Drew Brees و همسرش تعهد 5 میلیون دلار برای coronavirus امداد در لوئیزیانا

“پس از تحقیقات قابل توجهی و گفتگو با سازمان های محلی ما خواهد بود بسیج ما مشارکت با برداشت دوم, مواد غذایی, بانک Ochsner سلامت, سیستم, پیاده روی فایرفاکس جیمی جانز Smalls لغزنده و Waitr برای آماده سازی و تحویل بیش از 10 ، 000 وعده های غذایی در هر روز در سراسر لوئیزیانا برای زمانی که طول می کشد به کودکان در برنامه غذا از سالمندان و خانواده های نیازمند. بیایید همه انجام بخشی از ما حفظ کند و از این طریق دریافت کنید با هم,” او نوشت: در Instagram.

سوپر باول پیروزی مستحکم Brees شهرت به عنوان یکی از بالا quarterbacks در NFL. برای نیواورلئان آن مشخص شده و بازیابی آن از سال 2005 طوفان. “من نیاز به نیواورلئان فقط به اندازه نیواورلئان مورد نیاز من” Brees گفت: Sports Illustrated پس از نام آن ورزشکار سال در سال 2010. “مردم در نیواورلئان نیاز به کسی برای مراقبت در مورد آنها. و آن را به یک محل است که مراقبت در مورد من.”

ماه گذشته Brees که تبدیل 41 در ماه ژانویه اعلام کرد که بازگشت خود را برای 20 NFL فصل و 15 در نیواورلئان به جای تبدیل شدن به یک عامل آزاد است. او امضا دو سال 50 میلیون دلار تمدید قرارداد.

Brees تاسیس Brees رویای بنیاد در سال 2003 با هدف “بهبود کیفیت زندگی بیماران مبتلا به سرطان و ارائه مراقبت های آموزش و پرورش و فرصت های برای کودکان و خانواده های نیازمند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im