موفقیت بازیکنان آنها منجر شاید باید به دست آورده اند Bieniemy و صالح NFL سر مربیگری فرصت های در حال حاضر. اما در استخدام اخیر چرخه است که در آن اقلیت مربیان بارها و بارها تصویب شد برای سر مربیگری شانس منجر به انتقاد گسترده از لیگ تنوع تلاش Bieniemy و صالح به عنوان دو چهره از موضوع است.

آن است که یک خط داستانی است که هر دو بود هل دادن به خط مقدم این هفته به عنوان آنها آماده بازیکنان خود را برای روز یکشنبه بازی.

“من نمی خواهم همه را به احساس می کنید که آنها را به احساس تاسف برای من” Bieniemy گفت. “این چیزی است که این مورد درست میشه ؟ ؟ من در یک محل عالی. من به اتفاق مربی برای Kansas City Chiefs و ما در حال بازی برای سوپر باول. بنابراین تمام چیزهای دیگر? آه از آن می شده اند به خوبی به کار بگیرید. اما هنگامی که آن را همه گفته و انجام داده, با, من خوش شانس و خوش شانس به نشستن در اینجا و در حال حاضر با شما بچه ها با داشتن این گفتگو در مورد چگونه ما در حال رفتن به رفتن به این بازی در روز یکشنبه و مراقبت از کسب و کار ما.”

صالح گفت: “کاملا” همچنان با اعتماد به نفس که به عنوان او تلاش می کند تا گام بعدی خود را در حرفه مربیگری او در نظر گرفته خواهد شد نسبتا توسط کسانی انجام استخدام.

“من فکر می کنم افرادی که نوع ساخته شده است این لیگ ساخته شده است این لیگ در یک ذهن باز” صالح گفت. “و بدون شک در ذهن من است که آنها را به آن را با یک ذهن باز. آن را هنوز هم پایین می آید به عنوان بهترین فرد برای این کار است. … من ایمان روند. و من معتقدم که این لیگ فوق العاده است برای یک دلیل. و بنابراین من لازم نیست که هر گونه مشکل با این راه هر چیزی در جریان است.”

از پنج جدید NFL سر مربیان استخدام شده و پس از فصل به طور منظم هیچ آفریقایی و آمریکایی تنها یکی — Washington Redskins’ ران ریورا — یک اقلیت مربی. تنها چهار نفر از 32 تیم NFL باید اقلیت سر مربیان: ریورا مایک Tomlin با Pittsburgh Steelers آنتونی لین با لس آنجلس شارژر و برایان فلورس با میامی دلفین ها.

NFL کمیسر راجر Goodell گفت: لیگ “نیست که در آن ما می خواهیم.” NFL باید “تغییر و انجام کاری متفاوت” به آدرس آن عدم تنوع در میان سر مربیان Goodell گفت: بدون ارائه داروهای خاص.

صاحبان فکر امکان گسترش رونی قانون که نیاز به هر تیم NFL با سر مربیگری خالی به مصاحبه حداقل یک اقلیت نامزد به طور رسمی پوشش هماهنگ کننده دهانه. این قانون به نام دیر استیلرز صاحب دن رونی قبلا غیررسمی اعمال شده به برخی از هماهنگ کننده خالی. این ایده می تواند به بهبود تنوع مربیان در خط لوله برای سر مربیگری شغل.

پل Tagliabue بود که NFL را کمیسر زمانی که رونی قانون تصویب شد توسط صاحبان در دسامبر 2002 با خطر دعوی قضایی گفت: او نشان می دهد انتصاب جدید کمیته از صاحبان حسابرسی تیم’ استخدام شیوه های.

“این ممکن است که وجود دارد نیاز به یک جدید دن رونی,” Tagliabue گفت. “این ممکن است که وجود دارد نیاز به یک جدید کمیته از صاحبان. … آن را به بخشی از DNA یک سازمان است.”

جیم رونی پسر از دن رونی و برادر از زمان استیلرز صاحب هنر رونی دوم گفت که صاحبان باید متعهد به کامل و بی شتاب فرآیند استخدام. او گفت که قبل از استیلرز استخدام Tomlin در سال 2007 آنها تا به حال یک لیست اولیه از 37 نامزدها که شامل چهار اقلیت مربیان است.

“مایک Tomlin به نظر نمی آید مانند Rooneys” جیم رونی گفت: در روز چهارشنبه تنوع فروم. “اما مایک Tomlin دارای همان ارزش به عنوان Rooneys.”

صالح گزارش شده است را برای اولین بار عرب آمریکایی هماهنگ کننده در NFL تاریخ است. او متولد, Dearborn, Mich., به لبنان پدر و مادر و تنگ پایان در کالج در بخش دوم شمال میشیگان. او سمت چپ بانکی در دیترویت به عنوان یک تحلیلگر اعتباری به دنبال مربیگری الهام به تعقیب او رویاهای فوتبال در بخشی از فرار از برادر بزرگتر خود, David مالی-مشاور جلسه آموزشی در برج جنوبی مرکز تجارت جهانی در سپتامبر. 11, 2001.

او بود که در یک فینالیست برای کلیولند براونز سر کار مربیگری که رفت به مینه سوتا وایکینگ ها حمله هماهنگ کننده Kevin Stefanski. صالح گفت: در این هفته او “خیلی ممنون” به Browns صاحب جیمی Haslam.

“این یک تجربه یادگیری برای من” صالح گفت. “آره شما همیشه رفتن و فکر می کنم شما ممکن است انجام کاری متفاوت است. اما صادقانه به شما بگویم من فکر می کنم راه کلیولند رفت و در مورد روند استخدام آنها انجام یک کار خوب از حال کامل و مطمئن شوید که آنها عبور کردند همه خود را خال خال خود من است. بدون شک وجود دارد در نظر من است که آنها در حال رفتن به در مسیر درست رهبری و من هیجان زده برای آنها است.”

برخی از آمریکایی های آفریقایی تبار مربیان در اطراف لیگ شده اند به خصوص ناراحت است که Bieniemy استخدام شد برای سر مربیگری ، او سابق است standout در حال اجرا پشت در کالج کلرادو بود که نه سال NFL بازی حرفه ای او است و پرداخت مربیگری غرامت برای نزدیک به دو دهه است.

Bieniemy یک حمله هماهنگ کننده برای سر مربی اندی رید که به عنوان توهین آمیز گورو بالا بردن این سوال چقدر اعتبار Bieniemy شایسته برای شهر کانزاس جرم. اما کار برای رید جلوگیری نمی کند سابق ستاد توهین آمیز هماهنگ داگ Pederson و مت Nagy از سر فرود مربیگری شغل.

“من خوش شانس و خوش شانس برای نشستن و مصاحبه با تعدادی از تیم های” Bieniemy گفت. “متاسفانه این اتفاق رخ نداد. اما خوب است چرا که در حال حاضر من یک فرصت برای نشستن در این مرحله به عنوان یک قهرمان سوپر باول. بنابراین زمانی که همه گفته و انجام داده و آن را به یک فرصت بزرگ بود. درسته ؟ اما در حال حاضر تمرکز من بر روی این بازی است. من تمرکز بر روی آنچه در پیش روست بیش از چند روز آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im