آگوست 15, 2020

هدهد ایرانی

اخبار واشنگتن پست و ایندپندنت

راننده بلوس از طریق سیاتل معترضان ترک یکی مرده و دیگری در وضعیت بحرانی

یک راننده را شخم جمعیت معترضان در ساعات اولیه چهارم ژوئیه به شدت مجروح شدن دو زن یکی از آنها فوت کرد بعد در بیمارستان به گفته مقامات.

Dawit Kelete, 27, از سیاتل سوار جگوار سفید در اطراف وسایل نقلیه است که مسدود کردن بسته ایالتی 5 در سیاتل و barrelled به پاچه جمعیت در حدود 1.40 هستم با توجه به گزارش پلیس.

تصویری از صحنه نشان داد مردم فریاد “ماشین! خودرو!” قبل از فرار اتوبان.

تابستان تیلور 24 ساله از سیاتل و Diaz, عشق, 32, Bellingham گرفته شد در شرایط بحرانی و با آسیب های متعدد به Harborview Medical Center, به گفته یک سخنگوی.

خانم تیلور درگذشت شنبه شب. Ms عشق باقی مانده در بیماری جدی است.

Ms عشق شده بود فیلمبرداری این اعتراض برای تقریبا دو ساعت در Facebook livestream زیر نویس “سیاه Femme آوریل طول می کشد I-5″ هنگامی که فیلم به پایان رسید به طور ناگهانی. با حدود 15 ثانیه به سمت چپ فریاد ” ، ” شنیده می شود به عنوان دوربین شروع به لرزش قبل از نواختن می لاستیک و صدای تاثیر هستند شنیده می شود.

تصویری در رسانه های اجتماعی نشان داد که خودرو قابل توجه دو نفر است. پلیس منتشر شد, تصاویری از ماشین راننده نشان دادن آسیب قابل توجهی به سپر و شیشه جلو اتومبیل.

راننده بود در بازداشت واشنگتن گشت Captain Ron مید گفت.

Kelete رزرو شده بود به پادشاه تادیبی شهرستان در صبح روز شنبه در دو فقره فضایی حمله و رد شد به قید وثیقه.

مقامات در حال تلاش برای تعیین انگیزه و همچنین به عنوان نقطه ورود بر روی بزرگراه بین ایالتی.

کاپیتان مید گفت: Kelete مشکوک شد به رانده اند راه را اشتباه بر روی یک سطح شیب دار. سربازان نمی دانم که آیا آن را یک حمله هدفمند اما اختلال در نظر گرفته نمی شد یک عامل است.

سیاتل بوده است سایت از طولانی شدن ناآرامی ها بعد از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس در ماه مه که منجر به تظاهرات در سراسر کشور است. ده ها تن از مردم دستگیر شدند طی هفته گذشته در ارتباط با اعتراضات به تظاهرات ادامه پس از مقامات پاک “کاپیتول هیل اشغالی در اعتراض به” منطقه در روز چهارشنبه.

معترضان به حال تعطیل ایالتی برای 19 روز در یک ردیف, پلیس گفت:. کاپیتان مید گفت که اتوبان است “به سادگی یک مکان امن” برای عبور و مرور و گفت که او امیدوار معترضان را بس آنچه که او به نام “رفتار غیر قانونی” در مسدود کردن بزرگراه بین ایالتی.

“امید من این است به عنوان یک نتیجه از این فاجعه اعتراض تجدید نظر کند تمایل خود را به در بزرگراه بین ایالتی چون من نمی تواند تضمین ایمنی خود را ساده و ساده” رئیس پلیس گفت:.

معترضان در اتوبان برای بیش از یک ساعت قبل از ماشین سوار در اطراف محاصره در اطراف 1.36 صبح

پلیس سیاتل گفت: عازم جنوب و بخشی از این آزادراه باقی مانده بسته برای بررسی است.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول