“العریش” مصر — مقامات امنیتی در مصر گفت: مشکوک داعش در عراق و سوریه روز یکشنبه منفجر کردن یک خط لوله گاز در این ولایت norther بخشی از شبه جزیره سینا.

حداقل شش نقاب شبه نظامیان مواد منفجره کاشته شده در زیر این خط لوله در شهر Bir al-Abd. آن را انتقال گاز به العریش مرکز استان شمال سینا و یک کارخانه سیمان در مرکز شبه جزیره سینا مقامات گفت.

انفجار فرستاده ضخامت شعله های آتش از آتش تیراندازی به آسمان و مقامات متوقف جریان گاز به خاموش کردن آتش کردند.

مقامات صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود چرا که آنها مجاز به صحبت با روزنامه نگاران.

هیچ گروه بلافاصله ادعا کرد این حمله است.

مصر در حال مبارزه با یک دولت اسلامی به رهبری شورش در صحرای سینا که به شدت پس از نظامی سرنگون انتخاب اما تفرقه مواضع رئیس جمهور در سال 2013. این شبه نظامیان انجام داده اند نمرات از حملات عمدتا با هدف قرار دادن نیروهای امنیتی و مسیحیان است.

آنها همچنین باید هدفمند خطوط لوله گاز بین مصر و هر دو اردن و اسرائیل به طور منظم از سال 2011 که قیام سرنگون و سپس رئیس جمهور حسنی مبارک.

اسرائیل و اردن با اتکا بر خط لوله برای پاسخگویی به نیازهای انرژی آن.

این حملات منجر به سقوط یک 2005 مقابله به صادرات مصر گاز به اسرائیل در سال 2012. دولتی اسرائیل برقی پارسیان تا به حال شکایت دولتی مصر عمومی شرکت نفت و گاز و در نتیجه 1.7 میلیارد جریمه در سال 2015.

در ماه ژوئیه سال گذشته مصر گفت: آن را به یک معامله با اسرائیل برقی پارسیان کاهش می یابد که خوب به 500 میلیون دلار است.

در سال های اخیر اسرائیل شد عمده صادر کننده انرژی پس از اکتشافات گاز در دریای مدیترانه است. آن را امضا 15 میلیارد دلار معامله در سال 2018 به ارائه مصر با 64 میلیارد متر مکعب گاز بیش از یک دوره 10 ساله است که کمک خواهد کرد که تبدیل هر دو مدل به انرژی منطقه ای بازیکنان است.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im