داو نزدیک به 700 امتیاز به عنوان وال استریت نزدیک شدن پایان وحشتناک چهارم

هفته پیش رو خواهد بود هر چیزی اما صاف است. “آن را به سختی یک بازار آرام گفت:” دیوید روزنبرگ از روزنبرگ پژوهش است. “ایالات متحده آتی اند و در سراسر نقشه.”

شاخص Dow و S&P 500 و Nasdaq ارسال شده قوی پس از اتمام دوشنبه با رنگ آبی تراشه شاخص پریدن 691 امتیاز یا 3.2 درصد به نزدیک در 22,327.48. S&P 500 صعود 3.4 درصد به پایان در 2,626.65. فناوری های سنگین نزدک افزایش 3.6 درصد به 7,774.15.

داو یک افزایش بزرگ دوشنبه از جانسون و جانسون. مراقبت های بهداشتی لوله سهام ظهور بیش از 8 درصد پس از آن اعلام کرد پیشرفت در coronavirus واکسن. این بخش تا به حال یک روز بزرگ با مرک پریدن 7.3 درصد و شرکت گزارش پیشرفت 5.7 درصد است. فایزر است و همچنین کار بر روی یک واکسن برای جلوگیری از coronavirus.

“امید است که ترکیبی از سیاستهای مالی و پولی طرح فعال خواهد شد و اقتصاد به بیش از covid-19 رکود قوز” گفت: ایوان Feinseth از ماده پلنگ و شرکای مالی. “وجود دارد یک خبر خوب از ابوت آزمایشگاه در پنج دقیقه تست و از جانسون و جانسون در یک واکسن. جلوگیری از هر گونه شگفتی بزرگ بازار همچنان به بهبود می یابند.”

مراقبت های بهداشتی و فن آوری نیز مجهز S&P. Abbott Laboratories, سهام صعود بیش از 7 درصد دوشنبه پس از افشای بیش از آخر هفته که این شرکت تا به حال تایید سازمان غذا و داروی آمریکا برای coronavirus آزمون قادر به تولید نتایج در عرض پنج دقیقه.

مایکروسافت 7 درصد افزایش یافت; آن است که تنها داو جزء است که مثبت برای سال. Advanced Micro Devices و میکرون تکنولوژی به پایان رسید تا به شدت به عنوان به خوبی.

برخی از وال استریت mavens گفت: وجود یک حس است که ایالات متحده در نهایت ساخت گام در برابر coronavirus.

“وجود دارد جنبش” گفت: Daniel P. وینر رئیس مشاور سرمایه گذاری کرده است که 5 میلیارد دلار دارایی های تحت مدیریت. “من فکر نمی کنم که هیچ خبر جدیدی که درایو سهام بالاتر یا پایین تر دیگر از این واقعیت است که ایالات متحده در پاسخ به همه گیر شروع به پا زدن.”

سهام و اوراق قرضه طلا و نفت در حال آمدن است خاموش گیج کننده کشش.

روز جمعه وال استریت پیچیده دو سبع هفته از سهام نوسانات است که مجموعه ای از علائم دیده نمی شود پس از رکود بزرگ پاک کردن صدها میلیارد ثروت. داو بسته این هفته با 915-نقطه ریزش به 21,636 که در سمت چپ آن بیش از 24 درصد در قرمز برای سال 2020 و راه کردن تمام زمان بالا مجموعه Feb. 12. چند تریلیون دلاری نجات بسته از فدرال رزرو و کنگره موجب قوی در اواسط هفته تجمع که به داو دوم آن-بهترین سه روز اجرا در تاریخ است.

حتی با جمعه زیان داو آن لذت بهترین هفته از سال 1938. هفته قبل شده بود یکی از بدترین حالت آن.

“این هفته که در آن لاستیک با جاده” گفت: سام Stovall از CFRA پژوهش است. “ماه مارس گزارش اشتغال همراه با مدیران خرید گزارش کمک خواهد کرد مختلفه شدت اقتصادی shutdown.”

نفت همچنان به شاقول به عنوان بهداشت عمومی سفارشات محدود کردن جنبش به ارمغان آورده اند سفر مجازی متوقف شد. با یک درب در تقاضای مصرف کننده با توجه به شیوع خام معامله شده در 18 سال اخیر در 20 دلار در هر بشکه رسید. CNBC گزارش بشکه از نفت فروش شد برای کمتر از $5 — آن چیزی است که نفت را به قیمت در 1960s.

جنرال موتورز که شروع به تولید هواکش در آن کارخانه نزدیک به دو هفته پیش هفته گذشته گفت: این امر کردند 6,500 کارگران و به طور موقت قطع پرداخت های خود را با 25 درصد است. شغل آنلاین بازار ZipRecruiter اجازه رفتن یک سوم از کارکنان آن نزديک به 500 نفر از کارکنان به عنوان موارد کار خشک شده بود.

“گسترده رکود در استخدام فراتر از هر کسی انتظارات قطع به درآمد و نیاز به کاهش هزینه ها گفت:” جولیا Pollak یک ZipRecruiter کار اقتصاددان است که بخشی از اخراج. “یقه سفید اخراج آینده در سریع و خشمگین در حال حاضر.”

بزرگترین شاخص از شروع بازار ثبات تحلیلگران گفت: نشانه آن است که مقامات کنترل گسترش ویروس که ناشی از زندگی به جیغ کشیدن را متوقف کند. اگر رهبران “صاف منحنی” از عفونت های جدید — که پخش آنها در طول زمان به حفظ سلامت منابع از تاخت و تاز کردن — اقتصاد می تواند به نفع.

گسترده بسته محرک به علاوه فدرال رزرو را بی سابقه مداخله به backstop اعطای وام به بازار با خرید مقدار نامحدود از آمریکا Treasurys و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار طراحی شده برای نگه داشتن اقتصاد از تداوم آسیب دائمی در حالی که این ویروس را تحت کنترل در آورده است.

“تغذیه عمل همراه با [$2.2 تریلیون] مالی بسته خواهد شد در نتیجه مسطح از رکود منحنی بنابراین ما در حال حاضر نیاز به دقت نظارت بر علائم مسطح از ویروس منحنی” Torsten Slok اقتصاددان ارشد در دویچه بانک و اوراق بهادار نوشت: در یک ایمیل. “فدرال رزرو و خزانه داری در حال گرفتن اقتصاد تحت کنترل و در آخرین پیش بینی ها نشان می دهد که در چند هفته این ویروس را نیز تحت کنترل است. خطرات به این چشم انداز در حال اجرای خطرات مالی بسته و اجرای ویروس مهار استراتژی.”

بازارهای سهام اروپا به پایان رسید در قلمرو مثبت در سراسر هیئت مدیره. آلمان blue-chip شاخص DAX رهبری راه را با 1.9 درصد پیشرفت در روز است. لندن FTSE به سختی چیتی به علاوه ستون در حالی که پان-شاخص Stoxx 600 — اروپا نسخه از S&P 500 سوار به سمت بالا 1.28 درصد است. هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص ضرب و شتم به عقب بزرگتر ضرر و زیان به پایان برساند پایین 1.3 درصد و ژاپن Nikkei کاهش ضرر و زیان خود را به 1.6 درصد است. فناوری های سنگین شانگهای شاخص پایین بود فقط خجالتی از 1 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>