الیزابت وارن مصرانه از کنگره برای تصویب و امنیت بیشتری برای ‘ضروری’ کارگران

“ضروری کارگران ستون فقرات پاسخ ما به coronavirus” وارن گفت واشنگتن پست. “آنها در حال قرار دادن سلامت خود و سلامت عزیزان خود را بر روی خط برای نگه داشتن کشور ما در حال اجرا — و ما نیاز به پشت خود را.”

در حالی که بسیاری از امریکا پناهگاه در خانه میلیون ها نفر از مردم هنوز در حال کار در بیمارستان و فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها روز-مراقبت از مراکز و انبارها در سراسر کشور است. بسیاری از گزارش کار ساعت های طولانی اغلب بدون کافی دنده محافظ مانند ماسک و دستکش های آنها به عنوان تلاش برای دیدار با افزایش تقاضا در طول یک بیماری همه گیر است که ادعا کرده 110,000 زندگی از جمله از 20 ، 000 در ایالات متحده است.

پیشنهاد دستورالعمل نیاز شرکت ها برای ارائه به کارگران کافی دنده محافظ و اطلاع کارکنان که ممکن است در معرض آلوده همکار. آنها همچنین به دنبال حمایت از خبرچین که صحبت کردن در مورد شرایط نا امن کار اضافی بودجه برای کودک-مراکز بهداشتی درمانی و مراقبت های بهداشتی رایگان برای کارگران ضروری بسیاری از آنها کسب کمی بیشتر از حداقل دستمزد.

این پیشنهاد نیز اجباری کارگران دریافت “مقاوم حق بیمه پرداخت” عطف به ماسبق برای کار انجام شده در طول بحران.

اقدامات خواهد ساخت در 2.2 تریلیون دلار مراقبت در عمل رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا مارس 27. مراقبت عمل گسترش مزایای بیکاری را فراهم می کند و چک از آنجا که 1200 $برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها و مجموعه کنار $349 میلیارد برای وام کسب و کار کوچک.

“نیازهای همه کارگران باید در خط مقدم دور بعدی سیاستگذاری به آدرس coronavirus بحران از جمله نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد حتی زمانی که آنها باید در خانه بمانند” این پیشنهاد می گوید.

علاوه بر این نمایندگان مجلس می گویند کنگره باید نگه شرکت مسئول محرک پول دریافت می کنند در طول این بیماری همه گیر. مالیات دهندگان و کارگران آنها می گویند باید بگویم در چه بودجه فدرال استفاده می شود.

“کنگره باید اطمینان حاصل شود که هر گونه مالیات دهندگان دلار به دست شرکت های بزرگ برای کمک به کارگران نه ثروتمند اجرائی غنی سهامداران و یا رئیس جمهور cronies” آنها نوشت. “هر بودجه فدرال باید طراحی شده برای اطمینان حاصل شود که کارفرمایان نمی تواند دامن قوانین با شلیک یا furloughing کارگران یا کاهش ساعت یا منافع برای دسترسی به یک اعتبار مالیاتی یا جلوگیری از یک کارگر حفاظت مورد نیاز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de