داو بلغزد پس از خشن, مارس شغل گزارش

سریع شتاب در زیان کار صحبت می کند به عمق اقتصادی درد بودن تحمیل رمان coronavirus است و برخی از اقتصاددانان نگران کاهش چشم انداز V یا U شکل بازیابی.

میانگین صنعتی داو جونز بود پایین تر 521 امتیاز یا 2.4 درصد در معاملات بعد از ظهر. استاندارد & ضعیف است 500 خاموش بود 57 امتیاز یا 2.3 درصد و نزدک trailed با 171 امتیاز یا 2.3 درصد است.

“در حالی که این رکود ممکن است کوتاه تر از گذشته رکود را برای مصرف کنندگان و کسب و کار خود را از سر گرفت precrisis فعالیت” گفت: اقتصاد و نمونه کارها استراتژیست لورن گودوین از نیویورک زندگی و سرمایه گذاری. “مگر اینکه دولت نجات بسته های از دست رفته جایگزین شرکت های بزرگ رشد با دیگر فعالیت های اقتصادی مانند بهبود زیرساخت های ما بعید است به بازگشت به قبلی حجم اقتصادی و بازار جدید اوج برای ماه ها و حتی سال ها بعد از ویروس’ تاثیر محو.”

سهام ایالات متحده بسیج پنج شنبه در کلمه ای که عربستان سعودی و روسیه ممکن است بریده بریده خام خروجی از 10 میلیون بشکه در روز است. کاهش تقاضا به دلیل رکود اقتصادی ناشی از کوروناویروس همراه با افزایش عرضه از روسیه و عربستان سعودی و ایالات متحده پمپاژ نفت مانند دیوانه رانده کالا را قیمت بسیار پایین است که تقریبا هیچ کس می تواند یک سود. برخی از کارشناسان می گویند جهان پمپاژ مازاد 20 میلیون بشکه نفت در روز با هیچ جایی برای قرار دادن آن است.

کاهش خروجی می تواند نمودار مسیر به سمت بازگرداندن سخت ترین ضربه بخش از اقتصاد به همین دلیل است که روز شنبه در اطلاعیه رو قیمت های نفت خام 25 درصد به خود را در بهترین روز همیشه. پیشرفت رشد روز جمعه قیمت نفت خام برنت که معیار جهانی پریدن بیش از 10.5 درصد به بیش از $33 در هر بشکه رسید.

داو برداشت 470 امتیاز یا 2.2 درصد تا پایان روز پنج شنبه در 21,413. استاندارد & ضعیف است 500 صعود 56 امتیاز یا 2.3 درصد به حل و فصل در 2,527 دفاع کند گرفته شد. شاخص Nasdaq composite کردم 1.7 درصد دست انداز یا 127 امتیاز به پایان در 7,487.

بازارهای خارجی ساخته شده است متوسط سود این اخبار دوشنبه اما مخلوط شد جمعه. این شاخص DAX در آلمان از دست 0.3 درصد لندن FTSE کاهش 1.1 درصد است. ژاپن Nikkei شاهد دستاوردهای بزرگ در ظهر معاملاتی داد اما بسیاری از آنها را به پایان جلوتر و نه حتی یک دهم از یک درصد است. این HSI در هنگ کنگ کاهش یافت و 0.2 درصد و BSE Sensex در بمبئی از دست 2.4 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de