“افکار واهی و پوچ با توجه به واقعیت عملی وقتی که می آید به covid-19” گفت: Daniel P. وینر رئیس مشاور سرمایه گذاری. “آب و هوای گرم و کاهش در نرخ مرگ و میر نمی دهد مردم حق بیرون رفتن و پارتی. آنها partied بازار partied و خماری آغاز می شود.”

استاندارد & ضعیف است 500-شاخص سهام کاهش یافت 80.96 امتیاز یا 2.6 درصد به نزدیک در 3,050.33. گسترده ای شاخص مانند شاخص های Dow و شاخص Nasdaq composite است که در مسیر یکی از بهترین محله در دهه. S&P است پایین 5 درصد در سال 2020 است.

نزدک که سهام تکنولوژی باید مجهز به بازار از بهار اعماق جامعی هشت روز رگه برنده در روز چهارشنبه سقوط از آن ، Nasdaq تضعیف 222.20 امتیاز یا 2.2 درصد به نزدیک در 9,909.17.

فروش گسترده بود و عمیق مارک شدیدترین افت ژوئن 11. نفت خام کاهش یافت و 5.8 درصد است. شاخص های سهام اروپا بسته 3 درصد است. آسیا بیشتر بود ، حتی highflying مگا سهام فن آوری مانند, مایکروسافت, اپل و الفبای منفی به پایان رسید.

انرژی, صنعتی, املاک و مستغلات, و مالی — به احیای اقتصاد — led تمام 11 بازار سهام بخش به قرمز به عنوان فلوریدا تگزاس و آریزونا گزارش خوشه در عفونت ویروس. خطوط کروز کاهش بیش از 10 درصد است. هواپیمایی سهام داو پس از مقامات در نیویورک و کنتیکت و نیوجرسی اعلام کرد قرنطينه در تماس های ورودی مسافران از ویروس نقاط داغ.

“بازار شده اند به دنبال گذشته منفی عناوین در اقتصاد برای بسیاری از هفته” گفت: Wayne حصیری مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در Vantagepoint مشاوران سرمایه گذاری. “این بحران بهداشتی در معرض خطر است که به نظر می رسد تسریع در بسیاری از ایالت ها با بازگشایی روند آغاز شده را به سرمایه گذاران قابل تامل است.”

سهامداران همچنین ممکن است مجبور به ارزیابی مجدد انتظارات خود را برای سال آینده سود شرکت گفت که در حال به پیش بینی بهبود می یابند اما ممکن است به شدت تغییر اگر خاموش کردن اقدامات ابقاء توسط رهبران دولت.

“فقط زمانی که آن را مانند به نظر می رسد بازار در حال تکان دادن خود را رایگان از coronavirus تقلا یکی دیگر از نگرانی در بازگشت به آنها را بر روی پشت خود را در” Russ قالب مدیر سرمایه گذاری در AJ بل نوشت: در یک یادداشت به سرمایه گذاران است.

وال استریت همچنین هضم اخبار جدید محدودیت های مسافرتی در شرق. نیویورک رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو (D) چهارشنبه اعلام کرد که نیویورک همراه با نیوجرسی و کانکتیکات نیاز به برخی از nonresidents ورود به هر یک از سه کشور به خود جدا برای دو هفته پس از آنها می رسند.

در حالی که چنین منطقه ای اقدامات ممکن است مانع اقتصاد تا آنجا که در سراسر کشور خاموش کردن سیگنال مخلوط و لکنت-مرحله طبیعت و بهبود می کشیدن پایین بازار سهام, قالب گفت.

به عنوان بانک مرکزی و گریم اقتصادی نقطه به یک, کند, سال, بهبود, سرمایه گذاران باید با اینحال شده رو در هفته های اخیر توسط دولت اقدامات امداد و تعهد از سوی فدرال رزرو به نگه داشتن نرخ بهره نزدیک به صفر برای سال.

وجود دارد برخی از نشانه هایی از جمله خرده فروشی اشتغال و تولید شاخص — نشان می دهد که فعالیت های کسب و کار در سراسر جهان است و کاهش آن کاهش و یا حتی شروع یک شکوفایی. شهر نیویورک است که در روند بازگشایی پس از تعطیل برای ماه می باشد. ترافیک خطوط هوایی است که به آرامی خزنده پشت. قیمت نفت شروع به بهبود می یابند به عنوان رانندگان بازگشت به جاده.

اما خوش بینی است که کسب و کار صعود خواهد کرد برای خروج از رکود اقتصادی نیز بررسی توسط یک تجدید حیات در عفونت. بیش از 30 کشور و مناطق ایالات متحده گزارش داده اند بالاتر نورد متوسط از عفونت در مقایسه با هفته گذشته با توجه به داده های ردیابی شده توسط واشنگتن پست. در روزهای اخیر و هفته برخی از ایالت ها و کسب و کار است که برنامه ریزی شده بود برای بازگشایی باید sincereversed و البته با تاخیر برنامه های خود را از ترس این که coronavirus را گسترش بیشتر است.

“این در حال تبدیل شدن به طور فزاینده دشوار برای آشتی دادن شاخه های سبز ما شاهد فعالیت های اقتصادی با افزایش نرخ ابتلا به عفونت در بسیاری از ایالت” گفت: Kristina هوپر Invesco ارشد بازار جهانی استراتژیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات