در طی شیوع ویروس ویکیمدیا به کارکنان تمام وقت پرداخت برای کار 20 ساعت در هفته

ماهر گفت: این تصمیم به بنیاد 400 نفر از کارکنان و پیمانکاران یک حس واقع گرایانه از آنچه انتظار می رود. “ما می خواستیم به آنها روشن guardrails,” او در مصاحبه ای گفت: دوشنبه شب.

زمانی که کارفرمایان به کلی دستورالعمل گفتن کارکنان به حقه بازی خود را با افزایش حجم کار با این حال آنها می تواند به او گفت: “این فقط باعث ایجاد یک عدم اطمینان و عدم شفافیت به عنوان [کارکنان] سعی کنید به خواندن بین خطوط در مورد آنچه انتظار می رود.” با ایجاد یک “سقف” از ساعت, او امیدوار است که کارگران قادر به تغییر به مسئولیت های خانه و فکر می کنم “این سازمان را به قضاوت من است.”

کسانی که می خواهند به نگه داشتن کار تمام وقت انجام این کار ممکن است. “بسیاری از مردم استفاده از کار به عنوان یک راه هدایت استرس خود را با جهان اطراف ما” ماهر نوشت: در نامه اش. “در صورتی که شما بزرگ!”

حدود دو سوم از پایه و اساس نیروی کار هستند و مهندسین نرم افزار و توسعه دهندگان محصول و 70 درصد در حال حاضر از راه دور با مردم در سان فرانسیسکو و واشنگتن کارولینای شمالی و مینیاپولیس.

ماهر گفت: این سایت دیده می شود یک چشم انداز مثبت در ترافیک. “ما شاهد افزایش علاقه به کروناویروس” او گفت:. “آنچه که ما در حال انتظار است که ما تمرکز بر کارکنان ما در جلوگيري از حالت ارتجاعی از پلت فرم. به جای نورد از به روز رسانی جدید برای iOS, ما در حال تمرکز بر ارائه بحرانی coronavirus اطلاعات در بهترین راه ممکن است.”

افرادی که کار در این بنیاد مشارکت و یا رویدادهای تیم خواهد بود مستقر کرده برای حمایت از افرادی که ویرایش سایت و یا به کار در همکاری با بهداشت عمومی اشخاص.

چه مدت و پاره وقت ارائه خواهد شد همچنان نامشخص است. هشتاد درصد از غیر انتفاعی بودجه این است که بودجه با دلار کمک های مالی, ماهر گفت: در به طور متوسط از 15 $16 از 7 میلیون به 8 میلیون نفر در هر سال.

“احساس من این است آنچه که ما واقعا به دنبال در حال حاضر اولیه تاج تاثیر; تاثیر اقتصادی است دیگر, منحنی,” او گفت:.

ماهر است که در سان فرانسیسکو شده است و کار از راه دور از مارس 9, هنوز هم کار تمام وقت, هر چند او را به یک استراحت برای یک ساعت یا تا دوشنبه به ایجاد یک اجرا برای فروشگاه مواد غذایی, او گفت:.

او تصمیم به ارسال نامه آنلاین امیدوار است که کارفرمایان دیگر ممکن است استفاده از تاکتیک های مشابه. “این است که یک نیروی majeure” او گفت:. “صادق بودن با مردم است که تنها استراتژی است که رفتن به کار می کنند.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>