Dr Fauci پرت کردن تشریفاتی زمین برای اولین بار در روز افتتاحیه از فصل بیس بال

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دکتر Anthony Fauci, ملت پیشرو بیماری های عفونی متخصص و یکی از چهره های کلیدی در مبارزه با coronavirus پرتاب کردن مراسم افتتاح زمین به مناسبت آغاز مختصر از فصل لیگ بیس بال در روز پنج شنبه به امریکا تفریح و سرگرمی بازده در میان همه گیر با خالی ballparks کنسرو جمعیت صوتی و “مجازی” تماشاگران تلویزیونی برای مخاطبان است.

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به نظر می رسد بر روی تپه برای دفاع از جهان سری قهرمانان اتباع واشنگتن هر چند خود را زمین آمار چمن و نورد از صفحه اصلی.

این تیم با آن مواجه نیویورک یانکیز به شروع فصل به طور منظم است کوتاه از 162 بازی برای فقط 60 – فصل به طور معمول آغاز می شود در ماه آوریل به پایان می رسد و در ماه اکتبر — به عنوان تیم تلاش برای کاهش گسترش این ویروس در حالی که مرور قوانین جدید به صورت بی سابقه ای نجومی است که لیگ و مقامات دولتی اصرار داشت باید بر روی بروید.

ساعت قبل از افتتاح زمین اتباع outfielder ژوئن صوت حال آزمایش مثبت برای Covid-19.

هر بازیکن در هر دو تیم در زمان زانو قبل از پیوستن به این زمینه است. آنها نمی زانو زدن در طول سرود ملی.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و اولین رئیس جمهور پس از جیمی کارتر به هرگز پرتاب یک مراسم زمین به باز کردن یک فصل است.

هجده رئیس جمهور بیش از 100 سال گذشته انداخته اند باز کردن زمین در برخی از نقطه در این فصل یا در قهرمانی بازی – به جز برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

در طول coronavirus نشست خبری در روز پنج شنبه رئیس جمهور گفت که او خواسته شده بود برای پرتاب از زمین برای اولین بار در استادیوم یانکی در 15 اوت.

“این واقعا خوب است که بیس باز” رئیس جمهور گفت:. “به نظر می رسد مانند ورزش باز هستند. این یک چیز فوق العاده ای از نظر روانی برای این کشور است.”

رئیس جمهور نمی صحبت با رئیس خود بیماری متخصص برای چند هفته با وجود افزایش جدید کروناویروس موارد و hospitalisations. تعدادی از کارکنان کاخ سفید تا به حال به دنبال تضعیف Dr Fauci در حالی که دولت تحت فشار قرار دادند برای مدارس برای بازگشایی در پاییز با وجود هشدارهای از مقامات بهداشت و کارشناسان پزشکی.

Dr Fauci است به نظر می رسد در کاخ سفید coronavirus جلسات مطبوعاتی از رئیس جمهور از سر گرفته و آنها را در این هفته. داخل اتاق جلسه در روز پنج شنبه بود سابق Yankees پارچ Mariano ریورا.


تایید موارد Covid-19 در ایالات متحده پیشی گرفته و 4 میلیون در روز پنج شنبه با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش کرده است که واقعی نرخ ابتلا به عفونت هستند به احتمال زیاد چندین بار بالاتر است. بیش از 143,000 نفر کشته شده اند.

Dr Fauci گفت: اتباع’ Ryan زیمرمن در روز چهارشنبه بود که او “کاملا عصبی” در مورد زمین است.

زیمرمن که نشسته است را برای فصل بیش از Covid-19 نگرانی به او گفت نگران نباشید.

“اگر شما گزاف گویی در آن وجود دارد هیچ کس وجود دارد به اشتباه شما را,” او گفت:. “شما خوب به آن بروید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im