دکتر Fauci است که به دنبال به جلو به دیدن اتباع بازی دوباره

Fauci سقوط در عشق با نیویورک یانکیز به عنوان یک بچه در حال رشد در بروکلین اما بدیهی تبدیل شده اتباع فن در سال از تیم وارد واشنگتن در سال 2005. پس از گرفتن مدرک پزشکی خود را از دانشگاه کورنل Fauci پیوست موسسه ملی سلامت به عنوان یک دانشیار بالینی در آزمایشگاه بالینی تحقیقات در سال 1968.

“من از بچگی قهرمانان بودند که عمدتا چهره های ورزشی مانند Joe DiMaggio, میکی گوشته و دوک Snider,” Fauci گفت: در طول یک مصاحبه با NIH تاریخی در سال 1989. “من غیر عادی بود که من در بروکلین بود اما یک New York Yankees fan. من تا حدودی از ورزش مطرود در میان دوستان من بودند که همه بروکلین داجرز طرفداران.”

“نیمی از کودکان و نوجوانان در بروکلین بودند یانکی طرفداران” Fauci بود که کاپیتان تیم بسکتبال در نیویورک Regis بالا و همچنین بیس بال و فوتبال گفت: نیویورکر این ماه است. “ما صرف روز ما این استدلال که بهتر بود: دوک اسنایدر در مقابل میکی گوشته; Roy Campanella در مقابل Yogi Berra; Pee Wee ریس در مقابل فیل Rizzuto و در و در. کسانی که روز دوست من.”

این روزها با شروع فصل به طور نامحدود به تعویق افتاد, بازی بیس بال, طرفداران بدانم در هنگام بازی ممکن است بازگشت. در مصاحبه خود با “موفق باشید امریکا” Fauci گذاشته ممکن است یک طرح است که شامل sequestering بازیکنان تمام وقت در هتل ها.

“نگه داشتن آنها را به خوبی surveilled … آنها را مورد آزمایش قرار خواهم هر هفته,” او گفت:. “توسط gazillion آزمون. و مطمئن شوید که آنها نمی وزش نسیم تا آلوده کردن هر یک از دیگر و یا خانواده خود را. و فقط اجازه دهید آنها را به بازی این فصل ، منظورم این است که واقعا یک راه مصنوعی به آن را انجام دهد اما زمانی که شما در مورد آن فکر می کنم ممکن است آن را بهتر از هیچ چیز است.”

لیگ اصلی بیس بال بود صدرنشینی یک طرح مشابه با بازیکنان بازی مختصر از فصل در خالی استادیوم در آریزونا در حالی که منزوی از خانواده خود را. پس از جزئیات این طرح به بیرون درز شد MLB با صدور بیانیه ای گفت: در حال حل و فصل در یک پیشنهاد خاص. اتباع اول baseman Ryan زیمرمن برای یکی نبود در هیئت مدیره با این ایده.

“من فرزند سوم به دلیل در ماه ژوئن” زیمرمن نوشت: در خاطرات او برای نگه داشتن آسوشیتد پرس. “اگر این” حباب ” در آریزونا در حال اتفاق در شروع ممکن است شما در حال تلاش به من بگویید من قادر به بود با من و دیدن بچه من تا ماه اکتبر ؟ من قصد دارم برای رفتن چهار یا پنج ماه بدون دیدن بچه من وقتی این به دنیا آمد ؟ من می توانم به شما بگویم در حال حاضر که قصد ندارم به اتفاق می افتد.”

Fauci اضافه شده است که آن را سخت برای او به هنگام ورزش ممکن است بازگشت و این که “این واقعا بستگی به آنچه که در واقع تکامل می یابد بیش از چند ماه آینده.”

جزئیات بیشتر در مورد اتباع:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im