عید پاک: صاحبان سگ هشدار داد که اجازه نمی حیوانات خانگی خوردن داغ صلیب بنس با توجه به اثرات سمی کشمش’

صاحبان سگ هشدار داده شده است در مقابل اجازه دادن به حیوانات خانگی خود را به خوردن نان داغ متقابل در طول عید پاک به عنوان کشمش می تواند تهدیدی جدی برای سلامت خود.

داغ صلیب بنس سنتی اصلی در طول عید پاک تزئین شده با یک صلیب در بالا و خورده روز جمعه در کشور در سراسر جهان است.

این چاشنی شیرین نان به طور معمول شامل میوه یکی از مواد تشکیل دهنده اصلی که معمولا مویز یا کشمش.

بیش از آخر هفته عید پاک مردم ممکن است احساس تمایل به اجازه می دهد تا سگ خود را به لذت بردن از برخی از جشن رفتار احتراما به میز آشپزخانه.

اگر اجازه می دهد تا صاحبان حیوان خانگی خود را سگ اصحاب به مصرف کشمش پر از داغ صلیب بنس آنها می تواند با قرار دادن سگ خود را’ زندگی در خطر است.

“انگور و کشمش مویز و کشمش ها همه سمی برای سگ و اعتقاد بر این است خشک اشکال از این میوه ها سمی تر از انگور” باشگاه لانه قرار دادن متحده است.

“در این زمان از سال است و بنابراین مهم است که داغ صلیب بنس نگهداری می شوند به دور از سگ خود را.”

دامپزشکی سموم اطلاعات و خدمات فراهم می کند جزئیات بیشتر در مورد چگونه این مواد غذایی تاثیر می گذارد سگ زمانی که مصرف می شود.

“این باعث نارسایی کلیه در سگ, و به طور بالقوه دیگر حیوانات بیش از حد” سازمان تأکید می کند.

“سمی ساز نشده است و این مقدار است که می تواند باعث مشکلات به نظر می رسد بسیار متغیر است.”

دامپزشکی سموم سرویس اطلاعات توضیح می دهد که در حالی که برخی از سگ ها ممکن است نشان می دهد هیچ نشانه ای از هر چیزی که اشتباه پس از خوردن مواد غذایی مانند کشمش یا مویز, دیگران ممکن است تجربه نارسایی کلیه “بعد از خوردن تعداد کمی از کشمش یا انگور”.

Dr Laura Playforth حرفه ای استانداردهای مدیر برای خارج از ساعت مراقبت از حیوان خانگی شرکت دامپزشکان در حال حاضر توضیح می دهد که آن را “معلوم نیست دقیقا چه چیزی باعث اثرات سمی کشمش”.

اما “فقط می تواند یکی از کشتن یک سگ مستعد ابتلا,” او می گوید به همین دلیل است که “واقعی احتیاط باید با غذاهای داغ صلیب بنس است که آنها را شامل”.

Dr Playforth می افزاید که در این رویداد از یک سگ خوردن انگور یا کشمش “پیش آگهی برای انگور و کشمش سمی است که به طور کلی خوب اگر درمان زود”.

حیوانات خیریه صلیب آبی نیز بر اهمیت بودن با احتیاط از چه غذاهایی در دسترس سگ خود را در عید پاک.

در علاوه بر این به داغ صلیب بنس موسسه خیریه هشدار اجازه می دهد سگ برای خوردن شکلات عید پاک تخم مرغ علاوه بر لامپ های بهار, که همچنین می تواند مضر به سلامت خود را.

در مورد این موضوع از کشمش و انگور و کشمش در نان داغ صلیب, صلیب آبی توضیح می دهد که در حالی که “برخی از حیوانات خانگی باید از مصرف مقادیر زیاد و احساس بدون عوارض”, نژادهای دیگر از جمله بزرگ نژاد “درگذشت پس از خوردن فقط چند کشمش”.

“به اشتراک گذاری فقط یک کمی خود را با سگ نیست ارزش در معرض خطر از دست دادن خود را بهترین دوست — جلوگیری از اندوه با نگه داشتن آنها را دور از داغ صلیب بنس در دسترس نباشد” این موسسه خیریه می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im