دافی می دهد به روز رسانی پس از آشکار او را “تجاوز دارو و اسیر’

دافی به اشتراک گذاشته شده به روز رسانی در Instagram, نشان می دهد او منتشر شد موسیقی جدید برای افرادی که در مستند با توجه به کوروناویروس.

خواننده نوشته شده و تقریبا یک ماه پس از آشکار در یک بیانیه عمومی که او مورد تجاوز قرار دارو و اسیر در طی چند روز در برخی از نقطه در گذشته است.

در انجام این کار, او را شکست یک سکوت طولانی. او تازه ترین آلبوم استودیویی قدمت آن به 10 سال.

به روز رسانی جدید ارسال شده در روز پنج شنبه خطاب به BBC Radio 2 مجری Jo Whiley.

“سلام Jo (Whiley) امیدوارم که شما به خوبی و نگه داشتن امن” دافی نوشت. “می خواستم به ارسال شما در این بازی در رادیو, اگر شما می خواهید.”

او افزود: “جهانی موسیقی و هیچ کس نمی داند من برای انجام این کار. آنها نمی تواند mad آنها مردم دوست داشتنی هستند.

“بنابراین در اینجا یک آهنگ … اینجا چیزی زیبا’. این تنها چیزی است که برای شما را به بازی مردم در رادیو در طول این مشکل بار اگر دوست دارید این آهنگ ، اگر این آسانسور ارواح.

“من برنامه ریزی برای انتشار آن من فقط فکر کردم یک چیزی کمی ممکن است خوب برای مردم اگر آنها را در خانه روی زمین افتاده.”


دافی همچنین با اشاره به روز رسانی های قبلی از چند هفته پیش گفت او احساس می کند “آزادتر” پس از به اشتراک گذاری داستان خود را.

“سعی کردم به دنبال با یک صحبت, مصاحبه, اما آن را سخت تر از من فکر کردم,” او اضافه شده است. “من به دنبال خواهد داشت تا در نوشتن به زودی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>