Elon Musk به نام قرنطینه ‘فاشیستی.’ آن نمی صدمه دیده و تسلا خط پایین.

تسلا گزارش $104 میلیون سه ماهه دوم سود چهار شنبه, نسبت سود به “عملیاتی بهبود” برای کاهش هزینه ها در یک چهارم که در آن تولید مختل شد.

“کسب و کار ما نشان داده قوی انعطاف پذیری بی سابقه ای در طول این دوران” تسلا گفت: در آن درآمد انتشار اخبار. “با وجود بسته شدن اصلی ما کارخانه در فریمانت برای نزدیک به نیمی سه ماهه ما ارسال شده چهارم ما ترتیبی” سود این شرکت اعلام کرد. این شرکت در گزارش درآمد بیش از 6 میلیارد دلار.

چون تسلا به طور انحصاری فروش وسایل نقلیه الکتریکی, دیگر خودروسازان می توانید با خرید اعتبار از آنها برای کمک به جبران فروش گاز guzzling وسایل نقلیه به منظور تطابق با تولید گازهای گلخانه ای قوانین و مقررات که نیاز به درصد معینی از ناوگان خودرو به صفر تولید گازهای گلخانه ای. تسلا به فروش می رسد $428 میلیون ارزش اعتبارات در سه ماهه دوم از $111 میلیون دلار در سه ماهه مشابه در سال پیش افزایش سودآوری است.

در طی یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران مشک اعلام تسلا خواهد بود ساختمان بعدی آن “Gigafactory” گیاه در منطقه Austin. تسلا انتظار می رود که برای ساخت آن Cybertruck برقی وانت در کارخانه همراه با وسایل نقلیه از جمله آن آینده نیمه کامیون.

تسلا را حفظ خواهد کرد تولید خود را در مدل های 3 و Y S و X در کالیفرنیا تمرکز سدان و متقاطع تولید در این مرکز در نیمه غربی ایالات متحده در حالی که با استفاده از تگزاس تسهیلات به خدمت نیمه شرقی.

“ما همچنان به رشد در کالیفرنیا” مشک گفت: در تماس است. “این خوب است تقسیم بین تگزاس و کالیفرنیا.”

این حرکت در می آید و پس از مشک تهدید در اوایل این سال به حرکت تسلا ستاد از کالیفرنیا به تگزاس و نوادا به عنوان او sparred با مقامات محلی بیش از تسلا عدم توانایی برای از سرگیری تولید در فرمونت کالیفرنیا.

در طول سه ماهه گذشته در تماس با مشک ابراز ترس از ریسک مالی مطرح شده به شرکت تولید مداوم بهداشت عمومی محدودیت. سپس او لعنتی اقامت-در-خانه سفارشات به عنوان “فاشیستی” اصرار مقامات دولتی به مردم بازگشت خود را “آزادی.”

نظرات ناگهانی خروج از در غیر این صورت استاندارد درآمد شرکت ها به روز رسانی. تماس به طور خلاصه رفت و آرام پس از مشک تولید به سخنرانی دراز وشدیداللحن.

از آن پس تسلا راه اندازی مجدد خطوط تولید خود در فریمونت در سرپیچی از آالمدا کانتی سفارشات حتی garnering حمایت از رئیس جمهور تهمت آن را به عنوان به دنبال از سرگیری ساخت اتومبیل. این شرکت اجازه داده شد به طور کامل بازگشایی اواسط ماه مارس شده است و پمپاژ از هزار خودرو در هفته از آن.

تسلا گفت: در این ماه آن را تحویل 90,650 وسایل نقلیه در سه ماهه آوریل تا ژوئن تولید 82,272 وسایل نقلیه در طول دوره. که شامل 80,050 تحویل انبوه مدل 3 سدان و به تازگی معرفی مدل Y متقاطع است که انتظار می رود در میان محبوب ترین شرکت ارائه شده است. (تسلا به تازگی کاهش قیمت دوربرد دو موتور از نوع ماشین توسط $3,000 به حدود 50.000 دلار و axed برنامه ریزی بیشتر مقرون به صرفه استاندارد-محدوده مدل برجسته چه برخی از تحلیلگران به عنوان تقاضا و نگرانی است.)

در ضمن تسلا است به اطلاع کارکنان از برخی موارد از رمان coronavirus داخل فرمونت امکانات. اما این شرکت و آالمدا کانتی مقامات هنوز به افشای کامل تعداد موارد وجود دارد. کارکنان ابراز نگرانی کرده اند بیش از آنچه را به آنها گفته است که عدم مناسب اجتماعی فاصله در گیاه است.

مشک آوریل بیهوده گویی به دنبال هفته از بازی کردن جدیت ویروس و هل دادن به عقب بر بهداشت عمومی تلاش برای محدود کردن گسترش ویروس.

مشک در ابتدا sparred با مسئولان شهرستان در ماه مارس نگه داشتن گیاه باز با وجود محلی سفارشات برای کسب و کار نزدیک است. پس از اولیه عدم اطمینان در مورد اینکه آیا تسلا می تواند عمل مقامات محلی اعلام تسلا بود و نه ضروری است و این شرکت موافقت کرد به باد کردن به “حداقل عملیات اساسی.”

تسلا در نهایت بازگشایی کارخانه خود را در اوایل ممکن است قبل از مسئولان شهرستان به این شرکت چراغ سبز برای انجام این کار.

و مشک را ادامه داد تا به صدای نظرات خود را بیش از حد. “تسلا قیمت سهام بیش از حد بالا است imo,” او گفت: با استفاده از مختصر برای “به نظر من” به سردرگمی تحلیلگران و سرمایه گذاران.

روز دوشنبه او توییتی عکس برگزاری خود نوزاد پسر که او نوشته شده بود به نام X Æ یک-12 با یک عنوان. این ترجمه تقریبا به معنی نوزاد نمی تواند با استفاده از یک قاشق نشده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im