از تمام چیزهایی که من در مورد بیس بال, شاید آنچه قلقلک من این است که قبل از هر کسی نقش بازی اعمال هر کس مانند آنها همه چیز را می دانم. اما پس از آخرین بازی این فصل معمولا معلوم است که هیچ یک از ما می دانست که جک.

در روز سه شنبه داجرز تبادل استار واکر Buehler پرسیدم Hahahahaha” پس از لس آنجلس معامله برای Mookie بتی و دیوید قیمت. من بلافاصله فکر “من کجا حلقه ؟” و “جهان سری یا مجسمه نیم تنه” ادا شده توسط rash اتباع.

گاهی اوقات “غیر قابل توقف” قهرمانان فوریه انجام وجود دارد. اما معمولا. این است MLB نه تنها سه تیم می تواند برنده شدن در NBA. در سال گذشته دو محبوب فصل میدارد آستروس (107 برنده) و داجرز (106) رو بدون حلقه. Offseason قهرمان فیلیز پس از اضافه کردن برایس هارپر, J. T. Realmuto ژان سگورا و دیوید رابرتسون رفت 81-81 و اخراج مربی دیگر.

برخی تیم از سی برنده آن است. یکی از دلایل: بوندس لیگا در نهایت آموخته درس خود در مورد لاف زدن در فرض و مثال تمجید. به تازگی به عنوان سال 2017 پس از 97 – و 95-برنده فصل پریمیر لیگ در انگلستان اخراج یک مدیر برای برنده شدن در آن است. سی تا به حال به یاد بگیرند که راه سخت است. اما معکوس نیز صادق است: آیا لغو 2020 فصل نشده است.

به یاد داشته باشید دو سال پیش زمانی که یانکی ها احتمالا نمی تواند جلوگیری از برنده سری جهانی. آنها تا به حال در ترکیب Giancarlo استانتون (59 homers) و هارون قاضی (52) با کادر جوان ضربه ستاره. چه اتفاقی افتاده است ؟ دو فصل گذشته قاضی از دست رفته 110 بازی. در ’19 Stanton ضربه فقط سه خانه اجرا می شود اما Yanks هنوز هم مدیون او $214 میلیون. به سختی شناخته شده لوقا Voit و جیو Urshela ذخیره شده در این فصل است. اما این بمب افکن ها به پایان رسید و این دهه بدون یک سری جهانی مراجعه کنید.

چرا همه چیز تقریبا به عنوان تکان دهنده 2011 زمانی که فیلیز خود پرده برداری کرد چهار Aces — Roy Halladay کول Hamels, Cliff Lee و روی Oswalt — به همراه ستارگان صف که برنده شده بود در سال 2008 عنوان شده است. و آنها هرگز از دور اول.

[تجزیه و تحلیل: با معامله Mookie بتی به داجرز Red Sox به ظاهر تن آل شرق به رقیب یانکی ها]

در اوایل زندگی حرفه ای من من تحت پوشش یانکی ها در مقابل داجرز در جهان سری سه بار در پنج سال. (نه در ’52, ’53 و ’55.) آن را سرگرم کننده بود. اما من هم فکر کردم: “پس این است که به زندگی من همان چیزی که بارها و بیش از؟”

این دو تیم با وجود پیشرو ورزش در منابع مالی را ملاقات کرده اید در یک سری جهانی از ’81. و آنها احتمالا نمی خواهد در این سال ،

آن زمان من سال برای یادگیری است اما شما باید انتخاب کنید در برابر پیش فصل مورد علاقه های شما به خصوص اگر آنها “خسته کننده باشد.” فقط پیش بینی آنها نمی خواهد دیدار در مسابقات جهانی است. این یک لیآپ. شما معمولا از دیوانه هوشمند در هفت ماه.

