رویاهای فراهم می کند تصاویری خیره کننده, ابزار, اجازه دهید به سازندگان را چشم انداز خود را به زندگی

تفکر در مورد این نوع, شما نمی توانید فراموش پلی استیشن را LittleBigPlanet منتشر شد به هیچ کوچک تحسین چند ماه قبل از فوتبال. پس از سه بازی بازیگران زیبا و دلفریب, سیاه, چشم کرباس عروسک Sackboy و ماموت 11 میلیون کاربر-ایجاد سطوح Media Molecule, توسعه, پشت, بزرگ سیاره کوچک آرزو را به جامعه مبتنی بر بازی به سطح بعدی. در آن زمان هفت سال اما رویاهای مراتب بیشتر بصری شگرف مثال “بازی ایجاد سهم” سرود از انگلستان مبتنی بر سونی متعلق به استودیو.

در ماه آوریل گذشته رسانه مولکول منتشر ناتمام نسخه از رویاهای ابزار ایجاد ، این ابزار در اوایل دسترسی به برنامه اجازه خیال به عنوان جامعه نامیده می شود را به صحنه و سطح بازی که برخی از آنها فوقالعاده متحرک و به خوبی متوجه شدم. دیگران بودند به سخاوتمندانه, زیبا و دلفریب, اما بسیار دیگری نیست.

با این ابزار من گاهی اوقات احساس می شود که با استفاده از این کنترل به منظور رها کردن و تغییر اندازه اشیاء مانند گرفتن یک بسته زده سام پورتر پل در مرگ تابنده به اولین صعود خیس باران کوه. من احساس سرخوردگی در زمان مایل است که یک محیطی مانند یک قرص Wacom قرص می تواند کمک به نوبه خود ایده های من به قابل پخش هنر بیشتر هموار. خوشبختانه در این بازی کامل که در فوریه. 14 ترفند به ابزار اضافه کردن بیشتر دقت و کنترل-as-ساختمان-دستگاه آسان تر برای کار با. این در واقع بخشنده تر از با استفاده از این کنترل به منظور ایجاد سطح در LittleBigPlanet.

هر هفته رسانه مولکول دارای یک بازی میزبان جام جم آنلاین, این برنامه شامل تم ها مانند مواد غذایی و یا زمستان و یا عاشقانه. این توسعه دهنده اعلام موضوع و خیال منتخب از طریق upvotes خیره کننده ترین مطالب. آنها عمدتا تغییرات در زمان فرسوده, افراد, اما.

این لذت بصری از آب نبات در “شیرین ترین محل در جهان” برای مثال نگاه کنید بیشتر خوش مزه تر از بسیاری از بازی ها, آگهی های بازرگانی و یا فیلم هایی که من دیده ام. این ویژگی در دو بازی چکرز-بازی دوناتها روشن شاعرانه با یک باد صبا مشعل و یک غول قرمز اپل bobbing در رپیدز کارامل آبشار. آن را یک بازی است, اما آن تریلر را اذیت انتشار بهار سال 2020 است. برای من آن را مشتاقانه در انتظار.

“سایلنت هیلز” با الهام از P. T. دل تورو/کوجیما نسخه ی نمایشی برای یک بازی ترسناک است که در نهایت لغو شد توسط Konami است یک بازی کامل. گرافیک قابل قبول, گفت و گو نیست و به خوبی عمل کرده و نوشتن نیاز به یک ویرایشگر. هنوز هم در مقیاس تلاش چشمگیر است. “سایلنت هیلز” غیر معمول نیست برای جامعه. از گوگل به “قله های دوقلو” به ون گوگ “شب پرستاره” بسیاری از خیال’ قطعات از سازندگان ایجاد fan fiction-مانند homages به مورد علاقه خود را رسانه های پایین و بالا.

“ردیابی از زمان” آغاز می شود با یک پسر سیاه و سفید-چشم دختر در یک لباس سفید که از خواب بیدار در یکی از lushest کشور متری من تا کنون دیده ام در یک بازی indie در. اما آن روستایی طبیعت belies یک رمز و راز به عنوان دختر جوان جستجوهای یک خانه وحشت زده می یابد و خونین سرنخ به یک آخرتی رمز و راز در زیرزمین. هر چند آن را به طور کامل و بدون گفت و گو و آن روایت این است که نگران کننده و تکان دهنده است.

