آگوست 15, 2020

هدهد ایرانی

اخبار واشنگتن پست و ایندپندنت

شرکت های انرژی رها طولانی تاخیر اطلس خط لوله

دو شرکت های انرژی در پشت جنجالی 600 مایل از اقیانوس اطلس در سواحل خط لوله در روز یکشنبه خود رها شش سال تلاش برای ساخت آن گفت: این پروژه تبدیل به بیش از حد پرهزینه و نظارتی محیط زیست بیش از حد نامشخص برای توجیه سرمایه گذاری بیشتر.

طبیعی-خط لوله گاز را تونل تحت آپالاچی نوین در راه خود را از غرب ویرجینیا از طریق ویرجینیا و کارولینای شمالی ساختمان زیرساخت های انرژی گفت: طرفداران را جذب توسعه اقتصادی به منطقه است.

ناگهانی رها و موجب شادی در میان محیط زیست و گروه های اجتماعی که به مبارزه این خط لوله در تمام طول مسیر خود که شامل برخی از دیدنی ترین و زمین های ناهموار در ویرجینیا. حقوق مالکیت طرفداران در Appalachians پیوست با یک آشرام در ویرجینیا مرکزی و سیاه باپتیست از یک روستایی شهرستان به مخالفت با خط لوله با مشخصات بالا, سیاسی و عدالت اجتماعی مسئله است.

“شجاع رهبری نهفته اعضای جامعه که حاضر به تعظیم در برابر شانس قریب به اتفاق الهام بخش برای همه آمریکایی” معاون رئیس جمهور سابق ال گور و کشیش ویلیام باربر رهبر حقوق مدنی گفت: روز شنبه در یک بیانیه مشترک. آنها تا به حال بازدید ویرجینیا هم برای ریختن به نور در خط لوله تاثیر در روستایی آفریقایی جوامع است.

[Al Gore رهبر جنبش حقوق مدنی ویلیام باربر تماس در نرتهم به دنبال بخشش از طریق عمل]

ویرجینیا مبتنی بر سلطه انرژی و کارولینای شمالی بر اساس دوک انرژی صرف $3.4 میلیارد دلار در پروژه مبارزه نظارتی جنگ که تمام راه رفت و به دیوان عالی کشور که حکومت مطلوب برای این شرکت در ماه گذشته.

اما مقامات شرکت در بیانیه ای گفت که دیگر اخیر دادگاه فدرال احکام مربوط به Keystone XL pipeline را افزایش دادخواهی خطر تمدید جدول زمانی پروژه و بیشتر ballooned هزینه این پروژه که تا به حال افزایش یافته است از حدود 5 میلیارد دلار در سال 2014 به 8 میلیارد دلار امروز است. زمانی که اعلام کرد شرکت های انرژی امیدوار بود که این خط لوله عملیاتی سال 2018 است.

“این اطلاعیه نشان دهنده افزایش عدم قطعیت قانونی که overhangs انرژی در مقیاس بزرگ صنعتی و توسعه زیرساخت ها در ایالات متحده” قلمرو اجرایی Thomas F. فارل دوم و دوک انرژی اجرایی لین J. خوب گفت: در یک بیانیه مشترک. “تا زمانی که این مسائل حل و فصل توانایی برآورده انرژی این کشور نیاز خواهد بود به طور قابل توجهی به چالش کشیده است.”

تصمیم به انصراف از ساحل اقیانوس اطلس خط لوله آمد همان روز Dominion اعلام فروش آن در دیگر خطوط لوله گاز طبیعی و ذخیره سازی دارایی به وارن بافت در برکشایر هاتاوی انرژی به ارزش 10 میلیارد دلار با تمرکز به طور انحصاری در دولت تنظیم گاز ابزار بازار و برخی از پروژه های انرژی تجدیدپذیر. معامله منوط به تصویب قانونی است و انتظار می رود در سه ماهه چهارم سال 2020 است.

Dominion مسلما قدرتمند ترین شرکت در ویرجینیا و تعهد خود را به این خط لوله ساخته شده این شرکت یک هدف سیاسی در چند سال گذشته پس از یک نسل جدید از دموکرات ها برنده کنترل دولت قوه مقننه. در مواجهه با رهبران در مجمع عمومی که متعهد به تضعیف قلمرو نفوذ در ریچموند آب و برق همکاری در این سال در قانون است که نیاز به آن را به مرحله مبتنی بر کربن انرژی تا سال 2050.

فقط در هفته گذشته قلمرو تبلیغ تکمیل فاز اولیه از یک مزرعه بادی پروژه آن در حال توسعه است 27 مایل در سواحل ویرجینیا بیچ است که میله میله به بزرگترین در کشور است.

