ایلان SpaceX در مورد به زمین آن 50 فالکون 9 booster

و سپس آنها را انجام داد. درست قبل از کریسمس 2015, یک فالکون 9 booster شد اولین موشک به تحویل یک محموله به مدار reorient خود پرواز را از طریق فضای خود را پیدا فرود نقطه — در این مورد یک پد در ساحل در کیپ کاناورال و لمس آرام.

از آن پس SpaceX انجام داده است آن را دوباره و دوباره پس از چند بار که مشک به هدف خود دست عادی یک شاهکار یک بار فکر می کردم غیر ممکن است. شرکت SpaceX در آستانه آن 50th فرود در راه اندازی در حال حاضر برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه یک نقطه عطف جشن در درون شرکت و بزرگتر صنعت فضا است که به توافق برسند که فرار بوستر موشک به اقیانوس — این عمل برای چندین دهه است که گران قیمت و اتلاف کاملا خوب خودرو.

“ما وجود دارد بسیار سریع تر از من تا کنون فکر ما خواهد گفت:” گرت Reisman سابق ناسا فضانورد که مشغول به کار در SpaceX برای سال و در حال حاضر به عنوان مشاور است. “بیش از چهار سال است که واقعا قابل توجه این واقعیت است که آن را تبدیل به روال چهار سال است. آن را هنوز هم روال به من. من هیجان زده. من هنوز هم برجستگی غاز.”

برای سال بوستر موشک رو خود محموله به فضا و سپس از هم جدا شده و سقوط کرد به زمین پاشش از پایین به اقیانوس. به مشک و دیگران که به دنبال رویای از فرود این موشک به عنوان یک راه برای ایجاد فضای بیشتر در دسترس بود که مانند دور انداختن هواپیما پس از سفر از نیویورک به لس آنجلس.

“ما واقعا باز کردن دسترسی به فضای ما باید کامل و سریع قابلیت استفاده مجدد,” مشک گفته است.

دقیقا چقدر پول SpaceX موجب صرفه جویی سخت است برای گفتن. به عنوان یک شرکت خصوصی برگزار شد, آن را نمی کند انتشار دقیق مقدار دلار. اما آن را به فروش می رساند هر فالکون 9 راه اندازی به حدود 62 میلیون و طاقت فرسا هزینه هر پرتاب است که در تقویت کننده که در خانه های نه موتور. سوخت مشک گفته است که کسری از هزینه حدود $200,000 یا بیشتر.

شاتل فضایی قابل استفاده مجدد بود و همچنین, اما در آن زمان ارتش از کارگران برای دریافت آن آماده برای پرواز بعدی و هرگز آن را به دست آورد نوع بهره وری در ابتدا پیش بینی. “کلید نیست و فقط آن را قابل استفاده مجدد” Reisman گفت. “اگر شما به طور کامل بازسازی آن را در هر زمان خود را مزیت اقتصادی در حال رفتن به ساییده شدن. من می توانم به شما بگویم که دستیابی به آن از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه استفاده مجدد کلیدی است و ما انجام داده است.”

جف بزوس موافق است. خود را در فضای شرکت آبی مبدا فرود آمد یک سری از جدید شپرد بوستر نیز هست — اما کسانی که رفتن تا ابتدا به لبه فضا قبل از سقوط به پایین در سفرهای که اصلا در مدار زمین است. این برنامه برای بازیابی آن بیشتر قدرتمند جدید گلن موشک اما در بسیار به همان شیوه SpaceX می کند. (بزوس نیز صاحب واشنگتن پست.)

ایالات داد راه اندازی های سرمایه گذاری مشترک از بوئینگ و لاکهید مارتین به صحبت در مورد دوره نقاهت نه کل booster اما در ظاهر با ارزش ترین بخش — موتور — و ابتلا به آنها را با یک هوک به عنوان آنها سقوط به زمین در زیر یک چتر نجات. و موشک آزمایشگاه بود در ابتدا گفت: آن را نمی خواهد سعی کنید به استفاده مجدد از آن موشک های کوچک اما پس از معکوس ،

“SpaceX فنی اعتبار قابل استفاده مجدد موشک باز کرده است افق های جدیدی را برای راه اندازی بخش در حالی که تحریک این شرکت رقبا به سرمایه گذاری در نوآوری در فن آوری به عنوان ابزاری برای مبارزه با سهم بازار فرسایش” Maxime پوتو و الکساندر نجار مشاوران در Euroconsult نوشت: در اخیر SpaceNews op-ed.