بهترین رویای من پس از ساعت ها جستجو توسط “کارآگاه خوک 2: ماجراهای در کابوی شهر است.” در این طنز مسخره از Red Dead Redemption سری با طنز است که با این نسخهها کار به خوبی شما clothesless کارآگاه پوشیدن تنها یک کلاه بالا به عنوان شما تعقیب یک oinking خوک صورتی به دریافت 10 دلار از یک حقه باز, بانجو, بازی کشاورز. با خود googly چشم عجیب و غریب و حرکات lo-fi کارتونی شخصیت های اضافه کردن به کمدی به ویژه هنگامی که شما ببینید کارآگاه سعی کنید به تفنگ غول سوسک که گرفته ایم بیش محلی معدن طلا — تنها به تحقق بخشیدن به او هیچ گلوله. خوک های کارآگاهی سری (بله بیشتر وجود دارد) بسیار عالی است, تلاش, اما آن را “کابوی شهر” که برنده رسانه مولکول را Impy جایزه رویای از سال (بازی خود را از رده سال).

مدیا مولکول ساخته شده یک رویا بیش از حد. فیلم سینمایی-ظهر هنر رویا می درخشد هر دو گرافیکی و بازی ها-wise. “هنر رویای” یک پر جنب و جوش noir داستان در مورد یک رذل جاز نوازنده به دنبال رستگاری است. در بازی شما پیدا کردن یک Mullein بید کاترپیلار سوار بر برای رسیدن به بعد پریدن نقطه. وجود دارد یک گیتار است که تبدیل به یک تفنگ اشعه ساخت باس آکوستیک یادداشت با هر فشار کنترل ماشه. فوق العاده زیبا و دلفریب, ربات با یک پیلی بینی بمکد تا آن رفیق او را به سطوح بالاتر است. گرافیک سطح و صحنه ها به عنوان کاملا هوشمندانه به عنوان هر گونه ستایش فیلم انیمیشن از زمان ما است.

در حالی که روایت به اندازه کافی خوب است در بهترین حالت آن است که اغلب بدون نکات دقیق وظریف در تلاش خود را به درایو صفحه اصلی ایده دوستی و جامعه بالا انفرادی را تجربه کنند. به عنوان شما بروید دورتر وجود دارد که گاهی اوقات در حد متوسط خط از گفت و گو و تلاش لا “حماسه میکی 2” برای اضافه کردن آهنگ ها به داستان. اینها خوب موسیقایی اما دوباره آنها به ندرت غنی شوخ و یا خاطره انگیز که نویسنده تلاش های طنز یا ترحم lyrically.

در حالی که هنر داستان ناهموار است چرا که آن را تلاش می کند به انجام بیش از حد این مبتکر گرافیک است که شخصیت انسانی مانند نگاه سورئال خاک رس مجسمه نگه داشته من ریشه برای متمرد نوازنده. و چون smudgy, آبرنگ سبک رویاهای مناسب برای کابوس دنباله در “هنر رویای” شما ببخش platitudes در داستان است.

“هنر رویا” فقط مقدمه ای برای چه رویاهای است که واقعا در مورد. در اثر داستان یک اسب تروا برای بیشتر بخش قابل توجهی از این بازی این رویا است که شما خودتان را ایجاد کنید. رسانه مولکول می خواهد شما را به پیوستن به آن مجازی ایجاد کرد که ممکن است به خوبی رشد به عنوان بزرگ به عنوان LittleBigPlanet جامعه است. آیا شما به دنبال یک جامعه مانند هنر می کند برای ایجاد شاهکار خود را? و یا شما آن را به تنهایی و سعی کنید برای انجام کاری کاملا جادویی?

در حالی که روشن است که توسعه دهندگان در حال هل دادن شما به سمت Dreamer, همکاری, آن را نیز خوب به آن را به تنهایی و بدون انتظار برای پرتکاپو مردمی در میدان شهر به شما زودگذر تقویت شست. فقط به شما اجازه شما می شود.

هارولد گلدبرگ نوشته شده برای نیویورک تایمز, Playboy, Vanity Fair و جاهای دیگر. او بنیانگذار نیویورک ویدئویی حلقه منتقدان نیویورک و جوایز بازی. او را دنبال کنید در توییتر @haroldgoldberg.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>