الیزابت وارن حملات برنی ساندرز حامیان بیش از ‘سازمان قلدری آنلاین’

سابق دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی الیزابت وارن به صحبت کردن در مورد سوء استفاده او و دیگران دریافت کرده اند از حامیان برنی ساندرز توصیف آن به عنوان “سازمان nastiness” و دعوت از تمامی داوطلبان برای پیدا کردن راه های جدید به آن را متوقف کند.

در یک مصاحبه در همان روز او کاهش یافته است ریاست جمهوری, مسابقه, MSNBC را Rachel Maddow که آقای ساندرز قبلا مجبور به عذر خواهی برای محکوم کردن رفتار برخی از هواداران خود را از جمله نسبت به Ms وارن خودش.

خواسته تا چه حد او آگاه بود از سطح نفرت و بیزاری مسطح در طول اولیه توسط برخی از ساندرز حامیان آنلاین, Ms وارن گفت که این مشکل تحت تاثیر بسیاری از مردم از نامزدها.

“این فقط در مورد من گفت:” خانم وارن. “من فکر می کنم یک مشکل واقعی وجود دارد با این قلدری آنلاین و به نوعی سازماندهی nastiness. و من فقط صحبت کردن در مورد ‘که گفت: معنی چیز” من صحبت کردن در مورد برخی از واقعا زشت چیزهای که در رفت.”

توصیف وقایع در نوادا پس از یک اتحادیه وجود دارد در زمان استثنا به آقای ساندرز بهداشت و درمان برنامه های Ms وارن گفت که برخی از ساندرز هواداران رفت و فراتر از مخالفت شدید.

“شما می تواند هوشمندانه و پیدا کردن راه های هوشمندانه به نوع معنی گاهی خوب من است که بخشی بیش از حد.

“اما آنها در واقع انتشار شماره تلفن و آدرس منزل از دو مدیر اجرایی و مدیر ارتباطات – زنان از رنگ زنان مهاجر و واقعا آنها را در ترس و وحشت برای خانواده خود را.

“این دشوار زنان سخت زنانی که اجرا کردم کار سازماندهی مبارزات و واقعا به دست آورده شغل خود را در اتحادیه خود را – منظورم این راه سخت و در عین حال گفت: برای اولین بار به دلیل این یورش از تهدیدات آنلاین است که آنها احساس واقعا مورد حمله قرار گرفت.”

همیشه از آقای ساندرز زد در مقدماتی حزب دموکرات در برابر هیلاری کلینتون در سال 2016 عناصر خاصی در میان میلیون ها نفر از طرفداران را به دست اورد شهرت بسیار تهاجمی آنلاین و آفلاین رفتار.

اهداف خود را شامل حمله شخصی نیست فقط ساندرز سیاسی مخالفان اما بر طرفداران نامزدهای دیگر و روزنامه نگاران که تولید unflattering پوشش.

در حالی که آقای ساندرز را چند بار تکرار کرد که او بیزار هر ناخوشایند یا تهدید رفتار انجام شده به نام او او همچنین پیشنهاد کرد که برخی از ناخوشایند فعالیت های آنلاین منسوب به حامیان او ممکن است در واقع مربوط به خارجی در انتخابات دخالت.

شرح در آنچه که او فکر می کند باید انجام شود, Ms وارن پیشنهاد بیشتر فشرده رویکرد توسط نامزدهای انتخابات و مبارزات انتخاباتی خود را.

“زمان برای ما فقط شروع به تلاش برای خلاقانه تر فکر می کنم در مورد چگونه به انجام این کار ؟

“آیا شما در تنظیم چیزی مثلا از مبارزات انتخاباتی است که هر روز در پاسخ به این قدرت است که فرد کمپین “و می گوید:” ما در حال انجام این کار من ضعیف این ما این کار را دوست ندارم ما نمی خواهیم این ما نمی خواهیم هر بخشی از این ما آن را محکوم چگونه بسیاری از بار من به این می گویند؟'”

با خانم وارن در حال حاضر در حال اجرا دموکراتیک اولیه است که در حال حاضر هر دو مسابقه بین آقای ساندرز و جو بایدن که در حال حاضر سنگین حزب سوسیالیست پس از برنده شدن اکثریت متحده و نمایندگان در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de