منچستر یونایتد بعد از انتقال پنجره را نمی خواهد “کسب و کار به طور معمول” معاون اجرایی رئیس اد وودوارد هشدار داد که با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.

ایالات طولانی-تاسیس بهره در Jadon سانچو و درک می تواند منجر به مسابقه به ثبت نام او را از بوروسیا دورتموند بودند که انتظار می رود تقاضا هزینه در منطقه از £100 متر است.

گمانه زنی ها نیز همچنان به لینک هری کین با اولدترافورد هر چند تاتنهام مهاجم است که تصور می شود در پایین لیست اولویت با درخواست قیمت £200 متر.

هر دوی این ارزیابی به احتمال زیاد به سقوط به طور قابل توجهی پس از به حد کامل از این بیماری همه گیر و تاثیر آن بر فوتبال شناخته شده است و همه باشگاه ها انتظار می رود به رنج می برند قابل توجهی زیان های مالی است.

و وودوارد در حال حاضر ریخته و آب سرد بیش از پیشنهادات که ایالات متحده قادر خواهد بود به صرف صدها میلیون نفر در پنجره اول از همه گیر هر آن ممکن است.

“هیچ کس نباید تحت هیچ توهمی در مورد مقیاس چالش رو به هر کس در فوتبال و آن را ممکن است کسب و کار به طور معمول برای هر باشگاه از جمله خودمان را در بازار نقل و انتقالات این تابستان” او گفت: حامیان در طرفداران انجمن در روز جمعه.

“همیشه به عنوان اولویت ما این است که موفقیت تیم است اما ما باید دید تاثیر سراسر صنعت از جمله زمانبندی انتقال پنجره و گسترده تر مالی تصویر قبل از ما می تواند بحث در مورد بازگشت به حالت عادی.

“بر این اساس من نمی تواند کمک کند احساس است که گمانه زنی در اطراف انتقال از فردی بازیکنان برای صدها میلیون پوند در این تابستان به نظر می رسد به چشم پوشی از این واقعیت است که چهره این ورزش است.”

وودوارد تصریح کرد ایالات تعهد به بازی 2019-20 فصل به اتمام با Ole Gunnar Solskjaer طرف در کشاکش برای یک محل در فصل آینده لیگ قهرمانان.

یوفا خواست باشگاه ها و لیگ ها به “کشف تمام گزینه های ممکن” را به پایان برساند داخلی فصل در روز پنج شنبه و پیشنهاد استفاده از “قالب های مختلف” اگر نیاز به تصمیم اروپا مدرک تحصیلی.

اگر فصل نمی تواند تکمیل شود, انجمن های ملی شده اند توصیه می شود برای انتخاب تیم برای رقابت های اروپایی بر اساس ‘شایستگی ورزشی’.

وودوارد گفت: حامیان: “مثل همه شما, ما مشتاق به دیدن این تیم بازگشت به میدان به عنوان به زودی به عنوان ما در حال توصیه آن است که امن برای انجام این کار امیدوارم به تکمیل یک فصل است که هنوز هم برگزار شد تا وعده بسیار برای ما در لیگ برتر و لیگ اروپا و جام حذفی که آن را به حالت تعلیق در آمد.

“ما ثابت در گفت و گو با ما نظارتی در مورد زمانی که و چگونه است که اتفاق خواهد افتاد و ما همچنان به تعامل با این فروم به نگه داشتن طرفداران مشورت.

“و در حالی که آن را ممکن است که بازی نیاز به بازی در پشت درهای بسته در کوتاه مدت همه ما می دانیم که فوتبال را نمی توان به طور کامل به حالت عادی بازگشت تا هواداران بار دیگر در حضور و غیاب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات