در این زمان تلاش های E. U. دیپلمات ارشد قرار دادن در صورت شجاع. “لیست طولانی از چیزهایی” که می تواند به عنوان خوانده شده نشانه هایی که ایالات متحده “نه چندان دوستانه گفت:” جوزپ Borrell نماینده عالی اتحادیه اروپا در یک مصاحبه اختصاصی با امروز جهان در روز جمعه. اما کسانی که تفاوت Borrell افزود: هنوز هم نمی تواند جایگزین حس اطلس همبستگی که ماندگار.

“وجود دارد چیزهایی که آنها می گویند و سپس راه thingsare,” او گفت:. “ما نه دشمنان. ما به اشتراک گذاشتن ارزش های مشترک.”

Borrell در واشنگتن برای اولین دیدار در شغل جدید خود را به عنوان عملا سیاست خارجی رئیس در بروکسل (او همچنین صحبت های امروز جهان بینی در تابستان 2018, زمانی که او در اسپانیا وزیر خارجه). او در ملاقات با وزیر امور خارجه مایک Pompeo تهمت پسر در کاخ سفید مشاور Jared کوشنر مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین و مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.).

کهنه سیاستمدار اسپانیایی گفت که او و Pompeo مشتاق هستند برای “reset” در روابط بین اروپا و ایالات متحده حتی به عنوان برگ برنده موافقان و انتخاب مجدد مبارزه است. “ما در حال رفتن به تبعید [ما اختلافات] یک شبه اما بهترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که بحث در مورد آن” Borrell گفت.

کسانی که اختلافات عمیق باقی می ماند. Borrell, 72 وارد واشنگتن پس از سفر به ایران که در آن او رفت و برای کمک به خنثی کردن نهفته تنش ها در خاورمیانه است. او همچنین در تلاش برای اطمینان دادن به رژیم ایران است که اروپا نمی خواهید به فسخ 2015 ایران است که در یک پوسته از توافق پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سیلی تحریم ها و برگشت در تهران آغاز و در سال 2018 است. این یک حرکت است که در نهایت ایران مجبور به نقض برخی از محدودیت های قرار داده شده در برنامه هسته ای خود.

“بدون ایران میگویند برای مطمئن شوید که یک قدرت هسته ای” گفت: Borrell. او اصرار داشت که هنوز هم بهتر است در حال حاضر “به سعی کنید به نگه داشتن معامله زنده و بازگشت به انطباق کامل برای همه” یک پیشنهاد است که نیاز به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به رها کردن آن در زمان مبارزات انتخاباتی از “حداکثر فشار” بر روی ایران است.

که بعید است نتیجه. بسیار به ایران وغصه اروپا تلاش کرده است برای کمک به جبران اقتصادی ضربه با دولت ها و شرکت ها با احتیاط از سقوط گرفتار شخص ثالث تحریم های ایالات متحده. “این معامله است و نه فقط یک معامله هسته ای” گفت: Borrell با اشاره به عنصر اساسی در معامله برای ایرانیان از تحریم ها. “این هسته ای در یک طرف و اقتصادی در طرف دیگر.”

اگر اروپا می آمد هر چند Borrell بستری “معامله خواهد مرد برای اطمینان حاصل کنید.”

Borrell همچنین ارائه احتیاط در مغلوب ساختن پیشی جستن صلح خاورمیانه پیشنهاد. هر چند او دیپلماتیک استقبال هر اورتور است که می تواند “شکستن بن بست” بین اسرائیلی ها و فلسطینی ها هشدار داد در برابر یک طرح است که به نظر می رسد بیشتر یک “اتمام حجت” از یک طرح برای مذاکرات است. او نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات به نظر می رسد مصمم توسط گسترده در واکنش به این پیشنهاد که احتمالا یک عملی مستقل فلسطین نشدنى و در آن نوشته شده بود با هیچ فلسطینی را خرید.

“آنها به شدت معتقدم از مزایای استفاده از این طرح, و آنها به شدت بر این باورند که این آخرین راه حل برای فلسطینی ها گفت:” Borrell. او پیشنهاد کرد که این طرح طراحی شده به نظر می رسید بیشتر به نفع خود “حمایت بیشتر از اسرائیل” یک رویکرد است که “برای ما این است که راه را ادامه دهید.”

“اگر ما این وحدت داخلی آن روشن است که ما نمی تواند یک استراتژیک قوی, بازیکن,” او گفت: با اشاره به وضعیت هرج و مرج در لیبی جنگ داخلی — که در آن های مختلف دولت های اروپایی به دنبال در زمان واگرا هدف — به عنوان یک نمونه مورد در نقطه است.

“ما دیگر امپراتوری که تسلط جهان” گفت: Borrell. او گفت: قاره رهبری چهره های تاریخی انتخاب: آیا برای “بخشی از این رقابت” یا “فقط وجود دارد به عنوان زمین بازی است که موفق به دریافت واکنش از رقابت.”

Borrell اروپا مورد ستایش قرار داد “مصرف سرب در تغییر آب و هوا.” اما حتی وجود او استدلال کرد که این قاره نمی تواند به تنهایی در نظر گرفتن عمل رادیکال برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای.

“به همین دلیل ما راضی نیست که رئیس جمهور تهمت می رود به داووس” و تخفیف های تغییر آب و هوا, او گفت:. تغییر آب و هوا است که “یکی از مهم ترین چیزهایی است که ما می توانیم در مقابله با است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im