انگلستان میزبان غرب هند در پشت-بسته-درب های سری تست

انگلستان میزبان غرب هند در پشت-بسته-درب های سری تست در ژوئیه آغاز آن تایید شده است.

انگلستان و ولز Cricket Board (ECB) تایید کرده اند که Hampshire را Ageas کاسه و Lancashire را در اولدترافورد خواهد بود که سالن برای سه سری تست آغاز در 8 جولای.

تمام برنامه ها باقی می ماند متکی بین المللی کریکت به دست آوردن مورد نیاز دولت, ترخیص کالا از گمرک به جلو بروید.

هر دو سالن باید مطابق با سخت زیستی-اقدامات امنیتی در سراسر با بازیکنان و اعضای کادر را به طور منظم در معرض آزمایش coronavirus.

بانک مرکزی اروپا مدیر حوادث استیو Elworthy گفت: “هدف اصلی ما این است که به ارائه یک محیط امن برای همه ذینفعان از جمله بازیکنان تیم عملیاتی کارکنان ضروری کارکنان محل پخش و رسانه ها.

“ما روزانه در گفت و گو با دولت و تیم پزشکی که فوق العاده حمایتی در طول این دوره است. این پیشنهادی ما خرما و آنها باقی می ماند و موضوع را به دولت بریتانیا تایید.

“ما می خواهم برای تشکر از کریکت غرب هند خود را برای همکاری و فداکاری در ساخت این تور یک واقعیت است و همه ما به جلو نگاه به چشم انداز کریکت بازگشت در هفته های آینده.”

غرب هند تیم ملی خواهد رسید در انگلستان در 9 ژوئن, سفر به اولدترافورد برای quarantining و آموزش.

منچستر خواهد شد و سپس به پایگاه خود را برای یک دوره سه هفته ای قبل از حرکت به Ageas کاسه در ساوتهمپتون برای شروع از اولین آزمون تا قبل از دوم و سوم آزمون برگشت در اولدترافورد.

بانک مرکزی اروپا نیز تایید کرد تصمیم گیری در دیگر برنامه ریزی شده مسابقات برای انگلستان مردان و زنان تیم در این تابستان مشخص خواهد شد در تاریخ بعد.

برنامه کامل

• 1 تست در مقابل غرب هند: 8-12 ماه ژوئیه در Ageas کاسه

• 2 آزمون در مقابل غرب هند: 16-20 جولای در اولدترافورد

• 3 تست در مقابل غرب هند: 24-28 جولای در اولدترافورد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات

دیدگاهتان را بنویسید