Drew Brees می گوید او به بازگشت به پرستاران که می تواند منجر به تدی بریج خروج

Brees, 41, نشان داده علاقه کمی در تست بازار آزاد در اواخر مراحل کار خود را به جای امید بستن به مذاکرات با مربی شان Payton در نیواورلئان و سعی کنید برای رسیدن پرستاران به سوپر باول. این دو برنده سوپر کاسه در فصل 2009. Brees دوباره امضا شده در سال 2018 برای دو سال قرارداد به ارزش 50 میلیون دلار است.

تپه تبدیل به یک standout به انجام آن همه بازیکن که می توانید خط تا در موقعیت های مختلف پرتاب و یا گرفتن می گذرد اجرا با توپ و اکسل در تیم های ویژه. او می تواند با توجه بیشتر snaps در کارفرمایی و حتی نقش برجسته در جرم فصل آینده اگر او دوباره نشانه و بازی در کنار Brees. او به تازگی اعلام کرد علاقه خود را در نهایت بازی کارفرمایی تمام وقت در NFL.

پرستاران برنده تمام پنج بریج را شروع می شود در فصل گذشته در حالی که Brees بود کنار انگشت شست آسیب, افزایش ماساچوست ارزش بازار و او را به یک گزینه جذاب در یک کارفرمایی بازار است که در مجموعه ای شامل تام بردی فیلیپ رودخانه رایان Tannehill, Jameis وینستون احتمالا Dak پرسکات و دیگران.

Brees فنی باقی مانده در لیست موجود quarterbacks داده شده است که او unsigned برای فصل آینده خواهد بود و بدون محدودیت رایگان agent مارس 18 اگر او نمی re-sign با پرستاران قبل از آن. اما با توجه به نگرش خود به تست بازار و اعلام سهشنبه روشن است او در نظر دارد برای باقی می ماند در نیواورلئان. هنوز هم او و پرستاران باید از یک قرارداد جدید برای Brees را 15 فصل در نیواورلئان.

او فوتبال حرفه ای, رهبر در گذر متری و زمین عبور می کند. او انداخت برای 2,979 متری و 27 touchdowns در 11 فصل به طور منظم بازی فصل گذشته. او انداخت فقط چهار interceptions و تا به حال یک رهگذر امتیاز از 116.3. پرستاران دوباره به یک مدعی بالا اما دچار یک دور اول NFC حذفی از دست دادن در صفحه اصلی به وایکینگها مینه سوتا.

بیشتر NFL پوشش:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>