خوردن در جدید غذا خوردن: چگونه بسیاری از رستوران به سبک takeaways

تیاو یک قطعه من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم. فقط دو هفته پیش من بوده است ابتدا به توضیح دهد که دقیقا به همین دلیل سفارش نیست – نمی – تواند همان رفتن به یک رستوران. من می خواهم به شما بگویم که چگونه بسیاری از سرآشپزها’ وعده های غذایی به سادگی نمی تواند سفر و ستودن رستوران’ فضائل جو conviviality و مهمان نوازی. “این فقط خوش مشرب تر!” من می خواهم گریه. “نظم در و شما ناچار خواهد شد تا باد جویدن بیش از Netflix و نه حتی صحبت کردن به یکدیگر است.”

اما سریع به جلو دو هفته و من نه فقط تشویق شما را به شماره گیری برای روزی من نوشتن یک راهنمای به آن است. به دلیل این است که جهان من هرگز فکر نمی کردم ما می شود زندگی می کنند در.

در اصل من تغییر نکرده. من هنوز هم معتقدم رستوران وعده های غذایی بهترین لذت می برد در رستوران ها به جای خانه که در آن مبل و اسباب آموزش و پرورش خواند. من هنوز هم معتقدم در یک رستوران قدرت به تقویت روابط دوستی و یا تأیید روابط ،

که آنها در حال حاضر – به درستی – بسته نمیبرد اما این به آن معنا پیدا کردن راه های جدید است که در آن به مهار خود را اجتماعی و شخصی بالقوه به عنوان به خوبی به عنوان غذای آماده و ارائه شده است. به عنوان چارلی Mellor از خنده قلب در لندن مشاهده “گاهی اوقات شما نیاز به شخص دیگری به معاون کشیش بخش شب خود را به ارائه ماکارونی و شراب و لیست پخش است که زمانی که شما سقوط کمک خواهد کرد که بازگرداندن روابط است.” آن است که به این منظور که او و دیگر مشاغل مستقل رستوران را به دنبال نه تنها غذا بلکه به عنوان آنجا که ممکن است از تجربه غذا خوردن در دسترس به دور است.

نشانه لندن رستوران مقاومت: یک پایگاه داده وارد شده توسط Mellor از تمام رستوران های مستقل در لندن ارائه تحویل. “وجود خواهد داشت یک خلاصه ای از آنچه که در هر رستوران می کند, نوشته شده از نظر شخص دیگری در این صنعت است. بنابراین من از روی علاقه توصیف آنچه Snackbar لندن در حال انجام است به عنوان مثال و شخص دیگری را توصیف خنده قلب را ارائه.”

وجود دارد خواهید بود takeaways, البته, اما همچنین می تواند وعده های غذایی “است که نیاز به یک بیت از اتمام در خانه به طوری که آنها می آیند با دستورالعمل” – اضافه کردن یک خوش آمدید, منبع حواس پرتی و (اگر شما در حال جنگ با مردم) از راه درگیر شدن با یکدیگر فراتر از صفحه اصلی تمرینات و حوصله مجادله.

خنده قلب در لندن مستقر است

خیلی قبل از Covid 19. آنچه باعث می شود این غیر معمول در پایگاه داده به صورت غیر معمول زمان وعده های غذایی خود را – هر چند وجود دارد بیشتر از آنها بهتر – اما عرضه فراتر از آن. و همچنین به عنوان masterstock گوشت بادمجان و شور و فلفل و خنده قلب ارائه شده است آن دستمال و عینک. و همچنین ترد سرخ شده با پیاز و زنجبیل و نمک و بادام زمینی تست سبک تایلندی سالاد والدورف – یکی از سه دوره های ارائه شده در حال حاضر توسط Pidgin لندن بر اساس تحویل – وجود خواهد داشت شراب از آن تحسین فهرست شراب. وجود خواهد داشت – از کسانی که در رستوران ها به آنها music matters – سرپرستی لیست پخش را برای شما به دانلود برای صرف شام خود را.

“که این هفته ها و ماه های ارائه شده را تکامل و تبدیل شدن به پیچیده تر – به دلیل این است که سرزمین های جدید می گوید:” Mellor. “ما نمی خواهیم به سود حاصل از همه ناخشنودی; ما در حال تلاش برای از ما کارکنان و تامین کنندگان. ما در کسب و کار مهمان نوازی. ما با ارزیابی آنچه که مردم باید از ما در حال حاضر کنید و سعی کنید به ارائه آن است.”

ما نیازی به صبر کردن برای نرمال برای بازگشت به پشتیبانی از رستوران ما – یا به پشتیبانی آنها را در نگه داشتن اجتماعی بخش هایی از مغز ما شلیک.

“شما می توانید اسکایپ مهمانی شام که در آن شما منظور همان قبل از وعده های غذایی آماده و طبخ و خوردن آنها با یکدیگر می گوید:” ناتاشا کوک از Lupins در جنوب لندن. وعده های غذایی از Lupins در دسترس هستند از طریق Deliveroo و یا خانه خود را-که “فراهم می کند و آنها را در چنین راهی که شما می توانید یخ و یا در یخچال آنها و بازگرمکن آنها را هنگامی که شما نیاز دارید”.

