مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

سابق انگلستان بین المللی انی Aluko است “اذعان و پذیرش” عذرخواهی ارائه شده توسط او را سابق هم تیمی نیکیتا parris در و معتقد است که توانایی خود را برای ترک این حادثه در اطراف یک جشن با علامت Sampson در گذشته نشان می دهد که “زنان باید همیشه در تلاش برای وحدت نه بدست آورد”.

Aluko متهم سابق انگلستان رئیس Sampson “نسل کشی و تبعیض” در ماه اوت سال 2017 به اوج خود رسید که در حرفه ای بین المللی که به پایان رسید در این روند به عنوان او هرگز انتخاب شده برای Lionesses دوباره.

یک ماه بعد parris در به ثمر رساند در انگلستان در مقدماتی جام جهانی با روسیه و رهبری هم تیمی های او نسبت به Sampson به جشن می گیرند با مدیر خود را در آنچه که روشن نشان از ایمان است. Sampson را در رفتن به از دست دادن شغل خود را قبل از پایان سال با توجه به مدارک و شواهد از “نامناسب و غیر قابل قبول” رفتار با بازیکنان در طول یک طلسم قبلی مسئول بریستول آکادمی.

خرید اینترنتی دیدم Aluko مطرود از تیم ملی و هم تیمی های سابق او هر چند سمسون اخراج رفت و یک راه طولانی برای تحکیم Aluko را به حساب او نیز پشتیبانی می کند در اتهامات توسط همکار بین المللی Lianne Sanderson.

سمپسون در ابتدا پاک از خطا, اما پس از آن تحقیقات نشان او استفاده نژادی تبعیض آمیز نظرات و او عذر خواهی کرد برای اقدامات خود را به عنوان انجمن فوتبال.

پس از برجستگی سیاه زندگی مهم جنبش در هفته های اخیر parris در بود تحت تأثیر به صدور یک عذرخواهی به Aluko برای بحث برانگیز جشن که به نظر می رسد به پذیرفته شده است و این حادثه در نهایت قرار داده و پشت آنها.

“اگر چه من هنوز برای صحبت با نیکیتا, من اذعان و قبول این عذرخواهی. با تشکر از” Aluko فعلی مدیر فوتبال زنان در استون ویلا در توییتر نوشت در پاسخ به parris در نامه.

“پس از یک بسیار دشوار است لحظه 3 سال پیش من نقل مکان کرد و قدردانی از انعکاس خود برای نیکیتا به حرکت بیش از حد. مهمتر از همه زنان باید همیشه در تلاش برای وحدت نه بدست آورد.”

او افزود: “در طول آب و هوای فعلی نیکیتا آگهی راه را برای زنان انگلستان, تیم ملی فوتبال در تصدیق و پرداختن به گذشته فردی و جمعی اقدامات با توجه به نژاد پرستی.”در یک پست منتشر شده در اوایل هفته parris در گفت: “چند سال پیش در چه بود به یک نمونه از همبستگی من ناشی از یک بخش و در نظر نمی عینی چگونه اعمال می تواند تحت تاثیر دیگران است.

“در طول یک زمان حساس که در آن آن را اهمیت, بیشترین اعمال خاص چپ همکار حرفه ای احساس تنهایی و تفکیک شده. در آن زمان من با تمرکز بیشتر بر آنچه من بر این باور بود نشان دادن وحدت زمانی که واقعا آن چیزی از مرتب کردن بر اساس آن نشان داد که عدم درک و جهل توسط singling کردن صدا که نیاز به یک گوش به گوش و یک سیستم پشتیبانی برای کمک به.


“انی من متاسفم که من فکر اقدامات شما باعث صدمه دیده است هرگز آن را در نیت آگاهانه به انسان دیگر احساس بی ارزش.

“من یک افتخار, سیاه, زن من درک می کنم من یک مسئولیت اجتماعی برای کمک به ایجاد تغییر از طریق پلت فرم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات