کل ارباب حلقه ها بازیگران را دوباره برای یوتیوب ویژه این یکشنبه

بازیگران بسیار محبوب ارباب حلقه ها فیلم, سازگاری reuniting برای یک unscripted تصویری که منتشر خواهد شد آنلاین این جمعه.

مراسم برگزار خواهد شد به عنوان بخشی از Josh Gad را پیوست جدا یوتیوب نشان می دهد که در آن بازیگران محبوب پاپ فرهنگ کلاسیک یاد در مورد کار خود را.

بازیگران از جمله Sir Ian McKellen, اندی سرکیس, Elijah Wood, شان شون آستین, Orlando Bloom, Dominic Monaghan, Billy Boyd, کارل شهری و ویگو مورتنسن را همه از ویژگی های و همچنین میراندا اتو, John Rhys-Davies, Sean Bean and Liv Tyler.

پیتر جکسون که به کارگردانی برنده جایزه اسکار سه گانه فانتزی فیلم نیز خواهد شد شرکت.

در یک ویدئو اعلام این قسمت Gad خطاب شون آستین که به بازی وفادار هابیت Samwise Gamgee ظاهرا متقاعد کردن او به توافق برسند به یک تماس تصویری با چوب که بازی Frodo.

“شما در مبارزه با ارتش از اورک ها چندین بار” او می گوید: “فرار از چنگال Uruk-hai زخمی شیطان عنکبوت Shelob زد دور از Gollum همه برای از بین بردن قوی ترین حلقه در جهان است.

“چگونه می توانید یک f***ing تلفن تماس به الیاس چوب بود؟”

بیشتر از بازیگران پس از آن می رسند نسبت به پایان تصویری که پس از آن اعلام کرد که مراسم را مراسم افتتاحیه در روز یکشنبه 31 اردیبهشت در 5 بعد از ظهر در انگلستان (9 PT و 12pm EST) در Gad کانال یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>