Elon Musk و SpaceX جلو و یکی دیگر از شاهکار چند ممکن است فکر

از زمان تاسیس آن در سال 2002 SpaceX به دست یک سری از قابل توجه شاهکارهای چند فکر ممکن است. آن را قادر به طراحی موشک که نه تنها رو خود محموله به مدار اما فرود آمد بر روی زمین به طوری که آنها می تواند مورد استفاده مجدد قرار.

آن را راه اندازی فالکون سنگین یک هیولا از یک موشک با سه بوستر و 27 موتورهای. آن را باز کرد تا پنتاگون را راه اندازی بازار که برای یک دهه شده بود توسط یک سرمایه گذاری مشترک از لاکهید مارتین و بوئینگ.

اما برای همه این موفقیت ها در طول سال و همه اعتیاد به مواد مخدره این شرکت تولید شده در طول راه آن را به حال هرگز پرواز یک فرد مجرد است.

تا شنبه.

در 3:22 بعد از ظهر SpaceX را Falcon 9 rocket لعنتی خاموش از همان گفتوگو است که فرستاده نیل آرمسترانگ, آلدرین و مایکل کالینز به ماه در سال 1969. در هیئت مدیره دو نفر از ناسا, بهترین, باب Behnken و داگ Hurley, یک جفت از دوستان که کار برای تست سیستم های اژدها فضاپیما است.

در حالی که راه اندازی شد و با تاخیر در روز چهارشنبه به دلیل آب و هوای بد روز پرواز بدون دردسر رفت در تحریک فلوریدا بعد از ظهر و فضاپیما زمانی مدار ارسال Behnken و هرلی در سفر به عقب به ایستگاه فضایی بین المللی صیقل با برس گردان در سراسر جهان در 17,500 m.p.h.

با پرواز موفقیت آمیز SpaceX در حال حاضر می پیوندد rarefied شرکت. تنها سه کشور ارسال انسان به مدار. و در حالی که ناسا برای سال ها با تکیه بر پیمانکاران برای ساخت راکت و فضاپیما که پرواز آن فضانوردان این پرتاب انجام شد تحت آرایش غیر معمول. تحت چه ناسا تماس خود “commercial crew program,” این است که با تکیه بر دو پیمانکاران SpaceX و بوئینگ به طراحی و ساخت فضاپیما به کشتی در آن فضانوردان به ایستگاه فضایی.

در حالی که ناسا نظارت بر برنامه و دارای بینش عمیق به راکت و فضاپیما شرکت های خود و کار سخت شد.

برای ناسا, راه اندازی شد, اعتبار که بخش خصوصی می تواند بسیار زیاد بار انسان spaceflight — تلاش بسیاری از افراد حتی کسانی که در داخل آژانس فضایی معتقد بودند هرگز باید برون سپاری به بخش خصوصی است.

برای SpaceX این یک پیروزی فوق العاده ای و در حال حاضر آن را تبدیل به اولین شرکت خصوصی به پرواز مردم به مدار. (Virgin Galactic سرمایه گذاری تاسیس شده توسط ریچارد برانسون دو بار پرواز مردم به لبه فضا و در بالا و پایین پرواز زیر مداری.)

در طول یک پست-راه اندازی کنفرانس خبری مشک بود احساسی صدای ابتلا به.

“من واقعا با غلبه بر احساسات و آن را واقعا سخت به بحث در,” او گفت:. “ما هنوز لنگر انداخت و البته ما نیاز به آنها را به بازگشت با خیال راحت. پس از آن مقدار زیادی از کار را به انجام. اما این فقط باور نکردنی است.”

او گفت که در روز چهارشنبه زمانی که راه اندازی شد scrubbed به دلیل آب و هوای بد خود آدرنالین در حال اجرا بود در “100 درصد است.” اما پس از آن زمانی که پرواز نمی کردن “آن را به صفر است. من فرو ریخت و خواب طولانی ترین من تا به حال در احتمالا در سال است.”

توسط شنبه, احساس به طور چشمگیری تغییر کرده. او احساس آرامش و آرام, آماده براي استفاده, به, حتی اگر آسمان شد, تهدید دوباره.

“من احساس عصبی. من احساس آن را رفتن به محل کار,” او گفت:.

در ابتدا مشک تنها به SpaceX 10 درصد شانس موفقیت به عنوان یک شرکت است. و به عنوان برای افرادی که شک SpaceX مشک گفت که او فکر خود را “ارزیابی احتمال درست بود. خوشبختانه سرنوشت لبخند بر ما آورده و ما را به این روز است.”

هدف این شرکت این است که به انسان spaceflight معمول است. شنبه ماموریت بود یک پرواز آزمایشی اولین پرواز اژدها فضاپیما با انسان ها در هیئت مدیره. و SpaceX تمرکز خواهد کرد در روز یکشنبه اتصال با ایستگاه فضایی و سپس در نهایت حصول اطمینان از Behnken و Hurley آمد با خیال راحت.

آن را به امید پرواز یکی دیگر از ماموریت فضانوردان به ایستگاه دوباره توسط Aug. 30 هر چند مقامات گفته اند که تاریخ است و آزمایشی خواهد بود و به احتمال زیاد تغییر دهید.

فراتر از پرواز انسان به ایستگاه در مدار زمین کم و در حدود 240 کیلومتر بالا, SpaceX در نهایت می خواهد به پرواز مردم به ماه برخی از 240,000 کیلومتر دورتر. آن را به تازگی برنده یک قرارداد وپیش ناسا برای ساخت یک فضاپیما با قابلیت فرود انسان بر سطح ماه.

در نهایت هر چند مشک را هدف این است که برای ارسال انسان به مریخ شدیدا هدف بلند پروازانه.

برای انجام این کار این شرکت در حال کار بر روی نسل بعدی سفینه فضایی شناخته شده به عنوان کشتی فضایی است که در نهایت SpaceX امید خواهد بود قادر به پرواز ده ها تن از مردم را به اعماق فضا.

روز جمعه روز قبل از دستیابی به آن پرواز تاریخی با فضانوردان, یک کشتی فضایی نمونه اولیه منفجر در آزمون ایستادن در شرکت تسهیلات در بوکا چیکا, Texas. آن را یک انفجار بزرگ ارسال یک سنگ اسمانی بزرگ به آسمان بود که یادآور تلاش های شکست خورده از SpaceX را در اوایل روز هنگامی که سه نفر از آن Falcon 1 موشک موفق به رسیدن به مدار.

در آن زمان بسیاری از نگاه کسانی که شکست را به عنوان شواهدی وجود دارد که SpaceX هرگز موفق اجازه دهید به تنهایی قادر به پرواز مردم به مدار.

اما SpaceX فشرده در مصمم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>