Drew Brees گزارش ملحق خواهد شد NBC در یک تحلیلگر نقش پس از بازنشستگی از فوتبال

Brees است که انتظار می رود برای شروع خود را NBC تصدی به عنوان یک نوتردام فوتبال بازی تحلیلگر و به عنوان یک استودیو تحلیلگر در “فوتبال شب در امریکا” با توجه به New York Post. این روزنامه همچنین گزارش داد که مایک Tirico است که میله میله به جای Collinsworth را SNF play-by-play شریک Al مایکلز, تمام وقت زیر سوپر باول پس از 2021 فصل است. که به نظر می رسد به نقطه را به یک Tirico-Brees جفت شدن برای NBC در ظرف چند سال آینده.

“مثل همه طرفداران NFL ما نگاه به جلو به تماشای خود جلب کرد همچنان خود را در سالن از شهرت حرفه ای این سقوط و ما با اعتماد به نفس خود را پس از بازی حرفه ای خواهد بود فقط به عنوان موفق” NBC Sports سخنگوی گرگ هیوز گفت: New York Post.

هنگامی که تماس گرفت شب جمعه توسط واشنگتن پست هیوز با اشاره به بیانیه خود به نیویورک خروجی.

Brees نیز نمی خواهد تایید گزارش, گفتن, ESPN در متن پیام “در حال حاضر من با تمرکز بر آموزش برای این فصل لذت بردن از وقت با همسر و بچه ها و دوباره یادگیری ریاضی کلاس پنجم!”

تصمیم خود را برای پیوستن به ان بی سی بیش از ESPN یکی دیگر از ضربه به شبکه ورزش که ناموفق اقدام به استخدام تونی Romo و Peyton منینگ در تلاش برای احیای آن “دوشنبه شب فوتبال” غرفه. Brees ارسال ESPN یک پیشنهاد است که می تواند فرود آمد و او را در MNF اما این شبکه را رد کرد و آن را با توجه به New York Post.

ESPN نیز بنا به گزارش ها در تلاش برای به دست آوردن مایکلز از NBC اما رد شد. که بخشی از ESPN گزارش داد سناریوی رویایی از جفت شدن مایکلز با منینگ برای آن MNF پخش. منینگ که بازنشسته پس از 2015 فصل همچنین تبدیل کردن ESPN چرا که او گزارش شده است که آماده برای ارتکاب به کار هفتگی سقوط پخش برنامه است.

جزئیات بیشتر در NFL:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im