مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

آنلاین طومار خواستار عدالت برای الیاس McClain, یک جوان سیاه, مردی که سال گذشته پس از بازداشت توسط پلیس کلرادو رسیده است بیش از دو میلیون امضا.

“امضای این طومار را به عدالت برای الیاس. تقاضا این افسران گرفته وظیفه است که بیشتر در عمق تحقیقات برگزار شد ، ” Change.org درخواست می خواند.

23 سال از درگذشت سه روز بعد او را در یک سبد و سپس بعد از تسکین یافته در حالی که در بازداشت توسط پلیس نگهبان کلرادو گزارش شده است.

در 24 اوت سال 2019 یک مرد به نام 911 به گزارش “ناقص” به دنبال مرد با پوشیدن یک ماسک اسکی تکان دادن اسلحه خود را در اطراف در حدود ساعت 10.40 خروجی گزارش شده است. مردی که به نام پلیس گزارش به افسران گفت: که او احساس نمی کند که او در هر گونه خطر.

مرد جوان گفته است: “ما راه رفتن به خانه از یک فروشگاه به بطری چای برای اعضای خانواده هنگامی که او مواجه شد توسط افسران Denver7 گزارش شده است.

کلرادو پلیس با نزدیک شدن McClain او را به سوال و یک مبارزه بوکس, گرفت, گزارش, گفت:. یک افسر ادعایی است که در طول این درگیری 23 ساله اقدام به گرفتن یکی از holstered اسلحه نگهبان گزارش شده است.

خانواده او بعدها گفت Denver7 که McClain می پوشند باز صورت ماسک اسکی زیرا او “کم خونی و گاهی اوقات سرد” بود و با پوشیدن گوشی.

او مسلح و یا مظنون به ارتکاب جرم در زمانی که او متوقف شد و بعد دوخته به یک چمن در نزدیکی جایی که او بنا به گزارش اقدام به بارها و بارها استفراغ و گریه در حالی که دستبند به دست.

در یک نقطه در این حادثه یک افسر گفت McClain: “اگر شما در حفظ و messing اطراف من قصد دارم به سگ من و او به گزش سگ شما” یک نظر که رئیس پلیس نیک متز بعدها به نام “غیر حرفه ای”.

هنگامی که آتش امدادگران وارد, مرد جوان تزريق شد با 500 میلی گرم کتامین به متین او را یک حرکت که شفق آتش این نتیجه رسیده بود که مناسب بر اساس شرایط اضطراری صحنه شفق آتش نجات معاون استفان McInerny گفت.

این آدم شهرستان, دفتر پزشکی قانونی نمی تواند تعیین علت دقیق McClain مرگ گزارش گفت:.

با توجه به نگهبانسه افسران بودند درگیر شد که به مرخصی اداری اما پس از ابقاء شده است به طور منظم خود را موقعیت.

در ماه نوامبر دادستان منطقه دیو جوان اعلام کرد که هیچ اتهامات جنایی خواهد بود در برابر ماموران و یا پزشکان درگیر در بازداشت است.

“این را باید بعد از یک تماس مشکوک به پسر من در حال مرگ” Lawayne Mosley, McClain پدر گفت Denver7 در زمان خواب و مرگ است.

تجدید توجه در این مورد می آید در پی قتل جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که درگذشت در حالی که در مینیاپولیس پس از بازداشت یک افسر پلیس سفید دوخته و او را به زمین توسط گردن خود را برای یک دوره طولانی از زمان.

غیر ضروری مرگ فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید مانند Ahmaud Arbery و Breonna تیلور در دست اجرای قانون را برانگیخته ملی ناآرامی های مدنی در سراسر آمریکا و جهان با تظاهرات عظیم در حال وقوع در اعتراض به خشونت پلیس علیه سیاه آمریکایی سیستمیک نژاد پرستی و تبعیض نژادی.

جدید درخواست به دنبال جمع آوری سه میلیون امضا برای تقاضای عدالت برای McClain. دادستان جوان به تازگی گفت که او قصد ندارد به بررسی مجدد این پرونده نگهبان گزارش شده است.

این روزنامه همچنین گفت که این شهر امنیت عمومی کمیته درخواست کرده است یک “بی طرف و مستقل” بررسی برخورد که مقامات گفته اند که “آینده”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات