اژدها توپ Z: Kakarot ممکن است پاسخ. Kakarot تولد نام سری شخصیت Goku که منشا داستان (و تاثیر فرهنگی) پژواک که مرد از فولاد است. و اژدها توپ Z: Kakarot بسیار خوب توپ اژدها بازی. آن را تقطیر و تکامل دهه از مفاهیم حق رای دادن به کاوش پس از اولین کنسول نینتندو از نقش بازی کردن بازی ها به یک در یکی از مبارزان. و اگر شما به دنبال یک بازی است که اجازه می دهد تا شما پرواز در اطراف به عنوان یک سوپرمن و مبارزه supervillains, Kakarot در حال رفتن به ضربه زدن به نقطه.

این بازی دارای یک روش ساده اما چشمگیر سیستم مبارزه که در حال تحول بوده است از آنجا که Budokai سری در پلی استیشن 2. این به این معنی combos با یک دکمه سریع داش-گام و تاب dodges (همچنین با یک دکمه) و چند تن از امضا حرکت ویژه از انیمه و مانگا سری. آن را بسیار ساده تر از سال 2018 اژدها توپ FighterZ یک خالص تر بازی مبارزه پیچیده به اندازه کافی برای تغذیه خود esports صحنه.

من فکر می کنم این درسی است که از Dragon Ball Z: Kakarot: ساده ترین و واضح ترین ایده ها هنوز هم می تواند واقعا سرگرم کننده است. همه چیز در این بازی انجام شده است و بهتر: پرواز به مبارزه با این داستان سرایی. با وجود این بازی است که هنوز هم یک انفجار.

به عنوان یک درد و رنج طولانی سوپرمن فن درس Kakarot آنهایی که من می خواهم برای دیدن تکرار در یک سوپرمن بازی.

که به من می گویند نمی overthink یک سوپرمن بازی. مفاهیم مانند “بازیکن آژانس” تمایل به سقوط دور زمانی که همه شما می خواهید انجام دهید این است که سوپرمن — یا Goku. در Kakarot شما پرواز. شما پرواز مانند یک سوپر Saiyan. شما پرواز را مانند سوپرمن. و … می توان آن را بسیار بی دست و پا. پرواز ارتفاع کنترل می شود شانه راست و دکمه ماشه. پرواز مکانیک است که به دور از تمرکز از این بازی آن را به سادگی یک شیوه گرفتن از جایی به جای. در آن حس Kakarot توسعه دهنده CyberConnect2 نتواند در همان راه بازی های دیگر را وقتی که می آید به ساخت پرواز سرگرم کننده است. آن را حتی تقلید از نینتندو 64 سوپرمن “پرواز را از طریق حلقه ها” ماموریت توسط littering Z زمین با از orbs به جمع آوری به سطح تا شخصیت خود را.

اما حدس بزنید چه ؟ اگر شما بوده ام به یک دیرین فن از توپ اژدها وجود دارد ساده رفعت در کنترل پرواز Goku که شما درگیر در درگیری کوچک در اطراف محیط های مبتنی بر مواد منبع. اژدها توپ Z: Kakarot تلاش نیست به یک تعویض بازی. من مطمئن هستم که هر توپ اژدها بازی ساخته شده است که با ذهن-مجموعه. آن را به سادگی تکیه بیشتر به آنچه که توسعه دهندگان و طرفداران خود را در حال حاضر دوست (سه بازی گذشته در حق فروخته اند و میلیون ها نفر).

مانند مسخره کلارک کنت Goku شخصیت مشابه بودن یک سگ شکاری طلایی از یک مرد با یک خمش با مشکل روبرو و ناامید کننده ای ساده و بی تکلف خط عدالت است. این بازی به شما می دهد هیچ جایی برای انجام بد. آن را به سادگی حرکت می کند شما را از ماموریت به ماموریت برای مبارزه با مردمان بد و شما در مبارزه با برخی از بچه ها بد در میان است. هر یک بار در در حالی که شما در یادگیری یک حرکت جدید و این احساس خوبی است و شما با استفاده از این حرکت جدید که در آینده ای پسر بد.

“بود واقعا قوی و خوب پرواز مرد” یکی از چیزهایی Dragon Ball Z: Kakarot مورد نیاز برای ناخن است و آن را می کند. مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد بسته به چه مقدار شما لذت بردن از سری توپ اژدها. طرفداران بزرگ (که من هستم) درجه این سری بر روی یک منحنی.

و به عنوان یک رسانه-گرسنگی سوپرمن فن من می باشد حاضر به همان گریز به یک عنوان در مورد گذشته پسر کریپتون. اژدها توپ Z: Kakarot ثابت می کند که شما لازم نیست X-ray vision به شکل از چگونه به ایجاد تصویری مناسب و معقول از بازی در مورد پرواز ابر مرد.

ادامه مطلب:

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de