SpaceX نیز بدست بهتر در نوسازی موشک سریع تر بین پرواز. در حالی که اولین تقویت کننده در زمان یک سال به مجلس, SpaceX پرواز یک سال گذشته تنها پس از 82 روز و موشک را به پرواز در یکشنبه ماموریت بود و هنوز هم چرخش سریع تر — تنها حدود 60 روز بین گذشته خود را راه اندازی و آن را یک بعدی این شرکت اعلام کرد.

SpaceX نیست فقط زمین بر روی زمین است. آن زمین در یک ربات کشتی در دریا آن خواستار “خودمختار پایگاه فضایی بدون سرنشین کشتی.”

“این کاملا یک هدف است. مثل تلاش برای فرود بر روی یک تمبر وجود دارد” مشک گفت: در سال 2016. “آن را مانند یک carrier landing در مقابل زمین فرود.”

آوردن موشک خانه “بینهایت دشوار” Reisman گفت. موشک و هواپیماهای بدون سرنشین کشتی اساسا کار به ملاقات در همان نقطه در اقیانوس و تقویت کننده به طور مداوم کرم و دریافت به عنوان نزدیک به صفر به سرعت به عنوان آن را می توانید در لحظه دقیق آن را لمس کردن. آن را نیز نیاز به قادر به زنده ماندن در دمای بالا به عنوان آن را فریاد می زند از طریق جو است.

برای چند سال SpaceX تلاش به عنوان یک تقویت کننده پس از دیگری سقوط کرد و سوخته است. پس از آن اتفاق افتاد غالبا این شرکت آمد تا با یک اصطلاح برای آن — “سریع برنامه ریزی جداسازی قطعات.”

زمانی که SpaceX در نهایت کشیده شدن یک هواپیمای بدون سرنشین فرود کشتی در سال 2016 کانادا فضانورد کریس هدفیلد و آلدرین دومین مرد به راه رفتن بر روی ماه توییتی خود را تبریک می گویم. “باز کردن تخیل به چه چیزی ممکن است” هدفیلد نوشت.

سپس رئیس جمهور اوباما نیز وزن در نوشتن “آن را به دلیل نوآوران مانند شما و ناسا است که امریکا همچنان به رهبری در اکتشاف فضا.”

رئیس جمهور تهمت شده است شیفته از فرود به عنوان به خوبی. مشک “را در موشک های, هم, راه,” او گفت: CNBC به تازگی. “من هرگز تو را دیدم که در آن موتور پایین آمده و بدون بال, هیچ, هر, و آنها در حال فرود است. من گفت: “من هرگز دیده می شود که قبل از. “

SpaceX در حال حاضر نه فقط یک پد فرود در کیپ کاناورال اما دو — یکی برای هر یک از سمت بوستر که پرواز در آن فالکون سنگین موشک ها که به پایین در پشت سر هم.

پس از تسلط هنر از دوره نقاهت بوستر SpaceX در حال حاضر پس از رفتن بخش دیگری از موشک — بینی مخروط یا fairing که نشسته است در بالای این موشک و محافظت ماهواره ای در حال راه اندازی شد. این شرکت دارای یک زن و شوهر از کشتی غول شبکه های ضمیمه شده به آنها است که سعی کنید به موقعیت خود را در زیر fairing به عنوان آن می افتد از فضای زیر یک چتر نجات. تا کنون در آن گرفتار است ،

در سال 2017, مشک گفت: آیرودینامیکی هزینه حدود 6 میلیون نفر در هر — نه بسیاری در زمینه موشک, اما نه تغییر کنده یا.

“در یک نقطه, ما, مانند, بحث, ‘ما باید سعی کنید به آن را بهبود می یابند یا نه؟’ “مشک گفت. “آن را مانند, ‘بچه ها تصور کنید شما تا به حال 6 میلیون دلار به صورت نقدی در یک پالت از طریق هوا پرواز و آن را به سر و صدا در اقیانوس. آیا شما سعی می کنید برای بازیابی که ؟ بله. بله شما خواهد بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>