Drew Brees گزارش ملحق خواهد شد NBC Sports در تحلیل نقش پس از بازنشستگی از NFL

Brees است که انتظار می رود برای شروع خود را NBC Sports تصدی به عنوان یک نوتردام فوتبال بازی تحلیلگر و به عنوان یک استودیو تحلیلگر “فوتبال شب در امریکا” با توجه به New York Post. این مقاله همچنین گزارش شده است که مایک Tirico است که میله میله به جای Collinsworth را “SNF” play-by-play شریک Al مایکلز, تمام وقت زیر 2022 سوپر باول. این به نظر می رسد به نقطه را به یک Tirico-Brees جفت شدن برای NBC Sports ظرف چند سال آینده.

“مثل همه طرفداران NFL ما نگاه به جلو به تماشای خود جلب کرد همچنان خود را در سالن از شهرت حرفه ای این سقوط و ما با اعتماد به نفس خود را پس از بازی حرفه ای خواهد بود فقط به عنوان موفق” NBC Sports سخنگوی گرگ هیوز گفت: New York Post.

هنگامی که تماس گرفت شب جمعه توسط واشنگتن پست هیوز با اشاره به بیانیه خود به نیویورک پست.

Brees نیز نمی خواهد تایید گزارش, گفتن, ESPN در متن پیام: “در حال حاضر من با تمرکز بر آموزش برای این فصل لذت بردن از وقت با همسر و بچه ها و دوباره یادگیری ریاضی کلاس پنجم!”

تصمیم خود را برای پیوستن به ان بی سی بیش از ESPN یکی دیگر از ضربه به کانکتیکات مبتنی بر شبکه است که ناموفق اقدام به استخدام تونی Romo و Peyton منینگ در تلاش برای احیای آن “دوشنبه شب فوتبال” غرفه.

Brees ارسال ESPN مالی ارائه دهد که می تواند او را قرار داده در “دوشنبه شب فوتبال” که شبکه ای را رد کرد به گزارش نیویورک پست.

ESPN نیز بنا به گزارش ها در تلاش برای به دست آوردن احترام مایکلز از NBC بود اما رد در تلاش خود را. که بخشی از ESPN گزارش داد سناریوی رویایی از جفت شدن مایکلز با منینگ برای آن “MNF” پخش می شود.

منینگ که بازنشسته پس از 2015 فصل همچنین تبدیل کردن ESPN چرا که او گزارش شده است که هنوز آماده نیست برای ارتکاب به کار هفتگی سقوط پخش برنامه است.

سه روز قبل از قرارداد خود را تمام شده Romo تصمیم به ماندن با CBS Sports برای یک قرارداد بلند مدت گزارش شده به بیش از 17 میلیون دلار در سال است.

جزئیات بیشتر در NFL:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im