اقتصادی خرید اینترنتی از چین coronavirus مانت در سراسر جهان

اقتصادی تلفات از چین coronavirus بیماری همه گیر در حال نصب به عنوان آسیایی و اروپایی خودکار گیاهان کوتاه اجرا قطعات رایگان-هزینه های گردشگران چینی در خانه بمانند و شرکت های آمریکایی بریس برای غیر قابل پیش بینی تلاطم.

که فقط شروع یک مالی باقی مانده است که انتظار می رود به معطل شدن برای ماه حتی اگر flulike است به زودی تحت کنترل در آورده اقتصاددانان و زنجیره تامین کارشناسان می گویند. چینی بیماری همه گیر در aftereffects احتمالا علت اقتصاد جهانی به کوچک شدن این سه ماهه برای اولین بار از اعماق 2009 بحران مالی, با توجه به سرمایه اقتصاد در لندن است.

کارخانه های چینی برنامه ریزی شده بود به بازگشایی Feb. 10 پس از یک ماه در تعطیلات سال جدید که تا به حال تمدید شده است برای چند روز به دلیل پزشکی را بترساند. اما با بسیاری از کارگران قادر و یا تمایلی به بازگشت به کارفرمایان واقع در وسیع قرنطینه منطقه از سرگیری عملیات معمول در بسیاری از محل های کار شده است به تعویق افتاد.

کاترپیلار در این هفته گفت: بسیاری از تولید کنندگان چینی بازگشته اند به کار. اما Foxconn عمده الکترونیک تولید کننده برای اپل گفت: از آن خواهد شد در پایان ماه قبل از حتی نیمی از امکانات آن هستند.

این کشور لینک کلیک کنید برای جهان خارج در ضمن باقی می ماند ساییده شده. ایران شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی آمریکا این هفته گفت که آنها نمی خواهد از سرگیری خدمات عادی به سرزمین اصلی چین تا آوریل 24, تقریبا یک ماه بعد از برنامه ریزی شده.

این اثر موج دار شدن از چین shutdown در حال گسترش با صنعت خودرو به خصوص سخت و ضربه. نیسان به طور موقت بسته یکی از کارخانه ها در ژاپن پس از در حال اجرا کوتاه از اجزای یک هفته پس از هیوندای در کره جنوبی انجام همان. فیات کرایسلر هشدار داد که ممکن است شاتر یکی از آن اروپایی گیاهان. برخی از ایالات متحده آمریکا تولید کنندگان می تواند در صورت کمبود قطعات در یک تا دو هفته.

“من نگران آن است که برای رفتن به یک مقدار بزرگتر از اکثر اقتصاددانان در حال درمان آن را به عنوان در حال حاضر” گفت: Mohamed El-Erian ارشد اقتصادی و مشاور در آلیانز آلمان شرکت خدمات مالی. “آن زمان را به راه اندازی مجدد تمام این موتورهای اقتصادی.”

در مورد 5,100 موارد covid-19 تایید شده در چین در روز پنج شنبه و 121 بیشتر مردم درگذشت, چینی, مقامات بهداشت گفت: صبح روز جمعه. بسیاری از موارد جدید و مرگ و میر همچنان در هوبئی استان است.

بیش از 63,000 مورد تأیید و حدود 1,380 مرگ و میر گزارش شده در چین از شیوع آغاز شد.

در ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به گزارش روز پنج شنبه 15 coronavirus مورد فردی که تا به حال شده است در قرنطینه در تگزاس پس از ورود در یک وزارت امور خارجه-اجاره هواپیما از ووهان در فوریه. 7. ژاپن و گزارش اول خود را coronavirus مرگ است. همچنین گفت: 44 بیشتر مردم تا به حال آزمایش مثبت برای این بیماری روی قرنطینه بوش کروز الماس شاهزاده آوردن به 218 تعداد کشتی عفونت های منتقله.

Coronavirus زده چین به عنوان بسیاری از شرکت های بزرگ ایالات متحده بودند دوباره خود ردپای جهانی. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن تعرفه ها در حدود 70 درصد از کالاهای چینی اعمال شده در طول دو سال جنگ تجاری با پکن مطرح شک و تردید در مورد آینده اقیانوس آرام تامین خطوط.

“ما در حال حاضر هدف قرار دادن دکمه مکث در جهانی شدن” El-Erian گفت. “این [ویروس] مختل جابجایی کالا و آن را مختل جنبش مردم در ساخت و ارزیابی مجدد شرکت های بین المللی چگونه آنها می خواهند خود را در زنجیره تامین می شود.”

در ابتدا پس از رد این بیماری همه گیر که اصولا یک مشکل سیاستگذاران ایالات متحده در روزهای اخیر اذعان کرد آن را آسیب جهانی و رشد اقتصادی ایالات متحده در ادامه ، فدرال رزرو صندلی هیئت مدیره جروم H. پاول گفت: در این هفته که “به احتمال بسیار زیاد برخی از اثرات در ایالات متحده از این بیماری همه گیر است که بسته شده است هزاران نفر از کارخانه های چینی است که عرضه شرکت های آمریکایی.

