آقای ترامپ گفت که این بخشی از یک “اگاه استراتژی” توسط دموکرات ها همراه با پست الکترونیکی-در رای گیری و “مایل مهاجران غیر قانونی برای رای دادن در کشور ما” و قول داد که این نمی شود مجاز به اتفاق می افتد و که برنده برنده خواهد شد در ماه نوامبر.


پیش بینی او که این ویروس را “جادویی” به دور پژواک پدرش تجزیه و تحلیل در 28 فوریه زمانی که او گفت: “آن را به ناپدید می شوند. یک روز آن را مانند یک معجزه آن ناپدید خواهد شد.”

یکشنبه وجود داشته است 1.47 میلیون تایید موارد Covid-19 در ایالات متحده و 88,756 رسما ثبت شده مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im