هشت راه غیر متعارف برای اندازه گیری coronavirus shutdown

در اینجا هشت دیگر اقدامات در نظر بگیرید:

تراکم ترافیک

Image without a caption

آخرین پنج شنبه بعد از ظهر برای مثال ترافیک اضافه شده در حدود 3 دقیقه به 30 دقیقه سفر در سی برروي پنج شنبه آن را اضافه کرده اند 21 دقیقه به همان سفر است.

حمل و نقل عمومی

Image without a caption

آن است که نه فقط ترافیک ماشین یا حمل و نقل عمومی تقریبا زمین را متوقف کند. در سان فرانسیسکو ridership در منطقه بارت سرویس کمتر از 10 درصد از معمولی آن دوره در روز دوشنبه.

ترافیک هوایی

Image without a caption

جهانی در صنعت هواپیمایی نیز آسیاب را متوقف کند. پرواز ردیابی خدمات Flightradar24 است tallying کمتر از 100,000 پروازها در روزهای این هفته در مقابل 200000 پرواز در هفته گذشته. سنا 2.2 تریلیون دلار coronavirus امداد بسته شامل حدود 50 میلیارد دلار کمک برای خطوط هوایی ایالات متحده.

اجاره اتومبیل

Image without a caption

در حالی که در جاده ها و آسمان در حال تخلیه کردن ماشین اجاره بسیاری در سراسر کشور پر از بیکار اتومبیل. تصویر ماهواره ای بالاتر از Maxar Technologies, نشان می دهد, اجاره ماشین در مرکز Phoenix Sky Harbor Airport در مارس 5, قبل از خیلی از خاموش شدن اتفاق افتاده و در تاریخ 23 مارس ،

اشغال هتل

Image without a caption

برای هفته پایان مارس 21 امریکایی اشغال هتل پایین بود و بیش از 50 درصد نسبت به سال قبل با توجه به مهمان نوازی تجزیه و تحلیل شرکت STR.

دفتر جعبه را تعطیل

Image without a caption

داخلی دفتر جعبه گذشت یک گریم نقطه عطف این آخر هفته گذشته رها به اصل صفر به عنوان تئاتر و استودیو تعویق انداختن جدید به طور نامحدود. قبل از وقوع این صنعت شد ارسال ناخالص رسید در حدود 100 میلیون دلار در هر آخر هفته.

بازی طول می کشد خاموش

Image without a caption

با فیلم از تصویر قرنطینه و ایزوله آمریکایی ها تبدیل شده اند به بازی های ویدئویی به تصویب زمان. پلت فرم بازی بخار ارسال شده بزرگترین-تا کنون تعداد کاربر در هفته گذشته با توجه به تجزیه و تحلیل ترافیک وب سایت steamdb.info.

روزانه تعداد کاربر معمولا نشان می دهد تنوع گسترده ای بین روزهای هفته تا کی و تعطیلات آخر هفته را منعکس چگونه آمریکایی ها’ زمان استفاده متفاوت است بسته به اینکه آیا آنها باید به کار یا نه. اما در روزهای اخیر که تمایز همه اما ناپدید شد, بازتاب های جدید ما واقعیت: با میلیون ها نفر از مردم یا کار از خانه و یا گذاشته است به افتراق تعطیلات آخر هفته از روزهای دیگر است.

حرفه های دیگر

Image without a caption

من می تواند بی مبالات اگر من توجه داشته باشید یکی دیگر از قابل توجه نقطه داده در مورد قرنطینه دوران زمان استفاده: ترافیک به جنس صعودی است. جریان ویدئو از سایت Pornhub مثلا گزارش می دهد که بازدید از ایالات متحده هستند و تا حدود 18 درصد است. آنها همچنین مشاهده زمان های مختلف از روز الگوها در سایت بازدیدکننده داشته است با افزایش ترافیک در ساعت اندکی از صبح امروز (مردم ماندن تا دیر چرا که آنها دیگر به کار) و در وسط روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im