در حال داجرز در حال حاضر مورد علاقه برای برنده شدن در این لیگ ملی پرچم در این سال ؟ بله. اما آنها در حال حاضر بودند و قبل از آنها بتی و قیمت در حالی که کم کردن outfielders Joc Pederson (36 homers), ستارگان چشم انداز الکس Verdugo (.294) و ثابت استارت Kenta مائدا (10-8). اما این مهم به نگاه داجرز’ تمام زمستان.

تا روز سه شنبه آنها می شده است eviscerated برای انفعال. آنها می خواهم از دست عامل رایگان Hyun-Jin ریو با دومین دوره در رشته دو سال گذشته (2.21) و مفید lefty Rich Hill در حالی که با اضافه کردن سه پروژه احیای کوزه که در این جنگ-پرستش دوران تا به حال یک ترکیب ارزش منفی-1.0 برنده است.

چیز خنده دار در مورد معاملات: آنها معمولا نسبتا حتی. شما می دانید “معاملات.” نه عامل رایگان خریدهای که هزینه پول تنها. L. A. می داند که شما به ندرت “برنده” معاملات; شما فقط انتخاب بین فوری و ارضاء معوق. اما پس از 31 سال انتظار از خود گذشته سری جهانی برنده داجرز طرفداران در حال حاضر رای 100 به 1 به صورت “فوری” حتی اگر Snake Maeda و Pederson شد و تیم تحت کنترل در مجموع 10 فصل بیشتر.

اگر بتی است که فقط یک سال اجاره — او نمی تواند کار کردن 400 میلیون دلار فرمت او می خواست در بوستون — پس چی ؟ برای عشق از طرفداران خود و برای حفظ آن طفره زن چنگال آبی در خلیج L. A. عمل کرده است.

[یک Astros فن به گوش هزاران نفر از این تیم تا سال 2017 در خفاش. ثبت نام-سرقت همه جا بود.]

در حال حاضر شما بوده ام در سخنرانی که L. A. سرقت بوستون در چه بود تا حد زیادی Bosox حقوق و دستمزد روگرفت. اما آیا این درست است ؟

بتی به حال 6.8 جنگ در سال 2019 عادی برای او در حالی که قیمت 1.8 معمولی از سه سال گذشته به عنوان او سالخورده و و به طور متوسط فقط 21 شروع یک فصل است. وای علاوه بر این از 8.6 جنگ و یا برنده در یک روز!

اما چگونه کل داجرز offseason نگاه می کنید ؟ چقدر آنها از دست دادن در ریو (5.1), Pederson (3.3), Verdugo (3.1) تپه (1.3) و مائدا (1.3)? اضافه کردن آن را. داجرز’ فهرستی از تغییرات این زمستان را کم 5.5 برنده!

شاید هنوز هم هیچ ناهار رایگان.

بله من از جنگ خسته است ، اما این آمار ممکن است کم کردن سرعت نتیجه گیری ما-پرش.

در یک سال اگر بتی برگ L. A. به عنوان یک عامل رایگان ما ممکن است قیمت — جایگزینی در تئوری برای ظریف ریو — به عنوان کلید واقعی برای این تجارت است.

Buehler فوق العاده جوان آس. اما کلیتون Kershaw را Fielder مستقل تبادل پیشرفت چهار سال گذشته می گوید بلانت داستان: 1.80, 3.07, 3.18 و 3.86. پنجه در پنجره بسته است و خود را postseason jinx — 4.43 عصر در 32 بازی حذفی مقابل یک حرفه ای عصر 2.44 — کمک کرده است ناخن تابوت در پنج داجرز فصل است. داجرز حتی نمی توانند نام خود را در چهارم و پنجم شروع. بنابراین قیمت که ضروری است به یک ماه اکتبر سه بزرگ است که یک معامله بسیار بزرگ.

پس از آرنج کیست در ’19 و او را سالم در حال حاضر. Red Sox خواهد پرداخت نیمی از $96 میلیون حقوق و دستمزد سه سال آینده تبدیل او از یک آلباتروس مقابله به نمایشگاه “قیمت می باشد.” خروج از شرق آل برای هیچ-DH NL کمک خواهد کرد هر پارچ. در حالی که مقدار زیادی از چشم باید در قیمت (7-5 و 4.28 سال گذشته) که ریختن افتضاح حذفی سابقه کار خوب در Red Sox عنوان اجرا در سال 2018 ملی وسواس خواهد بود بتی.

