سان سالوادور السالوادور — صدها نفر از حامیان رئیس جمهور السالوادور نایب Bukele توجه تماس خود را به همگرا در پارلمان این کشور روز شنبه پس از قانونگذاران حاضر به جمع آوری رای در $109 میلیون دلار وام برای بهتر تجهیز نیروهای امنیتی کشور به شدت افزایش تنش بین رهبر و مخالفان کنترل قوه مقننه.

فرماندهان ارشد پلیس کشور و نظامی ابراز وفاداری به رئیس جمهور در بن بست, در حالی که موقعیت به شدت مسلح و نیروهای امنیتی در اطراف و داخل قانونی ساخت.

Bukele به یک سخنرانی احساسی و عاطفی به هواداران خود که تهدید کرده بود برای حذف, مخالفت نمایندگان مجلس از قانونگذاری توسط نیروی. اما او گفت که پس از دعا در میان سربازان و پلیس او تصمیم گرفت به درخواست صبر از هواداران خود و مجموعه ای از یک مهلت یک هفته برای نمایندگان مجلس برای تصویب این لایحه است.

“اگر ما می خواستیم به فشار دکمه ما را با فشار دکمه” حذف نمایندگان مجلس از قوه مقننه گفت: حامیان در خارج از ساختمان. “اما من از خدا خواستم و خدا به من گفت: صبر, صبر, صبر و شکیبایی است. در فوریه 28 (2021) همه این اراذل می رویم از درب خارج است.”

ال سالوادور دارای شهرداری و انتخابات پارلمانی در فوریه. 21 از سال آینده.

مخالفت قانونگذاران می گویند آنها می خواهند جزئیات بیشتر در مورد هزینه های طرح قبل از اینکه به نام یک رای.

مخالفان FMLN حزب متهم Bukele ارعاب و بازیگری مانند “دیکتاتوری” برای تلاش به زور تصویب وام.

Bukele اداره می گوید که می خواهد با استفاده از این بودجه برای خرید یک هلیکوپتر پلیس, اتومبیل, لباس شب, عینک دید و دیگر تجهیزات از جمله سیستم نظارت تصویری در یک کشور گرفتار باندهای بالا و جرم و جنایت. آن را نیز می گوید که اعضای کابینه باید توضیح داد که قصد دارد که آنها مایل به ارائه اطلاعات بیشتر به قانونگذاران.

Bukele آن در ماه ژوئن با گسترده مردمی پشتیبانی می کند. رای دهندگان دیدم تاجر به عنوان یک خارجی که می تواند نوسازی کشور و ناراحت از وضع موجود.

خطاب به هواداران خود Bukele گفت: نظرسنجی ها نشان می دهد ایده های جدید خود را می خواهد برنده اکثریت در مجلس قانونگذاری در سال 2021 است, رای گیری, بنابراین بدون نیاز به آنها را به شکستن آن توسط نیروی در حال حاضر.

“اگر این اراذل را تایید نمی کند (وام) ارضی کنترل طرح ما را احضار آنها را در اینجا و روز یکشنبه” تنظیم یک هفته مهلت.

با استناد به ال سالوادور اساسی Bukele دولت به نام به حال یک جلسه فوق العاده مجمع قانونگذاری به بحث تصویب وام اما نمایندگان مجلس را رد کرد و گفت: آن قابل پذیرش نیست.

در پاسخ Bukele استناد ماده 87 منشور است که به رسمیت می شناسد و مردم را به شورش “برای تنها هدف از بازگرداندن نظم مبتنی بر قانون اساسی” و احضار هواداران خود را به قوه مقننه است.

دولت مستقر پلیس و نظامی و از روز شنبه آنها را محاصره این منطقه در اطراف قانونی ساخت. نیروهای مسلح ملی و مدنی پلیس صادر اظهارات بیان وفاداری خود را به Bukele.

در ضمن جناح راست ملی حزب جمهوری خواه داد که گفت: آن را نمی خواهد رای برای این لایحه خواسته سازمان کشورهای آمریکایی برای فعال کردن مکانیسم هایی را برای جلوگیری از فروپاشی نظم مبتنی بر قانون اساسی در ال سالوادور و “عمل بلافاصله به حالت تعلیق خود کودتا روند در راه است.”

این چپ Farabundo مارتی ملی جبهه آزادی یا FMLN با صدور بیانیه ای خواستار رئیس جمهور “متوقف کردن تهدیدات است که نمونه ای از یک دیکتاتوری است.”

مجلس قانونگذاری است تا از 84 نمایندگان با 37 از ملی جمهوری داد و 23 از FMLN به آنها اکثریت در بدن است.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات