روزنامه نگار مصری بازداشت شده در حالی که مصاحبه صالحی فعال را در خارج از زندان در قاهره

مقامات مصری بازداشت سردبیر یک کشور چند باقی مانده مستقل رسانه های خبری به عنوان او را در خارج بدنام زندان آزاد او ساعت بعد به قید وثیقه.

لینا Attalah, editor-in-chief آنلاین اخبار خروجی Mada Masrشد صحبت با مادر برجسته فعال علا عبد فتاح در خارج از قاهره حداکثر امنیت زندان تورا در صبح روز یکشنبه هنگامی که مصر رژیم مجریان بازداشت او با توجه به خروجی اخبار.

37 سال از زندان آزاد شد از قید وثیقه از حدود £105, Mada Masr گفت.

خروجی اضافه شده او برنامه ریزی شده بود مورد سوال توسط دادستان صبح روز دوشنبه.

بازداشت تأکید رنجور دولت از آزادی مطبوعات و آزادی های مدنی تحت حکومت مصر قدرتمند Abdel-Fattah el Sisi است که در قدرت پس از سرنگونی اولین بار در کشور آزادانه انتخاب دولت نزدیک به هفت سال پیش.

Mada Masr بود تعطیل و Ms Attallah و دیگر اعضای هیات بازداشت شدند و در ماه نوامبر گذشته باعث جهانی اعتراض عمومی و پس از آن خود را آزاد کند.

در ماه مارس نگهبان‘s قاهره خبرنگار مجبور به ترک کشور پس از مقامات لغو مطبوعاتی اعتبار بیش از یک داستان است که به استناد یک گزارش نشان می دهد مصر underreporting آن coronavirus موارد است.

هنوز معلوم نیست که آیا Ms Attalah هدف قرار داده بود یا که پلیس مصر بودند اقدام در آنچه به نظر می رسد ایستاده دستورالعمل ها را به بازداشت تهدید و ارعاب و آزار و اذیت هر روزنامه نگاران.

موسسه بین المللی مطبوعات یک گروه حمایت گفت: در گزارش های صادر شده در اواخر سال گذشته که شرایط بدتر شد.

“دولت افزایش آن ارعاب تاکتیک حمله به دفاتر اخبار سازمان ها و دستگیری روزنامه نگاران ، “در مجموع بیش از 60 روزنامه نگار زندانی در زندان های مصر در شرایط بسیار غیر انسانی نگهداری.”

در اوایل این ماه یک فیلمساز جوان در اثر بیماری در داخل زندان تورا که در خانه های صدها نفر از زندانیان سیاسی جرقه خواستار اعتصاب غذا در سراسر تسهیلات. دادستان ادعا کرد او از نوشیدن الکل طبی است که به دروغ تبلیغ به عنوان یک درمان برای کوروناویروس.

Ms Attalah دستگیر شد و حدود ظهر به عنوان او در مصاحبه با لیلا Soueif از آقای Abdel-Fattah است که در 35 روز اعتصاب غذا در اعتراض مقامات لغو تمام خانواده اش بازديد

Ms Soueif او بود و او 22nd, تلاش برای ارائه منابع از جمله داروها و آبرسانی نمک.

فعال که بیست و پنج سال در زندان فریبنده امنیت ملی اتهام بود بازداشت شد تا در سپتامبر گذشته میان نادر شیوع تظاهرات علیه آقای Sisi قانون است.

آقای Abdel-Fattah خواهر مونا سیف خطاب به افسران پلیس در صحنه گفت که او آنها را دستگیر برجسته نگار به عنوان آنها نگران بودند او “ممکن است به نوشتن چیزی در مورد آنچه که او را دیدم.”

“من با استدلال آنها این است که بسیاری از دوستان از ما به اینجا می آیند به طور منظم. آنها در نوشتن و ارسال عکس ها همه از آن منتشر شده است در اخبار” او در توییتر نوشت.

“نه تنها آنها اجازه نمی دهد ما را بررسی کنید تا در Alaa بلکه آنها دستگیر لینا به عنوان اگر آن را در برابر قانون به [تورا]”.

آقاي سيسي له همه مخالفت با حکومت خود و به دنبال شاتر رسانه های مستقل. رژیم او متهم است که قبر نقض حقوق بشر از جمله مجبور ناپدید شدن, شکنجه, قتل های فراقضایی و جنایات جنگی علیه غیرنظامیان در مصر در شبه جزیره سینا.

این leaderships از ایالات متحده آمریکا و بریتانیا و فرانسه همچنان به بازگشت آقای السیسی با وجود این کشور را به نقض حقوق بشر و هنجارهای که آنها محکوم در کشورهای دیگر.

هر دو کشور مصر و شبه جزیره عربستان حامیان از جمله امارات متحده عربی و عربستان سعودی برای خرید سلاح های پیشرفته از غرب قدرتمند شرکت با ارتباطات سیاسی در واشنگتن لندن و پاریس.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه کننده به آقای السیسی به عنوان “مورد علاقه دیکتاتور” پیش از دیدار با او در نیویورک در سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>