یک سخنگوی رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم (D) روز یکشنبه گفت که به او گفته بود “با Dominion انرژی رهبران امروز و به آنها گفت که او از این تصمیم و این شرکت در انتقال به انرژی پاک.”

در غرب ویرجینیا, ایالات متحده سناتور. Joe Manchin سوم و دادستان کل پاتریک Morrisey (R) گفت: در اظهارات جداگانه آنها نا امید شد این شرکت تصمیم به پیاده روی به دور از زیرساخت های حیاتی و سرمایه گذاری است.

“خط لوله ایجاد کرده اند که خوب پرداخت ساخت و تولید شغل برای کار سخت ویرجینیایی غرب, مجددا سرمایه گذاری در بازارهای انرژی افزایش انرژی داخلی تامین و تقویت امنیت ملی با قابل اعتماد انرژی برای کلید تاسیسات نظامی” گفت: Manchin رتبه بندی دموکرات در انرژی و منابع طبیعی کمیته.

ویرجینیا اتاق بازرگانی نیز اظهار تاسف از دست دادن بالقوه منافع اقتصادی این خط لوله گفت: پیش بینی شده بود برای حمایت از 8,800 شغل و $1.4 میلیارد دلار در فعالیت های اقتصادی در دولت است.

“متاسفانه امروز اعلام زیان اثرات مشترک المنافع دسترسی به مقرون به صرفه و قابل اعتماد انرژی است. آن را نیز نشان می دهد که قابل تنظیم مقررات بار کسب و کار باید با در سفارش به کار” ویرجینیا مجلسی جمهور بری DuVal در بیانیه ای گفت.

طرفداران محیط زیست متوقف شده بود این پروژه با دادگاه چالش های که در آن قضات یافت که فدرال اجازه فرایند شده بود شتابزده و لا ابالی. با اجازه که مجددا کار روی خط لوله در ویرجینیا بوده است متوقف شد و برای بیش از یک سال و نیم.

“این یک پیروزی برای همه جوامع است که در مسیر این مخاطره آمیز و غیر ضروری پروژه” جنوبی حقوق محیط زیست, مرکز که به نمایندگی از گروه حفاظت در بسیاری از دادگاه به چالش در بیانیه ای گفت:.

“در نهایت پس از ایجاد درد و نگرانی برای بسیاری از این شرکت ها ساخته اند یک تصمیم است که در واقع در جهت منافع مشتریان خود و مردم اقدامات خود را تحت تاثیر قرار دهد گفت:” دیوید Sligh سابق ویرجینیا محیط زیست تنظیم کننده است که حفاظت از مدیر انجمن حمایت از وحشی ویرجینیا.

قلمرو و دوک ذکر یک مارس 28 حاکم توسط ایالات متحده در منطقه قاضی در مونتانا به عنوان یک ناقوس مرگ به سواحل اقیانوس اطلس در پروژه خط لوله.

حکم انداخت به سوال U. s. Army Corps of Engineers’ اجازه برنامه شناخته شده به عنوان در سراسر کشور 12 که مجاز خطوط لوله نفت و گاز به گذشتن از تالاب ها و بدن از آب است. انرژی کارشناسان صنعت گفت: تصمیم گیری ساخته شده است در مورد آورده به بلوک کیستون XL خط لوله نفت از کانادا و در نهایت در معرض خطر به عنوان بسیاری از 70 پروژه های دیگر در سراسر کشور.

این چالش های قانونی در قلمرو و دوک دولتی ساخته شده آن را غیر ممکن به قابل اعتماد محاسبه که آیا اطلس خط لوله ساخت و ساز می تواند در ادامه سال جاری و یا تا چه حد این امر می تواند تحت فشار قرار دادند به افق.

لغو می آید با وجود رئیس جمهور تهمت تلاش برای تقویت خطوط لوله نفت و گاز در سراسر کشور با ضعف اجرای برخی از کشور را نقطه عطفی قوانین زیست محیطی از جمله مفاد آب تمیز, قانون گونه های در معرض خطر عمل ملی و سیاست محیط زیست عمل می کنند.

ادامه مطلب:

ویرجینیا اولین توربین های بادی دریایی وعده شغل و انرژی پاک. آن را نمی خواهد ارزان آمده است.

آژانس فدرال توقف کار در اطلس خط لوله قاضی پس از لغو مجوز

محلی خبرنامه: رسانه های محلی (ساعت 8 صبح) | بعد از ظهر وزوز (4 p. m.)

مانند PostLocal در Facebook | Follow @postlocal در توییتر | آخرین اخبار محلی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

آهنگ پیشواز همراه اول