“پایان آغاز؟’ فرماندار فراخوانی چرچیل به پیشنهاد نیویورک مرگ و میر ممکن است درست کردن

در شنبه pandemic جلسه فرماندار نیویورک اندرو کومو استناد وینستون چرچیل را به عنوان او به روز دولت را تیره و تار مرگ و میر, اما مشاهده شده است که این داده ها نشان میدهد که تاثیر coronavirus ممکن است درست کردن.

“در حال حاضر این پایان کار نیست. آن است که حتی این آغاز پایان است. اما از آن است که شاید پایان آغاز” فرماندار گفت: به نقل از زمان جنگ نخست وزیر بریتانیا.

اذعان وحشتناک تعدادی از زندگی از دست داده و هر روز به فرماندار گفت که تعدادی افت داشته است اما “در وحشتناک رای” و به تصویر می کشد دست و درد.

برای چهارمین روز متوالی تعداد تایید مرگ از Covid-19 ثابت باقی مانده است. در مجموع 783 نفر جان خود را از دست روز جمعه نسبت به 777 در پنجشنبه 799 روز چهارشنبه و 779 روز قبل از آن.

تعداد کل مرده در ایالت نیویورک در حال حاضر در 8,627.

فرماندار گفت که منحنی از تعداد کل hospitalisations است پهن و ممکن است آن رسیده اند apex. میزان بستری شدن در بیمارستان به پایین است که به طور قابل توجهی با مردم کمتر به دنبال کمک های پزشکی.

آقای کومو اشاره کرد که تمایز بین hospitalisations و ICU پذیرش بود تاری به عنوان بیمارستان شد و در حال حاضر عملکرد تقریبا به طور انحصاری به عنوان بخش ICU اما نشان داد که تعدادی از لوله پایین بود به طور قابل توجهی.

شده است وجود دارد همچنین موفقیت در جلوگیری از گسترش شهر نیویورک به حومه های اطراف — hospitalisations را وارد و در آن شهرستان به عنوان به خوبی.

فرماندار تاکید کرد که آنچه آمار نشان می دهد این است که مهم است به ماندن در این دوره با دولت stay-در-خانه سفارش: “آنچه ما در حال تجربه یک محصول از اعمال ما.”

وی افزود: این پیام از چرچیل نقل قول است که هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی پیش رو و هشدار در مورد عجله برای بازگشایی کسب و کار و مدارس اشاره کرد که از دیگر نقاط جهان پیدا کرده بود این منجر به تجدید حیات از موارد.

“بازگشایی هر دو سلامت عمومی سوال و اقتصادی سوال. من تمایلی به طلاق دو,” او گفت:.

“شما نمی توانید درخواست مردم این کشور برای انتخاب بین زندگی از دست داده و دلار را به دست آورد.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im