تمثال فرماندار کنتاکی به دار آویخته از درخت در متمم دوم رالی

دوم متمم معترضان در کنتاکی محکوم آخر این هفته پس از یک تمثال از دولت فرماندار اندی Beshear شد صحافی تا خارج از دولت کاپیتول.

تصویری از صحنه در روز شنبه نشان داد دو مرد عمل بالا بردن تا عروسک در فرماندار خود چمن در فرانکفورت, Kentucky.

لی گرینوود را ‘خدا برکت دهد U. S. A’ می تواند شنیده شود بازی به عنوان عروسک با آقای Beshear صورت گیر در, به دار آویخته از درخت.

پاتریوت روز تظاهرات آگهی در Facebook, گزارش سی ان انبا شرکت کنندگان به نام در به پشتیبانی متمم دوم از قانون اساسی ایالات متحده.

آن را ادامه داد: “پاتریوت روز 2nd Amendment تجمع به آموزش و الهام بخشیدن به همه امروز بیشتر شبیه اصلی آمریکا پرستان که نمی خواهد موضع خود را برای خدا داده مناسب برای محافظت از خود و عزیزان خود را به دور گرفته شده توسط ظالم!”

عبارت لاتین “sic semper tyrannis” معنی “در نتیجه همیشه به ظالم” بود دیده حلق آویز در اطراف تمثال گردن در روز شنبه.

رئیس جمهور آبراهام لینکلن قاتل نیز با استفاده از همان عبارت.

هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان را انتقاد تظاهرکنندگان اقدامات با کنتاکی مجلس David Osborne خواستار آنها را “غیر قابل قبول”.


“من عصبانی هستم که یک گروه آویزان یک تمثال از فرماندار Beshear امروز در کنگره و مجلس اکثریت پارلمانی را محکوم و این عمل نفرت گفت:” آقای آزبورن در روز شنبه.

رهبر اکثریت سنا و کنتاکی سناتور میچ مک کانل گفت: “هیچ جایی برای نفرت در کنتاکی.”

وی افزود در توییتر: “به عنوان یک مدافع از متمم اول قانون اساسی اعتقاد من آمریکایی ها حق دارند به صورت مسالمت آمیز اعتراض کنند. اما امروز در عمل به سمت فرماندار Beshear غیر قابل قبول است.”


با وجود این تظاهرات کنتاکی فرماندار دارای 73 درصد تصویب امتیاز برای اقدامات خود را در Covid-19 بحران با توجه به آخرین نظرسنجی.

دولت که تاکنون 391 coronavirus مرگ و میر بسیار کوچکتر از ما در مجموع تقریبا 100,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de