در طول قرنطینه بالکن در سراسر جهان تنظیم صحنه برای DJ, مجموعه squats و آواز

این مربی بود که به طور گسترده ای مورد ستایش در رسانه های اجتماعی خود را برای طراوت رویکرد به کار کردن و توانایی های خود را به کسانی که در این مجموعه با هم — با وجود محدودیت نگه داشتن آنها را از هم جدا.

بیش از آخر هفته ساکنان در مادرید و گرانادا آمد با هم برای نشان دادن حمایت خود را برای خدمات اضطراری است. برخی از کف از خود ویندوز هماهنگ در حالی که دیگران ایستاده در بالکن و اجازه دهید به سلامتی از قدردانی. روز دوشنبه اسپانیا تلفات افزایش یافت به 309.

در ایتالیا, اپرا, خواننده Maurizio Marchini در زمان به بالکن خود را به آواز خواندن خود را صدای پر فلورانس خیابان های خالی با زندگی یک بار دیگر به عنوان او به تفسیر خود را از این Giacomo Puccini معروف آریا “Nessun Dorma.” عملکرد خود را از آنجا مشاهده شده است بیش از 4 میلیون بار در توییتر به اشتراک گذاشته و هزاران بار در Facebook.

آهنگ همچنین پر کردن خیابان ها در تورین به دیگران در زمان خود را به بالکن به ابزار بازی و آواز خواندن. یکی از ساکنان توصیف لحظه به عنوان یک “کنسرت رایگان” و فیلم آن را به توییتر.

وجود دارد البته بیشتر خوش بین اجرای — از جمله یکی از DJ در شهر پالرمو که در زمان خود به بالکن با تجهیزات خود را به نگه داشتن انرژی مثبت در جریان است. به سلامتی و سوت زنگ زد به شب به عنوان مرد ناشناس نعره میکشید به یک میکروفون و دست تکان دادند دست خود را در هوا.

فیلم های دیگر به اشتراک گذاشته شده به توییتر نشان می دهد که یکی دیگر از DJ همچنین این یادداشت پخش موسیقی در اواخر شب که چراغ روشن فلش پشت سر او.

در دوشنبه, دیگر ایتالیایی ها آمد و با هم به شکل یک فلش و اوباش درخشان چراغ های خود را از پنجره ها و بالکن در حالی که ساکنان دیگر را تشویق می کردند در اطراف آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>