EasyJet برای کاهش تا 30 درصد از کارکنان خود را در میان جهانی همه گیر

بریتانیا بزرگترین بودجه شرکت هواپیمایی که به دنبال بریتیش ایرویز در برش تا 30 درصد از نیروی کار خود را.

به عنوان بسیاری از 3,600 از easyJet تخمین زده 12,000 کارکنان می تواند از دست دادن شغل خود.

به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس easyJet می گوید انتظار ندارد تقاضای مسافر برای بازگشت به 2019 سطح تا 2023.

به ویژه بر اساس هواپیمایی برنامه ای برای برش یک هفتم از آن برنامه ریزی شده ناوگان ایرباس جت به 302 هواپیما تا پایان سال 2021.

اما کاهش کار خواهد شد بسیار عمیق تر است. در چند روز آینده easyJet آغاز خواهد شد رایزنی با اتحادیه های کارگری در کاهش تعداد کارکنان تا 30 درصد و همچنین بهبود بهره وری.

Johan Lundgren, مدیر اجرایی, easyJet گفت: شرکت هواپیمایی خواهد “بهینه سازی شبکه و پایگاه”.

او گفت: “ما متوجه است که این بسیار دشوار است و ما نیاز به در نظر گرفتن بسیار دشوار است تصمیم گیری است که ما را تحت تاثیر قرار اما ما می خواهیم برای حفاظت از به عنوان بسیاری از مشاغل به عنوان ما می توانیم برای مدت طولانی.

“ما همچنان با تمرکز بر انجام آنچه درست است برای شرکت و خود را در دراز مدت سلامت و موفقیت زیر اقدام سریع ما گرفته اند در طول سه ماه گذشته برای دیدار با چالش های ویروس.”

در حالی که easyJet سر گرفته خواهد شد پرواز در 15 ژوئن در تعداد عمدتا در مسیرهای داخلی را re-start است که مانع از اقدام دولت در خصوص بریتانیا طرح به قرنطینه ورود مسافران از 8 ژوئن که تهی تقاضا برای تابستان.

این شرکت هواپیمایی گفت: “رزرو برای زمستان هستند و جلوتر از معادل نقطه در سال گذشته که شامل مشتریان که در حال rebooking coronavirus-مختل پرواز برای تاریخ بعد.”

بعد از این سال easyJet شد برنامه ریزی برای جشن 25 سال پس از Stelios حاجی-Ioannou تاسیس حامل از یک ساختمان موقت در فرودگاه لوتن لندن.

از یک مسیر بین Luton و گلاسکو easyJet رشد به یک پان-اروپایی غول حمل حدود 90 میلیون مسافر در سال 2019.

بزرگترین hub است گاتویک. بریتیش ایرویز و ویرجین آتلانتیک هم گفت: ممکن است آنها را ترک فرودگاه ساسکس.

BA در حال حاضر اعلام کرد قصد دارد برای کاهش 12,000 از آن 42,000 کارکنان به تغییر اشتغال از نظر باقی مانده کارکنان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im