Eli Manning توییتر پیوست و به سرعت در بر داشت تام بردی انتظار برای او

او به سرعت بازگشت اخراج در منینگ با یک صدای جیر جیر.

شما ممکن است به یاد بیاورید که منینگ دو بار تحویل دو از دردناک ترین و زیان در بردی طبقه شغلی با سه ماهه چهارم heroics. در سوپر باول XLII, Manning and the New York Giants خراب پرستان’ فصل کامل با 17-14 پیروزی در سوپر باول XLVI او به رهبری غول به 21-17 پیروزی. در هر دو بازی منینگ نامگذاری شد MVP.

منینگ کردم آخرین کلمه در توییتر خود مکالمه بیش از حد با یک اشاره از “مسابقه: لیگ قهرمانان برای موسسه خیریه” روز یکشنبه رویداد شامل فیل مایکلسون و بردی رقابت در برابر تایگر وودز و الی برادر Peyton.

تا آنجا که به بحث زباله می رود, Eli هیچ بازی برای Peyton که اخراج دور در بردی در اعتیاد به مواد مخدره منجر به خیریه گلف. “مسابقات” Peyton گفت: “تا به حال به در فلوریدا پس از تام ب-و-E بازداشت. … با مچ پا مانیتور [بردی] نمی تواند ترک دولت است.”

این بازی است که بازی در حوب ساند در جنگل خانه ، “من دوست داشتم که این مسابقات در یک محل که در آن آنها نمی مانند تام بسیار” Peyton اضافه شده, لیست, دنور, جایی که او به پایان رسید کار خود را با Broncos و ایندیاناپولیس. او همچنین با اشاره بوستون نشان می دهد که میهن پرستان طرفداران نیز هیچ عشق برای بردی دیگر “پس از او به آنها خیانت و شکست قلب خود را.”

بردی به حال استادانه zinger خود را زمانی که او ترک خورده که در ابتدا او فکر کرد که او قرار بود به زوج با جنگل اما پس از آن “Peyton را به نام پدر و روشن این تیم است.” منینگ تنها می تواند خندیدن در اشاره به سال 2004 قسمت است که در آن مورچه منینگ گفت: San Diego Chargers که الی ترجیح داده نمی شود پیش نویس توسط آنها و به جای آن می خواستم برای بازی با غول ها.

بیشتر در از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>