در میان اولین ملموس اثر در ایالات متحده است که یک کاهش در تعداد گردشگران چینی است. بازدید کنندگان از چین نشان دهنده یک بازار پرسود برای خطوط هوایی ایالات متحده هتل ها لوکس خرده فروشان و سرگرمی, سالن, متوسط هزینه در حدود $6,500 هر فرد است.

از Feb. 7 تعداد مسافران پرواز بین آمریکای شمالی و چین بود 75 درصد پایین تر از سطح سال گذشته و کاهش روز به روز با توجه به Quandl مالی ارائه دهنده اطلاعات.

در چین و آمریکا تورهای یک منهتن آژانس مسافرتی که caters به آمریکایی چینی, رزرو, روز توسط 20 تا 30 درصد گفت: Charles مرد, معاون رئیس جمهور برای بازاریابی است.

“البته ما نهفته است.” “بسیاری از مردم لغو شد سفر به پکن هنگ کنگ, گوانگژو, تایوان و سنگاپور است.”

مقامات چینی در ضمن در حال رشد به طور فزاینده ای نگران آن است که تلاش های خود را برای مهار این ویروس در حال خفه کردن اقتصاد است. رئیس جمهور چین در این هفته دستور زیردستان برای جلوگیری از “overreactions” که با دخالت چین اهداف توسعه است. هوانگ Qifan نفوذ اقتصادی policymaker است گفت: در جریان زنجیره تامین اختلال هستند کم هزینه تر از دو سال در ایالات متحده-چین با توجه به Trivium های اقتصادی شرکت تحقیقاتی در پکن.

در واقع جنگ برای مهار این بیماری همه گیر آورده بسیاری از نقاط جهان به دومین اقتصاد متوقف. استان بیشتر متاثر از coronavirus به 49,884 شعب و یا شرکتهای تابعه از شرکت های خارجی از جمله نزدیک به 9,500 آمریکا عملیات با توجه به Dun & Bradstreet.

چینی قرنطینه تقاضا به حدود 60 میلیون نفر بیشتر از جمعیت اسپانیا — قطع روال عملیات کسب و کار برای تقریبا هر عضو از فورچون 1000 لیست بزرگترین شرکت های Dun & Bradstreet گفت.

دولت چین را اجرا توقف تجارت بود شبیه به یک اقتصادی سکته مغزی و قطع جریان مورد نیاز قطعات و مواد برای شرکت های سراسر جهان است. و فقط به عنوان با یک سکته مغزی, اثر معطل خواهد شد پس از تولید در سراسر چین sputters به زندگی است.

“آن را به اتفاق می افتد در مرحله” گفت: Hitendra Chaturvedi سابق زنجیره تامین متخصص برای مایکروسافت است. “آن را به شش تا هشت هفته قبل از همه چیز می آید و بر روی خط است.”

هر عمده تامین کننده چینی به یک شرکت جهانی متکی بر شبکه ای از شرکت های کوچکتر به ارائه مواد غذایی, لباس, بهداشت و قطعات. نایک به عنوان مثال بستگی به 110 کارخانه های چینی هر کدام با خود تامین کننده شبکه.

“آنها را با مشکلات خود گفت:” Chaturvedi که می آموزد در دانشگاه ایالتی آریزونا. “اینطور نیست که شما ضربه را فشار دهید و همه چیز شروع به کار به صورت خودکار.”

همراه با بکسل تولید فعلی محصولات coronavirus خاموش است قطع تحقیق و توسعه تلاش ها و نتیجه نیز ممکن است تاخیر در معرفی نسل بعدی مدل های او اضافه شده است. است که می تواند بر سازندگان لوازم الکترونیکی مصرفی مانند اپل که متکی بر چین برای تقریبا نیمی از آن 775 جهانی عرضه امکانات.

یکی از کسانی که شرکت AT&S اتریش قطع آن پیش بینی درآمد برای سال مالی جاری نزدیک به 7 درصد پس از ویروس مختل تولید در شانگهای و چونگکینگ امکانات. شرکت تولید تخته مدار چاپ شده برای اپل و اینتل و همچنین خودروسازان اروپایی.

در برخی از قطعات از چین کسب و کار باید یک دولت محلی بازرسی قبل از از سرگیری کار می کنند. از آنجا که تنها بسیاری از بازرسان است که باعث ایجاد تنگنا. برخی از خارجی مدیران در تلاش هستند تا به سرعت همه چیز را با نشان دادن مقامات رسید و اثبات آنها عمده مالیات دهندگان گفت: جیمز مک گرگور رئیس APCO در سراسر جهان را چین منطقه است.

