Dr Oz کارمند تست مثبت برای coronavirus پس از تلویزیون طبیب مورد حمله قرار گرفت برای گفتن افراد مبتلا به خوردن انواع توت ها

این Dr Oz Show نیز تعطیل تولید پس از یک عضو هیات آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

با توجه به تنوعDr Mehmet Oz ادامه خواهد داد به فیلم از صفحه اصلی به منظور تهویه قسمت جدید روزانه.

یک منبع نزدیک به تولید گفت: این نشریه که کارمند نیست رفتن به استودیو اما نه با این نسخهها کار از یک دفتر جداگانه و او نبوده است به کار پس از پنج شنبه هفته گذشته.

“او تا به حال کمی سرفه و کسی او را شنیده سرفه و آنها او را فرستاد خانه. او می خواست برای بازگشت به کار به دلیل جدا از کمی سرفه او احساس خوب, اما ما نمی خواهد اجازه دهید او را” تولید منبع به نقل از.

“دکتر Oz بود که اصرار داشت او آزمایش حتی فکر او نبود نمایش هر گونه علائم. اگر او تا به حال فقط رفته به حالت عادی خود دکتر, دکتر نمی داده اند او را یک آزمون و یا حتی پیشنهاد گرفتن یک تست اما از آنجا که او می خواست برای بازگشت به کار ما او را یک آزمون است.”

بسیاری دیگر از برنامه ها را متوقف تولید با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

ساوانا اکلاهما, Al Roker و گلدبرگ Whoopi به تازگی تمام هماهنگی های مربوطه خود را نشان می دهد از خانه به عنوان بخشی از اقدامات احتیاطی لازم.

اونس که تحت پوشش همه گیر و گسترده بیش از 10 روز گذشته و مالی و, انتقاد برخی از توصیه های خود را – به ویژه یک دادهنمایی او به اشتراک گذاشته شده در 8 مارس, توصیه, در میان چیزهای دیگر مصرف مواد غذایی مانند تمشک و برگ سبزی برای حمایت از ایمنی.

ورزش و مدیتیشن نیز در میان توصیه می شود شیوه زندگی راهنمایی – و همچنین به عنوان ضد عفونی کننده سطوح شستن دستها و اجتناب از دست دادن.


“من متاسفم @Edmonds – من اشتباه توسط شما, توصیه های پزشکی” نوشته دکتر دیو Stukus آلرژی و آسم متخصص در سراسر کشور بیمارستان کودکان.

“چگونه بسیاری از تمشک من باید هر روز بخورید برای جلوگیری از #coronavirus? چقدر اقطی را درمان عفونت فعال? من باید تفکر برای جلوگیری و یا درمان عفونت فعال? لطفا چشم پوشی از این همه شرم آور و بی معنی است.”


مستقل در تماس است دکتر Oz نشان می دهد برای کسب اطلاعات بیشتر و نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de