شرق آفریقا جنوبی ‘تهدید سه گانه’ از coronavirus ملخ و جاری شدن سیل صلیب سرخ هشدار

تاثیر سه جداگانه بحران مؤثر swathes از شرق آفریقا در همان زمان اتحاد چپ صدها هزار نفر از مردم در معرض خطر گرسنگی و بیماری کمک کارگران فعال در این منطقه هشدار داده اند.

مانند بسیاری از جمعیت کشور در شاخ آفریقا و دیگر ایالت های شرقی مجبور شده اند را به شما معرفی مستند اقدامات برای محدود کردن گسترش Covid-19 coronavirus.

اما این ویروس وارد شده در منطقه در همان زمان به عنوان سیل زده متحده از جمله کنیا و سومالی و رواندا – جابجایی حدود نیم میلیون نفر در حالی که باعث تقریبا 300 تایید مرگ.

و خطر از هر دو Covid-19 و بیماری منتقله از راه آب مؤثر در معرض مردم بیشتر شده است مرکب یکی از بدترین ملخ هجوم برای چندین دهه با صدها میلیارد حشرات ravaging محصولات موثر بر هر دو تامین مواد غذایی و منابع درآمد.

دکتر سیمون Missiri که با نظارت فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر’ (IFRC) پاسخ در آفریقا گفت: کسانی که در زمین بودند در مواجهه با “غیر منتظره ای پیچیده انسانی وضعیت”

“جاری شدن سیل بحران تشدید تهدیدات دیگر ناشی از Covid-19 و تهاجم ملخ. سفر و جنبش محدودیت به معنای کم کردن سرعت گسترش Covid-19 مانع تلاش ها برای مبارزه با swarms از ملخ که ravaging محصولات. جاری شدن سیل نیز یک “تهدید کننده” با توجه به گسترش Covid-19 به عنوان آن را می سازد آن را سخت برای پیاده سازی اقدامات پیشگیرانه است.”

این سازمان پس از مستقر £5.9 m پاسخ در اتیوپی و کنیا و سومالی سودان جنوبی تانزانیا رواندا و اوگاندا از جمله توزیع مواد غذایی و سایر ملزومات. دکتر سیمون افزود: “ما نگران هستند که تعداد افرادی که گرسنه هستند و بیمار را افزایش می دهد در هفته های آینده به جاری شدن سیل و Covid-19 همچنان به شدت تحت تاثیر مقابله ظرفیت بسیاری از خانواده ها در منطقه است.

“شرایط سخت آب و هوایی با داشتن چند اثر در یک وضعیت دشوار در حال حاضر و این به طور بالقوه می تواند منجر به نگرانی در سطح ناامنی غذایی در منطقه است.”

گسترش این ویروس در این قاره به نظر می رسد شده اند کاهش نسبت به تجربه در سایر نقاط جهان – با بسیاری از کشورهای آفریقایی سریع برای استقرار مستند اقدامات قبل از هر گونه موارد تایید شده اعلام شد. نگرانی نیز باقی مانده است که برخی از کشورهای کافی ندارند تست امکانات واقعا رکورد مقیاس شیوع در مناطق خود.


با وجود در ابتدا آهسته گسترش سازمان بهداشت جهانی روز جمعه اعلام کرد این قاره به حال ثبت بیش از 100,000 موارد – در حالی که هنوز گزارش مرگ و میر کمتر از اروپا که به قاره آمار همان نشانگر.

“در حال حاضر Covid-19 ساخته شده است یک نرم ریزش زمین در آفریقا و قاره بخشوده شده است که تعداد مرگ و میر آن را ویران کرده اند دیگر مناطق جهان,” دکتر گفت: Matshidiso Moeti که مدیر منطقه ای برای آفریقا است.

دکتر مایک رایان که مدیر اجرایی بهداشت و درمان اضطراری برنامه افزود: “از یک طرف خبر خوب — این بیماری نشده گرفته شده بسیار سریع مسیر وجود دارد اما یک نگرانی برخی از کشورهای در حال شتاب در تعدادی از موارد است.”

نگرانی باقی می ماند که حتی بدون مرکب مسائل از آفت و سیل در شرق قاره برخی از کشورهای آفریقایی با کاهش زیرساخت ممکن است در تلاش برای به اجرا درآوردن مستند اقدامات است.

در همین حال بیش از نیمی از پاسخ دهندگان گفتند که آنها را نیز اجرا از پول اگر آنها مجبور به ماندن در خانه برای کنترل گسترش Covid-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>