لوسی Pedder (راست) و ناتاشا کوک از Lupins

لندن منزوی در یک گروه از مشاوره ازدواج یا خانواده باید نگاه کردن به رستوران BBQ دشت آتش از آن گودال استاد مایکل گراتس است vac-بسته بندی خود را کانزاس سیتی-سبک دودی گوشت و ارائه آنها را با آبجو و طرف شما می توانید فروشگاه. آنها به راحتی رنگ – “غرق vac-بسته گوشت را در یک حمام آب گرم به مدت 20 دقیقه و شما آماده برای رفتن” – و اگر شما حک کردن آنها در خدمت هیئت مدیره این باعث می شود برای یک حس مناسبت حتی اگر یکی وجود ندارد. “تصویب گوشت خوک تصویب گوشت سینه های دور یک میز – این نوع تعامل ما همه در حال رفتن به واقعا نیاز است.”

البته واضح ترین مسیر برای کسانی که به دنبال به از نو خلق کردن رستوران در خانه است که از طریق آن ایجاد شده ارائه دهندگان. در ماه گذشته Deliveroo ثبت نام تقریبا 3000 جدید رستوران های انگلستان و راه اندازی یک کمپین جدید “برای حمایت از رستوران بخش”. حق بیمه پلت فرم شام در ضمن تا به حال چه آن بازاریابی و توسعه کسب و کار افسر کیه Cawley به نام “ما احمقانه ترین هفته”.

دریافت رستوران تجربه از خنده قلب در خانه

“بنابراین بسیاری از رستوران ها به دنبال تحویل که ما در حال تلاش برای پردازنده به سرعت به عنوان امکان پذیر است – رستوران مانند پنهان کردن Yauatcha, Sls,” او در لیست “چه کسی می خواهید برای حفظ خود را بالا Michelin با کیفیت استاندارد است.” از این نمایشگاه چند به دنبال رفتن به یک قدم بیشتر و فراهم کردن شراب خود را و یا توصیه هایی برای جفت شدن.

Cawley هیچ خاص نظر به تجربه بیشتر احساس “غذا خوردن” فراتر از حصول اطمینان از وعده های غذایی دریافت می از رستوران استاندارد است. “ما دوچرخه طراحی شده و سفارشی برای حمل مواد غذایی به شما در بهترین راه ممکن است – بهتر از کسی که در یک pushbike یا موتورگازی می توانید انجام دهید – و ما آزمون, زمانبندی و تشویق همکاران به حذف غذاهای که سفر نیست.” این چیزی است که من آرزو می کنم Deliveroo می تواند انجام دهد بیشتر از داشتن یک نمایشگاه چند ناامید کننده شماره. برخی از رستوران ها دارای بسته بندی به دور این اما در کل من از عمیق-مواد غذایی سرخ شده (خمیر خیس می رود) و ماکارونی غذاهای که می تواند هم بچسبند و به claggy.

خوشمزه ارائه شده از Tasca, دالی

“این اولین چیزی که ما در مورد بحث در صنعت هرگاه چت نوبت به غذای آماده مواد غذایی: مشکل حمل و نقل می گوید:” Mellor. “بسیاری از رستوران-غذا به سبک نمی کند سفر خوبی است.” این چرا خنده, قلب, Leroy Lupins و رستوران دیگر که قبلا اجتناب خدمات تحویل باید دوباره طراحی منوهای خود را بر این اساس.

“طعم هنوز مدیترانه فقط به عنوان آنها را در رستوران ما – اما ما گزینه های غذای آماده – گوشت بره و بادمجان tagine با کوسکوس; مرغ cacciatore – در حال heartier بیشتر خانواده به سبک” می گوید کوک.

Braises ادویه کاری و خورش تنها با گذشت زمان بهتر و نگهداری می شود می تواند گرم یا رنگ شده و بدون عوارض جانبی برای عطر و طعم و بافت – بنابراین شما می توانید تلو تلو خوردن دو یا سه دوره بیش از یک شب درست مثل واقعی رستوران انجام دهد.

در این شب که در آن خانواده من تصمیم به سفارش ما انجام درست آن: Alex کلیتون از Tasca, دالی در وارویک متون ما 20 دقیقه قبل از تحویل درخواست ما برای پیش گرم کردن فر. او می رسد با یک بشقاب سرد گوشت و پنیر و ذرت مکزیکی و croquetas برای شروع و یک ماهی و سیب زمینی بپوشانید و به استراحت بطور دنج قرار گرفتن در فر و در حالی که ما می خوریم. ما با نور شمع نشستن دور میز و خدمت مناسب ظروف یکبار مصرف. برای Seb هلمز از فرنگ در شمال لندن دومی ضروری است اگر غذا به احساس می کنم مثل یک تجربه مناسب.

“ما مفهوم کامل بر اطراف ، ما تا به حال به تلنگر است که و غذاهای بیشتر فردی بنابراین کسانی که منزوی خود را می توانید سفارش – اما شما هنوز هم می تواند در خدمت ظروف به عنوان دوره های آموزشی – این مرغ سوخاری سپس در خانه, ادویه کاری یا کل دریا و باس با میوه ترش و خدمت در کاسه و گیر به عنوان شما را در یک رستوران.

“اگر شما بچه ها در خانه شما حتی می توانید آنها را به تظاهر آنها در مقابل خانه خود تمرین ریاضی. آموزش آنها را جوان” او جوک. “ما نیاز به کمک همه ما می توانیم بعد از این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>