Ellen Pompeo به دنبال روشن شدن Harvey Weinstein نظرات پس از واکنش

Ellen Pompeo به دنبال روشن شدن نظرات او در مورد Harvey Weinstein پس از دریافت برخی از, انتقاد اظهارات او.

این grey’s Anatomy ستاره صحبت کردن در توییتر پس از یک سال 2018 کلیپ که در آن او را مورد بحث قرار دادند رسوایی مطرح در رسانه های اجتماعی.

برخی از بازدید اظهارات او به عنوان یک نمونه از قربانی-سرزنش که Pompeo بعد از آن مورد مناقشه است.

در طول سال 2018 گفتگو در آکسفورد اتحادیه Pompeo خواسته شد در مورد زمان و #MeToo حرکات.

او پاسخ داد در قسمت: “من فکر می کنم ما [زنان] برخی از مسئولیت. اما در آن طول می کشد دو تا تانگو برای اطمینان حاصل کنید. که به سرزنش قربانیان که فقط به می گویند: من به یک اتاق با Harvey Weinstein. من در یک میز نشسته و با او داشتم احتمالا دو و نیم ساعت با او گفتگو. او گفت: هرگز هر چیزی نامناسب به من. او هرگز هر نوع پیشرفت فیزیکی به من. من در اتاق به تنهایی با او. من ارسال شده است که توسط یک عامل در وسط روز است.”

پس از نظرات او بودند انتقاد در رسانه های اجتماعی Pompeo مشترک بیشتر سخنان در حساب توییتر خود را برای اولین بار نوشتن: “Hey دختران با عرض پوزش اگر ویدئو کلیپ ناراحت کننده!! آن را خارج از چارچوب و آن را بیش از حد جدی موضوع را به بحث در مورد در یک پلت فرم شبیه به این… افرادی که مورد آزار یا تجاوز باید به دنبال راهنمایی از یک درمانگر… این است که سالم جایی برای این موضوعات جدی است.”

Pompeo بعد افزود: “برای کسانی که احساس جرم و یا در حال مصرف این شخصا این پنل بود 2 سال پیش بود و از آن راه قبل از تمام داستان از زنان بیرون آمد و من قطعا نمی دانید که او یک متجاوز که در آن نقطه … که در زمان s*** به یک سطح کاملا متفاوت.”

او بعدها توضیح داد که جدول زمانی نوشتن: “خوب پس من فقط گفتم این بار داستان بود قبل از این اما من آن را نمی خواند … من تنها بود واقعا زیر داستان در اخبار پس از محاکمه آغاز شد.” نیویورک تایمز و نیویورکر هر دو مقالات منتشر شده در مورد Weinstein در اکتبر سال 2017 در روز از هر یک از دیگر.

Weinstein داشت گناه در ماه فوریه از یک جنایتکار عمل جنسی و سوم-درجه تجاوز به عنف. او محکوم به 23 سال زندان و زیر ماه.در توییتر Pompeo گفت: او با اشاره به “آزار و اذیت… نه حمله” در سال 2018 ،

“من صحبت کردن در مورد تجربه من از اینکه مورد آزار و اذیت در هالیوود و چشم انداز من در آن,” او نوشت.

“برای سال قبل از زمان تا زنان مجبور به قرار داده تا با آزار و اذیت و هنوز هم به صورت منظم …این فقط بخشی از کار به عنوان آن را در بسیاری یا همه حرفه …ما نمی تواند شکایت مانند ما در حال حاضر می تواند. اگر ما شکایت ما خواهد بود و خواهد ماند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات