انگلستان بازکن هوشمند Sibley می ترسید او به اندازه کافی خوب نیست پس شک آزمون اعتبار در آفریقای جنوبی

انگلستان بازکن هوشمند Sibley بستری در یک لحظه وجود دارد که در آن او نمی دانست که چگونه او که قرار بود به نمره هر اجرا می شود در مقابل آفریقای جنوبی.

Right-hander لحظه شک آمد و پس از او گرفتار در پشت خاموش Kagiso Rabada در این آزمون برای اولین بار پس از یک بررسی باز کردن طلسم, مصرف چوب خط حساب خود را به 42 در چهار نوبت در آن سطح است.

Sibley, مجبور, راه خود را به انگلستان سمت در پایان به عنوان بهترین گلزن در 2019 County قهرمانی با 1,324 اجرا می شود.

این پناهگاه از شهرستان کریکت به نظر می رسید یک راه طولانی کردن که در آن نقطه, اما Sibley آمد خوب و به پایان رسید تا در پایان این سری به عنوان بالا انگلستان runscorer با 384 اجرا می شود از جمله شکست نخورده 133.

“من فکر می کردم” اگر آنها کاسه مانند که همه سری, من مطمئن هستم که من یک اجرا’,” او گفت: ایمیل های روزانه.

“من صحبت کرد به من باز شریک روری می سوزد و او گفت: همین. او بازشناخت آن را به بهترین باز کردن طلسم او می خواهم رو – حتی بهتر از خاکستر زمانی که او می خواهم مواجه پت کامینز.

“در زمان که در سری وجود دارد Anrich Nortje در یک پایان و Kagiso Rabada در هر بولینگ 90 مایل در ساعت-plus.

“شما نمی توانید در معرض بیش از حد اغلب در شهرستان کریکت. آن را در مورد ضخیم بودن پوست است.

“من می خواهم اگر من دروغ گفت من نیست که من شک و تردید است. اما من 29 در نوبت دوم و در زمان اعتماد به نفس از من چگونه ایفا کرده است.

“من به خودم گفتم که من فقط می خواهم تا به حال سه نوبت که نبود یک نمایشگاه انعکاس. من به صحبت کرد جیمی اندرسون و استوارت گسترده و به آنها گفت: من باید به انجام آنچه من می خواهم انجام شده است. آنها می گویند که اصرار من به نگرانی نیست واقعا کمک کرد.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>