بسیاری از کارگران دفتر در صورت صف های طولانی به خود درجه حرارت بررسی قبل از آنها می توانید وارد ساختمان خود را. هنگامی که در داخل برخی اعتراض به در حال اجرا در سیستم های حرارت مرکزی ترجیح می دهند فضای بخاری به اتهام خطرات ناشی از recirculated هوا McGregor گفت.

ASE تکنولوژی تایوانی نیمه هادی ساز مبارزه با کمبود بازگشت کارگران و عدم قطعیت در مورد کدام یک از تامین کنندگان خود را به طور کامل عملیاتی هستند.

“این ویروس منفی قرعه کشی و هر کس در حال انجام هر کاری که آنها می توانند برای برنده شدن” کن Hsiang شرکت رئیس روابط سرمایه گذار گفت: در یک Feb. 7 کنفرانس تماس بگیرید. “بنابراین ترس است که آوردن جهان بیش از حد بودن احتیاط در یک, شخصی, شرکت و حاکمیت دولت سطح به طور کامل قابل درک است. این اثرات به کسب و کار ما کاملا غیر قابل پیش بینی.”

چین $14 تریلیون اقتصاد در حال حاضر چهل تکه امر است. در برخی از مناطق مقامات محلی تلنگر کارفرمایان به بازگشت به کار. در جای دیگر مقامات باقی می ماند دلچسب با خطر سرایت. سهم کسب و کار است که عامل به طور معمول محدوده از حدود 26 درصد در مرکز استان سیچوان به حدود 70 درصد در شانگهای با توجه به Trivium.

بسیاری از کارکنان باقی می ماند و تمایلی به بازگشت به شغل در شلوغ کارخانه که در آن جدا شده و سرفه ممکن است بیکار خط مونتاژ. کسانی که می خواهند به بازگشت اغلب به صورت حمل و نقل سردرد به عنوان برخی از خدمات عمومی هنوز به بازگشت به کامل عملیات.

“همه چیز قرار بود به حالت عادی بازگشت در حال حاضر گفت:” کریگ آلن رئیس جمهور ایالات متحده-چین در شورای کسب و کار. “آن را به اتفاق می افتد در حالی که برای. من فکر می کنم که شروع به نزول است.”

Coronavirus است که انتظار می رود به دندانه جهانی رشد افسرده کسب و کار و مصرف کننده اعتماد به نفس و همچنین به طور موقت قطع زنجیره تامین اقتصاددانان گفت. “که در آن تجارت جنگ به پایان رسید coronavirus برداشت کرده است” گفت: Nathan ورق اقتصاددان ارشد برای PGIM درآمد ثابت. “این نشان می دهد یک کل کلاس اضافی از خطرات آنها نیاز به نگرانی در مورد آنها به عنوان تکیه بر تولید کنندگان چینی. این یکی دیگر از شوک قوی به سمت جهانی د-ادغام.”

اثرات ماندگار در تجارت جهانی نیز ممکن است پدیدار شود از اقیانوس حمل و نقل بازار است. نرخ حمل و نقل در برخی از مسیرهای خارج از چین را با یک چهارم با وجود جدید مقررات بین المللی است که در اثر Jan. 1 نیاز به استفاده از پاک کننده اما بیشتر هزینه سوخت گفت: Patrik Berglund, مدیر اجرایی Xeneta آنلاین حمل و نقل بر اساس پلت فرم در اسلو.

عمده فروشان و تولید کنندگان به زودی مذاکره طولانی مدت قرارداد حمل و نقل را در میان یک بازار غیر قابل پیش بینی. آنها ممکن است سود در کوتاه مدت از قیمت های پایین تر. اما اگر مصنوعی افسرده نرخ قفل شده است و در کل یک سال یا بیشتر در خطوط حمل و نقل می تواند جست و خیز کردن به ورشکستگی و بیشتر ناآرام تجارت جهانی, او گفت:.

“اگر وجود دارد محدود باری بیرون آمدن از تمام آسیا بسته به این که چگونه توسعه ما ممکن است خطوط حمل و نقل واقعا تلاش به جلو و از طریق” Berglund گفت.

وال استریت گرفته است بحران در گشاد گشاد راه رفتن با میانگین صنعتی داو جونز هنوز هم تا حدود 3 درصد تا کنون این سال است. اما بازارهای مالی’ آرام می تواند آزمایش می شود به عنوان داده های اضافی در دسترس می شود گفت: Gregory Daco ارشد ایالات متحده اقتصاددان برای اقتصاد آکسفورد.

منفی خوانش مصرف کننده و یا کسب و کار اعتماد به نفس می تواند به ارسال و جاری شدن سیل سرمایه گذاران به اوراق قرضه دولتی ایالات متحده هل دادن تا ارزش دلار و منجر به تنگ تر شرایط مالی.

“ما خوش شانس بوده ام به دیدن هیچ بازار مالی انشعابات,” او گفت:. “اینجا جایی است که یک بخش بزرگ از خطر نهفته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>