این لانچر تیم را شکست آخرین نشان می دهد از ناشر بازی در پشت فرانچایز محبوب مثل سیمز و جنگ ستارگان و همچنین EA Sports’ Madden و FIFA.

‘Apex افسانه’: Cross بازی های آینده همراه با آغاز بکار در بخار سوئیچ

یکی از کلید های اولیه از نکات برجسته این جریان بود, اعلام, جدید, باز کردن طرز فکر از EA در مورد این ایده از بازی متقابل و یا توانایی برای علاقهمندان به بازی در سراسر سیستم عامل های مختلف به بازی با هم.

در این جبهه بزرگترین اخبار از Respawn Entertainment را “Apex افسانه” در حال حاضر EA ستاره محبوب “سرویس” مدل. این بازی در حال آمدن است به نینتندو سوئیچ و همچنین بخار و قابلیت cross play. طرفداران مصرف کننده و همچنین به عنوان برخی از رهبران صنعت را خواستار شده است در بیشتر شرکت های بزرگ برای اتخاذ صلیب قابلیت بازی. این یک جهش بزرگ رو به جلو برای صنعت بازی اگر EA بزرگترین ناشر بازی علاوه بر اکتیویژن بلیزارد است و به دنبال این فلسفه است.

جدید “Apex” تریلر نیز عرضه یک جدید محدود به زمان حالت “گنج از دست رفته” برای زمان فصل پنجم از بازی حذف شنبه, ژوئن 23. این رویداد در اطراف مراکز Crypto کره هکر افسانه ای است که از عرضه دو فصل پیش.

‘The Sims 4’ بخش جشن تنوع

مگا محبوب شبیه ساز زندگی از EA و Maxis در حال آمدن است به بخار به عنوان یک نسخه کامل شامل تمام DLC بازی. یک کلیپ کوتاه نشان داده شد در طول نشان می دهد اما به جای تمرکز بر روی که اخبار آن به جای قرار دادن ویژه در سیمز 4 جامعه است.

این فیلم با تمرکز بر به حاشیه رانده شده و اقلیت پارسه صحبت کردن در مورد چگونه سیمز 4 به آنها کمک کرد تا صنایع دستی جهان است که امن و استقبال همگان است. این صداها شامل بازیکنان با پیشینه های مختلف, ناتوانی های جنسی و یا هویت جنسیتی.

EA همکاری با بخار

همراه با “سیمز 4,” EA با افتخار تبلیغ تعداد زیادی از عناوین بیشتر در نهایت آورده بودن به بخار, محبوب ترین بازی کامپیوتر دیجیتال از نمای. EA ریشه خود شرکت نمای رقابت با بخار برای چندین سال در حال خانه تنها برای بازی های EA. سال گذشته “Star Wars Jedi: Fallen منظور” تغییر این. روز شنبه اعلام تایید بخار نسخه از EA بازدید مانند “میدان جنگ V” “عصر اژدها: تفتیش عقاید” “نیاز به سرعت گرما” “Titanfall 2” و “Star Wars Battlefront 2.”

دسته ای جدید از EA اصل

سه هند آزاد به عنوان EA اصل بودند نشان داد در طول این رویداد: “از آن دو” “از دست رفته در تصادفی” و “موشک عرصه است.”

“آن دو” یک co-op اکشن, ماجراجویی platformer ایجاد شده توسط Josef Fares همان مرد پشت 2018 را “یک راه است.” در حالی که “یک راه” گفت: داستان از یک فرار از زندان “آن دو” در مورد یک دختر جوان به نام گل رز که والدین آنها طلاق.

“افزایش یافت نمی خواهید آنها را به جدا” کرایه می گوید و پس از او در ایجاد عروسک کپی از پدر و مادر خود را از چوب و خشت و آنها را به طرزی جادویی به زندگی می آیند. به عنوان بازیکن شما کنترل این عروسک به عنوان به خوبی به عنوان چیزی بیشتر منحصر به فرد — “حتی سطوح که در آن ما در حال ساخت یک مکانیک برای احساسات خود را,” او گفت:. کرایه توصیف تجربه به عنوان یک سوار وحشی یک “roller-coaster احساسات” که سقوط می فرستد و ما را به فضا. ما باید صبر کنید تا ببینید دقیقا چه این به این معنی; بازی منتشر شده در سال 2021.

“از دست رفته در تصادفی” یک بازی از سازندگان از “ف” مثل یک تاریک داستان پری راست از یک تیم برتون فیلم. در این عنوان یک سرزمین جادویی و مردم آن شکل و تغییر رول می میرند. AL s راوی توضیح میدهد که در طول تریلر آن را “خود را تبدیل به قاعده” برای شکستن این شهر نفرین. هر چند خیلی از تریلر سینمایی وجود دارد یک نگاه اجمالی از مبارزه که در آن شما کنترل هر دو شش طرفه مرد و یک دختر جوان است. آن را نیز بیرون می آید در 2021.