ناامیدی منجر مجبور به تصمیم گیری. داجرز نیست و آنها نیاز به خواست و — Gerrit Cole — به شکل یک سه گانه با Buehler و Kershaw. کول قطار را انتخاب عمومی بچگی خود را مورد علاقه.

بنابراین به جای داجرز بهبود یک منطقه که در آن آنها در حال حاضر اکثر لود: خود.

در سال گذشته بتی آمار .295 با .915 OPS 29 homers و 186 اجرا می شود تولید می شود (اجرا می شود به علاوه RBI منهای homers). اما در همان زمان پخش این دسته از Verdugo و A. J. پولاک آمار .282 با .807 OPS, 27 homers و 156 اجرا می شود تولید می شود. L. A. کردم بهتر و اضافه شدن یک نیاز راست دست خفاش. اما چقدر بهتر است ؟

بتی است که پنج ابزار مارول. اما کار خود را صفحه اصلی/جاده انشعابات — .930 OPS در مقابل .858 — می گویند که Fenway پارک به او کمک کرد تا مقدار زیادی. همچنین او پرت MVP فصل در سال 2018 زمانی که او ضربه .346 (.364 در خانه) مقابل .293 در بقیه زندگی حرفه ای او همزمان با سال که MLB در حال بررسی بوستون برای ثبت نام سرقت.

[لیگ اصلی بیس بال را تست robo umps در بهار آموزش بازی ها]

نظر من این است که داجرز تا به حال به ماشه در این معامله است. مانند پریمیر لیگ در انگلستان که شنیدن تیک تاک ساعت با حداکثر Scherzer در حال حاضر 35 تبدیل شدن به یک عامل آزاد پس از 2021, داجرز دانم Kershaw و کنلی یانسن که اجازه داده است از 25 homers در امداد در دو سال گذشته (از جمله پلی آف) را محدود به نفع خود-آن-همه عمر.

داجرز نیز بدون شک کشف روند غالب این عامل رایگان offseason: حاد استعداد تخلیه و دور از NL رقیب به آل یا به کمتر رقابتی NL تیم است. 2020 NL پرچم نشسته است وجود دارد برای گرفتن.

اگر شما در حال نشسته در چاوز دره تنها بوندس لیگا و بریوز, هر دو تا حدودی ضعیف هنوز هم مانند محتمل پرچم موانع. از این رو Mookie.

بیس بال به ما می آموزد آن است که اغلب سخت به نقطه یک فصل درست است عامل کلیدی است. اگر شما به من بگویید بتی آمار این فصل من هیچ نظری ندارم که چگونه بسیاری از داجرز نفع خود و یا شانس خود را در ماه اکتبر. اما اگر شما به من بگویید نوبت عصر و وضعیت بهداشت در سپتامبر. 30 Buehler, Kershaw و قیمت — طیف وسیعی از نتایج که گسترده هستند — و سپس من به شما بگویم اگر این “فرد مورد علاقه” چیزهای واقعی آمد.

پس از راه داجرز سرقت کردم با cheatin’ ستار در سال 2017 جهان سری آن را بزرگ چرخ از سرنوشت داستان. اما با یک نگاه به عقب در تاریخ فقط همین حالا شرط می بندم بیش از حد بر روی آن.

ادامه مطلب توماس Boswell: خیانت خرابه همه چیز در مورد ورزش. آستروس کردم آنچه را که آنها سزاوار. پس از برنده سری جهانی اتباع دیدن همه چیز متفاوت قبل از زیبایی ؟ برای این Nats سن زیبایی است. در اتباع پارک hitters آیند و می روند اما کوزه فقط به نظر می رسد به چوب در اطراف

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im