اضطراری اعلام می آورد باد دوم در یکی دیگر از وحشی بعد در وال استریت

دستاوردهای وارد شدند و پس از دو روز از بدبختی با داو از دست دادن 1,464 امتیاز در روز چهارشنبه و 2,352 در پنجشنبه بدترین حالت آن بعد از سال 1987 سقوط. فروش آمد با وجود بانک های مرکزی در سراسر جهان در حال حرکت برای تقویت اقتصاد در برابر coronavirus خرید اینترنتی که کتک بازارهای جهانی برای هفته ها.

سرمایه گذاران به پایان رسید هفته پهن با هیچ پایان دادن به آشفتگی در چشم. یک ماه پیش 11 سال bull بازار شد و هنوز هم حاکم و شاخص های Dow و S&P و نزدک شد استراحت خود به بالاترین رکورد. اما موذی coronavirus زده و ظرف چند هفته به بازار گاو نر بود و هر سه شاخص بودند 20 درصد.

S&P از دست 8.8 درصد در هفته و پایین 19.9 درصد در 17 روز پس از آن ، داو از دست 10.36 درصد در این هفته و 21 درصد آن بالا تمام وقت با توجه به S&P Dow Jones شاخص. برای سال 2020 داو پایین است 18 درصد S&P است را 16 درصد و تکنولوژی-سنگین نزدک است 12 درصد در سوراخ.

“سرمایه گذاران نمی دانم چه باید بکنید” دیوید Donabedian مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر با CIBC خصوصی مدیریت ثروت نوشت: در تفسیر جمعه. “مردم در حال مصاحبه در مورد پس از دوره فوق العاده ای نوسان است که احتمالا بیش نیست. تا زمانی که ما می بینیم بیشتر آرامش در بازار و اخبار بهتر در مسیر COVID-19 یک بهبود مستمر در بازار بعید است.”

روز جمعه هرج و مرج در خط با بیش فعال تجاری بر روی صفحه نمایش در تمام هفته های ناشی از سرمایه گذار اضطراب بیش از coronavirus. حتی قبل از معاملات زنگ زد S&P 500 آتی بود مشخصی 5 درصد تحریک بازار بورس نیویورک را “محدود کردن” ترمز طراحی شده به خلق و خوی خوش بینی بیش از حد و اطمینان از منظم در تجارت باز است.

اقدام اضطراری توسط فدرال رزرو به رایگان تا 1.5 تریلیون دلار برای صاف کردن عملیات گسترده وزارت خزانه داری ایالات متحده بازار و یک دفتر بیضی سخنرانی از رئیس جمهور تهمت ترسیم ابتدای کاخ سفید در پاسخ به ایالات متحده شیوع فرستاده سرمایه گذاران را به وحشت شنبه در نتیجه یک 10 درصد کاهش داو و هفته دوم مجبور به توقف تجارت.

وال استریت بحران بیش از ماه گذشته پاک شده و بسیاری از سهام بازار سود پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات نوامبر 2016. در آن Feb. 12 قله داو صعود به حال بیش از 61 درصد; شنبه نزدیک این تعداد بوده است, اصلاح کرده, به حدود 11 درصد است. که تعداد بهبود جمعه است اما دور از 61 درصد از یک ماه پیش.

برخی از تحلیلگران بر این باورند که رکود اقتصادی در حال حاضر در جریان است و بازار غش کردن بیشتر — برخی می گویند خیلی بیشتر — برای رفتن.

“Coronavirus به احتمال زیاد راهنمایی ما را به یک رکود اقتصادی از آنجا که ما در برخورد با یکی-دو پانچ از ویروس” گفت: Dan هم از AlphaOne Capital Partners, یک سان فرانسیسکو صندوق های تامینی. “این است که هر دو عرضه و تقاضا و تخریب بر خلاف 9/11 و یا فن آوری حباب ترکیدن بود که فقط تقاضا است.”

بازارهای آسیایی شد gutted جمعه با ژاپن Nikkei 225 ریختن بیش از 6 درصد و هنگ کنگ شاخص هانگ سنگ در بسته شدن حدود 1.1 درصد است. اما بازارهای اروپایی به اشتراک گذاشته شده در شنبه پس از یکی از بدترین روز در تاریخ, تقویت برنامه های مداخله از بانک مرکزی اروپا. معیار Stoxx 600 شاخص به پایان رسید جمعه تا 1 درصد بزرگ دوباره بجای اول برگشتن از آن 11 درصد از دست دادن پنج شنبه.

در اوایل این هفته سازمان بهداشت جهانی تعیین شده coronavirus جهانی همه گیر. این ویروس بیمار بیش از 135,000 در سراسر جهان کشته و بیش از 5000. و پس از چند ماه از لبه نزدیک coronavirus ریشه گرفته است در سراسر ایالات متحده و طرح میتوانست زندگی روزانه برای آینده قابل پیش بینی.

بسیاری از ایالت ها باید توقیف مدارس دولتی ترک پدر و مادر برای پیدا کردن مراقبت از کودک و یا دست به کار است. NCAA لغو آن جنون مارس قهرمانی مسابقات بسکتبال آن سالانه برتر ویترین ناامید کننده میلیون ها نفر از طرفداران. لیگ اصلی بیس بال و لیگ ملی هاکی قرار داده شده فصل خود را در برزخ پیوستن به انجمن ملی بسکتبال که عمل یک روز پیش از آن.

نوازندگان در حال به تعویق انداختن تور و یا لغو آنها. عمومی, تورهای کاخ سفید لغو شده است و این کنگره و کنگره در ساختمان های اداری خواهد بود از حد به گردشگران شروع آوریل 1. حتی میکی موس بود کنار زمانی که دیزنی لند گفت: این امر نزدیک از طریق پایان این ماه.

“در این نقطه تقریبا هر کس در این کشور است که توجه می داند در مورد این مشکل می داند در مورد خطرات و می داند که در برخی از جزئیات در مورد آنچه به انجام به کاهش این خطرات. ما در حداکثر آگاهی عمومی — و احتمالا حداقل نزدیک به حداکثر عمومی ترس” براد McMillan, chief investment officer در کشورهای مشترک المنافع مالی شبکه نوشت: در تفسیر جمعه. “با توجه به این حداکثر آگاهی من نشان می دهد ما نیز ممکن است به حداکثر اقتصادی و بازار تاثیر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>