“موشک عرصه” عمل بسته بندی چند نفره عنوان روشن, کارتون,-y, زیبایی, و از آن بیرون می آید جولای 14. آینده برای PS4, Xbox One و PC (Steam و Origin), “موشک آرنا” یک 3v3 تیم مبتنی بر بازی که در آن شما پرتاب موشک در مخالفان خود را. وجود شباهت بین این بازی و “سرپرستی,” به ویژه به این دلیل از قهرمانان نشان رنگارنگ و کارتونی زیبایی شناسی و تمرکز خود را بر توانایی های خود. شما همچنین می توانید زمین combos مهارت های خود را با چند وجهی حملات. به نظر می رسد مانند یک انفجار هر دو به معنای واقعی کلمه و ظاهرا. “موشک آرنا” را cross-play پشتیبانی بنابراین شما می توانید بازی با دوستان بدون توجه به آنچه پلت فرم آنها است.

“جنگ ستارگان: اسکادران’

جریان زنده به بینندگان طعم اولین بار از گیم پلی برای آینده جنگ ستارگان به عنوان ضربه قفسه های آینده در اکتبر 2 برای PC, ایکس باکس و پلی استیشن. این بازی نیز از ویژگی های VR برای کامپیوتر و پلی استیشن نسخه. بازی متقابل (وجود دارد که عبارت دوباره) نیز بخشی از این طرح است.

گیم پلی نگاه به در مورد آنچه شما می خواهم انتظار از جنگ ستارگان فضا پرواز سیم کارت و به یاد همسر پارسه sleeker “X-Wing مقابل TIE Fighter.” در روز پس از تخریب دوم ستاره مرگ در “بازگشت جدای” اعلام نشان داد چهار کلاس flyable فضاپیما برای هر دو جدید جمهوری و امپراتوری (جنگنده رهگیر بمب افکن و پشتیبانی) قابل استفاده در چندین حالت مختلف بازی شامل چند مرحله 5-در مقابل-5 حالت چند نفره که در آن تیم باید پیروز در کتک کاری در گوشهای از بین بردن سرمایه های کشتی و سپس یک کشتی فرماندهی (like a Star Destroyer) به ادعای پیروزی.

کشتی (و خلبانان) خواهد بود قابل تنظیم با توانایی برای بازیکنان به باز کردن سلاح های مختلف و یا سیستم های ارتقاء و همچنین برخی از لوازم آرایشی (مانند آنچه در ظاهر به یک Ewok tchotchke). با توجه به EA تمام گزینه های سفارشی سازی و ارتقاء خواهد بود بازشدنی از طریق بازی-بازی بازی. وجود دارد هیچ در بازی microtransactions و نه است وجود دارد یک طرح برای یک زندگی-سرویس/نبرد پاس سیستم در این زمان.

اسکادران شامل یک حالت تک بازیکن است که به دنبال یک داستان برای خلبانان در هر دو جمهوری و امپراتوری. در حالی که شخصیت ها را به دنبال خواهد داشت به جنگ ستارگان, جهان, جریان تبلیغ حضور برخی از چهره های آشنا از کهکشان دور ، همچنین مانند “جدی کاهش یافته سفارش” داستان در نظر گرفته خواهد کانن.

وجود دارد یک سوال باز بیش از چگونه قوی این تک بازیکن مبارزات انتخاباتی ممکن است. اولین “Battlefront” بازی معروف ندارد بنابراین EA اضافه یک در برای عاقبت “Battlefront 2.” که داستان آن نیز در مورد شخصیت ها در دو طرف مخالف از جنگ ستارگان به پایان رسید تا بودن دست و پا چلفتی و از همه بدتر با عنوان جرم جنایی ،

EA Sports و کنسول های نسل بعدی

گذشته از برخی از گرافیک بسیار است که شامل تنها موتور فیلم بزرگ غذای آماده برای این دو بازی نشان داده شده است — “FIFA 21” و “Madden 21” — این است که اگر بازیکنان خرید 2021 نسخه برای Xbox One یا PS4 آنها قادر خواهد بود به ارتقاء به سری X/PS5 نسخه به صورت رایگان. کسانی که نسخه نسل بعدی را نیز شامل ویژگی های اضافی در نسخه های نسل فعلی خواهد شد که آزادی در اواخر ماه اوت و سپتامبر بود.

نسل بعدی اخبار … meh. اما اسکیت 4???

پس از یک قطعه طراحی شده در اطراف EA games برای کنسول های نسل بعدی به بهترین خلاصه با جمله “EA خواهد شد که بازی بر روی کنسول های نسل بعدی” وجود دارد یکی از آخرین سورپرایز برای نشان می دهد.

مانند الگوهای رفتاری خواستار آزادی ژاک اسنایدر برش از “لیگ عدالت” به “اسکیت” سری در حال آمدن است. به “اسکیت 4” الگوی رفتاری چند سال پیش شروع شد بعد از این سری رفت خفته. به جای رقابت با مگا محبوب “تونی هاوک” سری “اسکیت” تصمیم به رفتن برای واقع گرایی بیشتر است که پرورش یک فرقه است که باقی می ماند بسیار قوی امروز آنها به نحوی memed بازی بعدی به وجود.

اصلاح

نسخه قبلی این مقاله به اشتباه اعلام کرد که EA بازی اعلام شامل اخبار درباره “Apex افسانه” از آمدن به گوگل Stadia.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات