اردن در واکنش به هم تیمی Scottie Pippen قرارداد مربوط به ناخشنودی “نا امید” سبز گفت: در نظرات ارسال شده آنلاین توسط بی وقفه را “WRTS: پس از حزب.”

به عنوان بازگو در قسمت 2 از مستند Pippen وارد فصل 1997-98 که مسلما بیشترین شدت underpaid ورزشکار در ورزش های حرفه ای. حقوق و دستمزد خود را از حدود 2.8 میلیون دلار برای این فصل نه تنها کمتر از 10 از آنچه در اردن را, اما آن را تنها به مبلغ ششم-بالاترین حقوق و دستمزد در گاو و یک پست 122nd-بیشترین در کل NBA.

گاو و مدیریت و رهبری صاحب جری رینسدرف و مدیر کل جری Krause روشن ساخته است که آنها مخالف هر گونه مذاکره دوباره از تمدید قرارداد Pippen امضا شده در سال 1991 با وجود نقش بسیار مهم به عنوان ردیف 2 ستاره از یک سلسله بود که متصلب تا پنج قهرمانی قبلی هفت فصل است.

دانستن او بسیار نزدیک به گرفتن معامله نسبت به دریافت خوبی سزاوار افزایش Pippen تصمیم ماه زودتر به تاخیر انداختن عمل جراحی پا تا شروع 1997-98 مبارزات انتخاباتی. با هفت بار all-star را برای دو ماه اول شیکاگو رو به یک شروع کند که در سمت چپ hypercompetitive اردن کالایی و بیش از دو دهه بعد Jordan مناسب دیدم به انتقاد Pippen تصمیم به عنوان “خودخواه.”

“من به عنوان یک هم تیمی اگر Scottie Pippen می کند که من قصد دارم به دیوانه در پیپ” سبز گفت: بدون وقفه به بینندگان گفت او “موضوع” با Pippen غیاب از شروع این فصل. “از آنجا که من درک می کنم آنچه شما انجام می دهند و در پایان روز, من نورد با شما. چون وقتی این همه boils پایین به آن روشنی که [گاو] سازمان نشان داد که آنها در حال رفتن به مراقبت از خود. آنها در حال رفتن به مراقبت از [بازیکنان].”

اردن نیز ارائه شده effusive ستایش از خود دیرین سابق sidekick اعلام کرد او “هرگز قادر به پیدا کردن یکی دیگر پشت سر هم یکی دیگر از سیستم پشتیبانی شریک دیگر در بازی بسکتبال مانند Scottie Pippen.”

“هر زمان که آنها صحبت می کنند Michael Jordan آنها باید صحبت Scottie Pippen,” اردن اضافه شده است. “همه می گوید من برنده تمام این قهرمانی. اما من نمی برد بدون Scottie Pippen. به همین دلیل من او را در نظر من بزرگترین هم تیمی در تمام دوران است.”

اما از Pippen را gambit در نمایش گاو’ در مقابل دفتر, آنچه در آن از دست رفته بود اردن گفت: “Scottie اشتباه بود در این سناریو.”

“او می کردم او عمل جراحی انجام می شود به عنوان به زودی به عنوان [قبلی] فصل بود و آماده برای فصل” اردن اضافه شده است. “Scottie در تلاش بود به زور مدیریت به تغییر قرارداد خود را و جری [رینسدرف] که قرار بود به انجام این کار است.”

“من نوع کمی نا امید زمانی که مایک هنوز هم به این روز است مانند ‘Scottie اشتباه بود.’ مثل هیچ. شما رول با سگ خود را زیرا آنها سوار با شما” سبز روز دوشنبه گفت:. “شما در حال ساخت $36 میلیون و این مرد است که ساخت $2 [میلیون] و در عین حال شما می گویید که شما ذکر [اردن] نام هیچ راهی وجود دارد شما می توانید ذکر Scottie Pippen نام? و او فقط قرار است برای نشستن وجود دارد ؟ که حس را ندارد. … که دیوانه است.”

Steve Kerr, یک بازیکن دیگر در آن Bulls که در ادامه به مربی تیم سبز و رزمندگان به سه عنوان در پنج NBA نهایی ظاهر بین 2015 و 2019 نمی یاد Pippen غیاب باعث خیلی احساس وحشت و نگرانی در شیکاگو اتاق قفل است.

“هر کس احترام Scottie بسیار” کر گفت: سهشنبه (از طریق ESPN). “ما احساس سرخوردگی خود را. او احتمالا باید دوم-بالاترین-پرداخت در NBA و یا قطعا بالا پنج. بنابراین همه ما احساس [Pippen]; هیچ کس ابراز تنفر او را برای داشتن که عمل جراحی است. بعد همه ما درک اجازه دهید او را به فضای خود را و او را برای رفتن به آنجا برای دومین کشش فصل برای ما است.”

کر حضور در میان راه سبز گفت: او زده شد شباهت بین 1997-98 گاو و 2018-19 رزمندگان بودند نیز سوم مسابقات قهرمانی. که گلدن استیت, تیم, چند, بود, فلج عمده آسیب به کوین دورنت و کلی تامپسون در فینال و دچار ناراحتی از دست دادن به تورنتو رپتورز.

وجود دارد یکی دیگر از تفاوت های عمده ای برای سبز, هر چند — که به رهبری او را به فاش کردن او هنوز هم ناراضی دورنت که ترک برای Brooklyn Nets در تابستان گذشته.

خریداران می دانستند فصل خود خواهد بود خود را “آخرین رقص” را به عنوان آن مربی فیل جکسون لقب آن را قبل از آن آغاز شد چرا که او مطمئن بود که در آخر فصل با شیکاگو و سازمان نیز به نظر می رسد قصد حرکت از اردن و Pippen.

در مقابل با توجه به سبز دورنت را قریب الوقوع رایگان آژانس منجر به عدم اطمینان در میان 2018-19 رزمندگان در مورد آنچه که در آینده برگزار و با قهرمانی خود هسته است.

توصیف دورنت امتناع برای روشن شدن این که آیا او برنامه ریزی شده به دوباره ثبت نام با رزمندگان “فیل در اتاق” سبز ادعا کرد آن منجر به ثابت منحرف سوال از خبرنگاران.

“هر بار که ما صحبت کرد و به رسانه ها” سبز گفت: “کلی و خودم خواسته شده بود در مورد ما قرارداد و آن را صرفا با توجه به کوین زیرا در حالی که در جریان بود کلی شد و گفت: ‘من می خواهم به یک جنگجو برای همیشه لطفا برای. من می خواهم به اینجا; ما شروع به این چیز. این جایی است که من می خواهم به.’ من و گفت: “من می خواهم به اینجا برای زندگی حرفه ای من. ما شروع به این; ما ساخته شده است این. من می خواهم به پایان زندگی حرفه ای من در اینجا با بچه ها شروع کردم و آن را با.’

“و سپس شما نوع به حال کوین [گفت:]” من نمی دانم آنچه که من قصد دارم به انجام در سال آینده’ و از آن مهم نیست اما مهم نیست چرا که شما تنها کسی است که برای پاسخ به این سوال” سبز خود ادامه داد. “و به صورت کاملا صادقانه با شما صادقانه آخرین فردی است که برای پاسخ به این سوال دلیل این که شما واقعا نمی گویند [expletive] مانند شما نمی گویند چقدر به رسانه ها.

“اگر هر چیزی که شما به آنها بگویید که به ‘بسته [expletive] است.’ من لازم نیست به آنها بگویید که به ‘بسته [expletive] است.’ من از نوع یک مکالمه است. بنابراین من گیر پاسخ به سوال که در همه زمان ها.

“و با توجه به آن وجود دارد همیشه یک فیل در اتاق در میان ما به عنوان مخالف [گاو]” سبز اضافه شده است. “آنها نمی باید که فیل.”

سه بار همه ستاره که چیزی از Pippen-مانند نقش با رزمندگان به عنوان یک دفاعی بی باک با توانایی بازیسازی گفت: “آخرین رقص” ارائه شد او بیش از فقط یک لذت بیشتر برای سلف خود.

“من قطعا با بهره گیری از این و در یک راه عجیب و غریب این نوع انگیزه به سعی کنید به نفع خود بیشتر” سبز گفت. “آنها انجام داده ایم برخی از [expletive] بنابراین فقط این من و بعد فورا رفت واز برخی از انگیزه بیشتری برای بازگشت به کار و تلاش بیشتری انجام می شود. از آنجا که این [expletive] افسانه ای است.”

سبز نیز گفت: این مجموعه در خدمت به عنوان یک یادآوری به او “چگونه [expletive] سخت است را به نفع خود.” به تاکید است که نقطه که احتمالا تا به حال چیزی برای انجام با اردن سوزش در Pippen غیاب برای شروع فصل گفت: “این [expletive] سخت را به نفع خود.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات